Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

inag 22:53, 28 kwi 2016


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Jak napisałaś że tyle czasu dziś spedziłaś w ogrodzie to aż się zdziwiłam, że podjęłaś się tego w taką pogodę. U mnie prawie cały dzień padało z 10 minutowymi przerwami. Dopiero później przeczytałam że u Ciebie nic. Fajnie że prace postępują i efekt coraz lepszy
Ja jak się na coś uprę to zrobię wszystko zeby to osiągnąć (no może nie wszystko ale wiele) z tymi krawężnikami chyba jednak bym się poddała
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
nawigatorka 23:06, 28 kwi 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
inag napisał(a)
Jak napisałaś że tyle czasu dziś spedziłaś w ogrodzie to aż się zdziwiłam, że podjęłaś się tego w taką pogodę. U mnie prawie cały dzień padało z 10 minutowymi przerwami. Dopiero później przeczytałam że u Ciebie nic. Fajnie że prace postępują i efekt coraz lepszy
Ja jak się na coś uprę to zrobię wszystko zeby to osiągnąć (no może nie wszystko ale wiele) z tymi krawężnikami chyba jednak bym się poddała
dzis za to zrobilam niewiele bo mi sie nie chcialoM wroci to i front robot nowy bedzie.
Nie poddalabys sie.uparta tez jestes
U nas nie pada.no pada na obrazku mojej pogody w telefonie.jak w nocy nic nie spadnie to jutro chyba nawadnianie odpalam.
A teraz leze i rozmyslam nad tym co do doniczek na pietrze posadzic.tak sie zamrobilam ostatnio ze zapomnialam prawie ze na weekend majowy zawsze wymiana roslin byla

____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
kamila66 23:15, 28 kwi 2016


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Masz ogromny zapał do prac ogrodowych mimo, że nie pada to pogoda i tak jest paskudna, Tobie to niestraszne kawał dobrej roboty za Tobą
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
nawigatorka 23:22, 28 kwi 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
kamila66 napisał(a)
Masz ogromny zapał do prac ogrodowych mimo, że nie pada to pogoda i tak jest paskudna, Tobie to niestraszne kawał dobrej roboty za Tobą
pogoda nie rozpieszcza ale do niektorych prac lepsza taka nic o 5 stopni wyzsza.wiec nie jest najgorzej.
Zapal mam i staram sie go wykorzystaj w razie gdyby kiedys mi go zabraklo
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Kacha123 09:42, 29 kwi 2016


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Cześć Krawężnikowa Asieńko Widzę, że nieustannie działasz i działasz i działasz Podziwiam Cię i chylę czoło. Świdośliwy cudne i wyostrzonym wzrokiem już zobaczyłam te rabaty.
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
nawigatorka 10:02, 29 kwi 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Kacha123 napisał(a)
Cześć Krawężnikowa Asieńko Widzę, że nieustannie działasz i działasz i działasz Podziwiam Cię i chylę czoło. Świdośliwy cudne i wyostrzonym wzrokiem już zobaczyłam te rabaty.

Misze.juz zamknac watek kraweznilowy bo za bardzo sie "rozgadal" bede ukladala w tajemnicy i po cichu,

Czytam o Twoim oknie i nie zazdroszcze.to juz teoche dlugo chyba... moze kogos tam kopnac w tylek trzeba.zycze by szybko sie rozwiązało
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
ren133 12:43, 29 kwi 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
nawigatorka napisał(a)


Zreszta jak sie kopie i nosi bloczki betonowe to.zaraz tak jakos cieplej



Mam takie samo odczucie
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
nawigatorka 14:28, 29 kwi 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
ren133 napisał(a)


Mam takie samo odczucie
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 16:16, 29 kwi 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Jakby ktos mial takie koryto to ja orzygarne.
Szukam od jakiegos czasu.
Pewnie mieszkancy okolic poznania znajda to miejsce.ja bardzo je lubie.to doskonaly przyklad miejsca gdzie rzeczom adaje ie drugie yżycie i to bez kiczu.
przy okazji zaliczylam krem z pokrzyw



Zielnik

I w ogrodzie
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Kasya 16:22, 29 kwi 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42255
nawigatorka napisał(a)
Jakby ktos mial takie koryto to ja orzygarne.
Szukam od jakiegos czasu.
Pewnie mieszkancy okolic poznania znajda to miejsce.ja bardzo je lubie.to doskonaly przyklad miejsca gdzie rzeczom adaje ie drugie yżycie i to bez kiczu.
przy okazji zaliczylam krem z pokrzyw





widoki prawie jak z Grecji
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies