Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

nawigatorka 07:39, 30 kwi 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
inag napisał(a)

To odwrotnie niż ja Wczoraj mieliśmy luz a dziś się trochę podziałaliśmy: posadziliśmy graby, skosiliśmy trawnik (tzn M), wyplewiliśmy kilka rabat (ja), Wysypałam na niego siarczan amonu i czekam na efekt. Pogoda była znośna. Piękne słońce ale trochę zimno.
Jak obsadzisz te donice to pochwal się bo uwielbiam fotki Twoich wnętrz
wczoraj to my tez podzialalismy.i dzis mamy w planie troche. A doniczki to zewnetrzne zmieniaja dekoracje.czas na letnie aranzacje.ale u mnie bedzie monotonnie i skromnie.nie przepadam za rozbudowanymi kompozycjami przynajmniej u siebie.tak wole
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 07:43, 30 kwi 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
inag napisał(a)

Nie wierzę, że sama być takiego nie zrobiła
* z betonu oczywiście bo to chyba kamień?

Wiesz Ilono ja czasem lubie rzeczy z historia,z dusza,takie z drugim zyciem. Tak jak nasze stare cegly,stare lampy,ktore trzy kolejne u mnie leza i czekaja na zawiezienie do malarni choc jeszcze nie wiem gdzie trafia tak tez i koryta. Ale ja znajde.bez obaw jakbys slyszala to wiesz daj znac.

Wczoraj przedstawilam M plan jakie chce zrobic betonowe doniczki by mie music dokupowac do kompletu z tych,ktore juz mamy.i stwierdzil ze mam sie nie meczy.kupi mi
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 07:44, 30 kwi 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Sebek napisał(a)
Tez wstałas w środku nocy? Kawy?

Srodek nocy? No co Ty.
Kawe bardzo chetnie ale musisz wybaczyc bo poranna kawa to z M najsmaczniejsza
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 13:26, 30 kwi 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
ostatnio byl z rabarbatem dzis ze sliwkami
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
iwka 13:33, 30 kwi 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
mniam
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
nawigatorka 20:17, 30 kwi 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
U nas dzis piekna pogoda od samego rana. Nawet dzieci w krotkich rekawkach biegaly. Caly dzien na dworze spedzony i to calkiem efektywnie:
- wglebnik dwa razy wytynkowany,teraz tylko szlifowanie,gruntowanie i malowanie.ale to juz moja dzialka
- skrecilismy dwie lawki do wglebnika.jeszcze nie sa zamontowane bo czekaja na malowanie scian. Fajnie nawet wyszly.kazda ma prawie po cztery metry.
- M przywiozl a ja rozwiozlam dwie przyczepy zrąbkow drewnianych.wystarczylo na polowe rabaty pod serbami i polowe grabowej. Oby cos to dalo. Jeszcze jakies niecale dwie do przywiezienia zostaly i źródełko sie wyczerpie.
- zalozona polowa naroznikow na scianie (murze) zachodnim.
- podlane to co nie ma nawadniania. Wąż przekladany caly dzien. Policzylam ze mam do podlewania z ręki 34 drzewa w tym 32 swiezo posadzone a 2 przesadzone. Nie wspomne o mniejszych roslinach. A deszczu u nas brak
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
leon60 20:22, 30 kwi 2016


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Zazdroszczę pogody bo u mnie można zwariować od tego deszczu i zimna....
Wysyłam chmury w Twoją stronę może choć pokropi
ale jestem ciekawa wgłębnika z ławkami
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
nawigatorka 20:31, 30 kwi 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
leon60 napisał(a)
Zazdroszczę pogody bo u mnie można zwariować od tego deszczu i zimna....
Wysyłam chmury w Twoją stronę może choć pokropi
ale jestem ciekawa wgłębnika z ławkami

Tezbjestem ciekawa.chcialam przymierzyć ale M mnie powstrzymal,tak ze stoja obok wglebnika
To zwykle lawki ale mi sie podobaja.
Deszcz by sie przydal nie powiem.my jutra chcemy zagiel zamontowac.slonka i Wam zycze.
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
ivo 21:26, 30 kwi 2016


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 3134
leon60 napisał(a)
Zazdroszczę pogody bo u mnie można zwariować od tego deszczu i zimna....
Wysyłam chmury w Twoją stronę może choć pokropi
ale jestem ciekawa wgłębnika z ławkami


Olka to prawda z tą pogodą u nas. Dziś nie za ciekawie Ale ma być cieplej i do nas w końcu przyjdzie to sloneczko

Asia super podziałałaś ! Ja dziś kiepsko tylko przód przekopałam pod grabami i posadziłam molinie które mi zostały. A tyły nadal nie ruszone. Jutro będziemy z eM wytyczać rabaty. Martwią mnie te chwasty nie wiem jak ja tam na jesień trawnik założę . Czytałam że można opryskać octem czy znasz kogoś kto tak robił. Jaki jest efekt tego.Nie chce stosować chemii.Ale ja się chwastów w trawniku na pewno całkiem nie pozbędę bo z wszystkich stron pola łąki to będą się wysiewały.
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5905-zielonym-od-linijki-ogrod-ivony
nawigatorka 21:32, 30 kwi 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
ivo napisał(a)


Olka to prawda z tą pogodą u nas. Dziś nie za ciekawie Ale ma być cieplej i do nas w końcu przyjdzie to sloneczko

Asia super podziałałaś ! Ja dziś kiepsko tylko przód przekopałam pod grabami i posadziłam molinie które mi zostały. A tyły nadal nie ruszone. Jutro będziemy z eM wytyczać rabaty. Martwią mnie te chwasty nie wiem jak ja tam na jesień trawnik założę . Czytałam że można opryskać octem czy znasz kogoś kto tak robił. Jaki jest efekt tego.Nie chce stosować chemii.Ale ja się chwastów w trawniku na pewno całkiem nie pozbędę bo z wszystkich stron pola łąki to będą się wysiewały.

Ocet jesli dobrze pamietam miesza sie z woda i pryska w słoneczny dzien.ale dokladnie nie pamietam.
Ja bym jednak zadzialala ostrzej.ale wiadomo to kwestia pogladow ogrodowych
Wytyczanie rabat u nsabzazwyczaj jest stresujace bo objawia rozne krzywizny...
I zazdroszcze ze bedziecie miec wszustko rownolegle do domu.ja nie mam
A miare dluga masz?
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies