Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

nawigatorka 21:20, 05 sie 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Mala_Mi napisał(a)
Ciekawe te pergole. zajrzałam do inspiracji
inspiracje stare.ale od czegos trzeba bylo zaczac planowanie
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 21:21, 05 sie 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Rojodziejowa napisał(a)



Pitolisz. Chciałabym być taka z realizacji jak Ty. Czekam na fotki
dopiero sie przrkonamy jaka jestes.na pewno bedzie dobrze.o to jestem spokojna
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 21:24, 05 sie 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
polinka napisał(a)
Czadowa będzie pergola tak naprawdę to już jest! A jak wszystko wykonczycie to będzie zjawiskowo.

I u nas od miesiąca mega aktywnie.dzisiaj waga pokazała 5 kg mniej. Mimo, że gruz śni mi się do dzisiaj to jakiś pozytyw jest z tej meki
wiesz Polinko to taki element w naszym ogrodzie który zaplanowany byl od zawsze i miejsce od prawie czterech lat czekalo i ja zawsze te pergolwe widzialm w glowie a teraz jest! Niesamowite to.

Do dlaczego moja waga pokazuje jakbym lezala od miesiac na lezaku pod ta pergola...hmmm.moze pomoge Wam nastepnym razem z tym gruzem
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
polinka 21:43, 05 sie 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
nawigatorka napisał(a)
wiesz Polinko to taki element w naszym ogrodzie który zaplanowany byl od zawsze i miejsce od prawie czterech lat czekalo i ja zawsze te pergolwe widzialm w glowie a teraz jest! Niesamowite to.

Do dlaczego moja waga pokazuje jakbym lezala od miesiac na lezaku pod ta pergola...hmmm.moze pomoge Wam nastepnym razem z tym gruzem


Asiu to tylko potwierdzenie , że marzenia się spełniają! Przy takim wielkim ogrodzie jak Wasz wiadomo, że wszystkiego nie zrobicie w jeden sezon.
Chociaż jak byście wszystko wykonali w rok to miałabyś taką satysfakcję i radość jaka teraz przezywasz i przy każdej kolejnej nowej inwestycji?

U mnie już nie schudniesz to był ostatni bajzlownik do rozbudzenie i jestem z tego powodu bardzo szczesliwa ale zapraszam do szkółki, tam jest darn do zrywania
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Sebek 22:01, 05 sie 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
nawigatorka napisał(a)
Bardzo ciezki dzien.doslownie.
Rano malowanie raz. Po poludniu kopanie dziur pod powojniki wymiana ziemi,wywozka kilku taczek piachu i kamieni i przywiezienie dobrej ziemi.a ma koniec wymyslilismy ze jutro mamy jeszcze sporo pracy wiec kamienie na plac przytargamy dzis...w ulewie.
I powiewm Wam raz jeszcze ze uwielbiam sie tak sponiewierac w ogrodzie.od razu wino lepiej smakuje i kolacja bez wyrzutów o kalorie a ze jeszcze w towarzystwie M co juz bezcenne.


Farriaty!

Ja dziś zaliczyłem kino (Iluzja 2- polecam), teraz dopijam wino truskawkowe - o dziwo lepsze niż białe? Za to jak w domu jestem zasuwam tak samo jak Wy Leniwy weekend mam- jutro w pracy tylko do 21
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
nawigatorka 22:07, 05 sie 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
polinka napisał(a)


Asiu to tylko potwierdzenie , że marzenia się spełniają! Przy takim wielkim ogrodzie jak Wasz wiadomo, że wszystkiego nie zrobicie w jeden sezon.
Chociaż jak byście wszystko wykonali w rok to miałabyś taką satysfakcję i radość jaka teraz przezywasz i przy każdej kolejnej nowej inwestycji?

U mnie już nie schudniesz to był ostatni bajzlownik do rozbudzenie i jestem z tego powodu bardzo szczesliwa ale zapraszam do szkółki, tam jest darn do zrywania
na pewno nie miałabym takiej satysfakcji.to wiadomo.
Jakze roznia sie nasze ogrody prawda?

Ech nie pocieszasz z tym schudnieciem
A na.szkolke masz inna dzialke? Zastanawialm.sie ostatnio.ale zrywnia trawy w tym sezonie mam dosc.to mam goebogryzarke planujesz?
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 22:10, 05 sie 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Sebek napisał(a)


Farriaty!

Ja dziś zaliczyłem kino (Iluzja 2- polecam), teraz dopijam wino truskawkowe - o dziwo lepsze niż białe? Za to jak w domu jestem zasuwam tak samo jak Wy Leniwy weekend mam- jutro w pracy tylko do 21
wiesz ja w ciąży z pierwsza corka intensywnie chodzilam z eM do kina intensywnie.chyba czulam ze pozniej (do dzis) bedzie to prawie niewykonalne.ale uwiez mi w moim gminnym miescie jest wypozyczalnia dvd
Oby Ci zatem jutro szybko minelo.macham rozowym winem
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Madzenka 23:11, 05 sie 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
O jacie jak pięknie ! Podziwiam, zazdraszczam pozytywnie i bede zbierac kasę ale dopiero zimą
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
polinka 10:44, 06 sie 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
nawigatorka napisał(a)
na pewno nie miałabym takiej satysfakcji.to wiadomo.
Jakze roznia sie nasze ogrody prawda?

Ech nie pocieszasz z tym schudnieciem
A na.szkolke masz inna dzialke? Zastanawialm.sie ostatnio.ale zrywnia trawy w tym sezonie mam dosc.to mam goebogryzarke planujesz?


I bardzo dobrze, że się roznia u każdego możemy podziwiać co innego
Też tak masz, że w każdym ogrodzie masz coś ulubionego i nawet wybudzona z najgłębszego snu od razu wyrecytujesz co to i gdzie to?

Szkółka będzie gdzie indziej. Trochę to będzie kłopotliwe z dojazdem ale u mnie brak miejsca więc nie ma co wybrzydzac

Cieszę się, że się spotkamy
Udanego weekendu!
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Juzia 11:08, 06 sie 2016


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38659
Fooooty, foooty
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies