Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

Iwk4 13:45, 05 sie 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Asia, fajnie się dzieje. Pergola świetna. Tak wszystko masz zaplanowane z detalami. Szacun normalnie
Podoba mi się ta pierwsza inspiracja z łanem lawendy i powojników. U ciebie też tam lawenda będzie?
____________________
Ogródek Iwony II
nawigatorka 14:31, 05 sie 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Iwk4 napisał(a)
Asia, fajnie się dzieje. Pergola świetna. Tak wszystko masz zaplanowane z detalami. Szacun normalnie
Podoba mi się ta pierwsza inspiracja z łanem lawendy i powojników. U ciebie też tam lawenda będzie?
witaj Iwono.bardzo dziekuje za mile slowa.w wymyslaniu jestem dobra.w realizowaniu chyba mniej.ale sie staram
Lawendy w okolicach pergoli niebplanuje.mam jej sporo przy tarasie i niedawno posadzilam kolejne 60 sztuk przy domku ogrodnika.przy pergoli kroluje kolor limonkowy i bialy i tak zostanie.beda jedynie powojniki
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 20:59, 05 sie 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Bardzo ciezki dzien.doslownie.
Rano malowanie raz. Po poludniu kopanie dziur pod powojniki wymiana ziemi,wywozka kilku taczek piachu i kamieni i przywiezienie dobrej ziemi.a ma koniec wymyslilismy ze jutro mamy jeszcze sporo pracy wiec kamienie na plac przytargamy dzis...w ulewie.
I powiewm Wam raz jeszcze ze uwielbiam sie tak sponiewierac w ogrodzie.od razu wino lepiej smakuje i kolacja bez wyrzutów o kalorie a ze jeszcze w towarzystwie M co juz bezcenne.

Wnioski z dzis:
1. Nie ma piaskownicy
2. wystarczylo cudem kamieni-zostaly dwie taczki
3. Fotki jutro
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Juzia 21:03, 05 sie 2016


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38659
No to ja już czekam....kolejkę zajmuję
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
nawigatorka 21:07, 05 sie 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Juzia napisał(a)
No to ja już czekam....kolejkę zajmuję
spoko jeszcze musze drugi raz pomalowac i powojniki posadzic.
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
babka 21:07, 05 sie 2016


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Szczerze ? innej pergoli nie wyobrażałam sobie u Ciebie Jak wiziałam podobne na pintach to od razu miałam skojarzenie s Twoim ogrodem Przesz do przodu jak tur Z tymi kamieniami jednak uważaj, ja też tak szalałam a teraz piszczę na stawy i kręgosłup. Coś za coś ale to trochę wysoka cena. Dbaj o siebie
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
Mala_Mi 21:07, 05 sie 2016


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Ciekawe te pergole. zajrzałam do inspiracji
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Rojodziejowa 21:12, 05 sie 2016


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8482
nawigatorka napisał(a)
witaj Iwono.bardzo dziekuje za mile slowa.w wymyslaniu jestem dobra.w realizowaniu chyba mniej.ale sie staram



Pitolisz. Chciałabym być taka z realizacji jak Ty. Czekam na fotki
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
polinka 21:13, 05 sie 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Czadowa będzie pergola tak naprawdę to już jest! A jak wszystko wykonczycie to będzie zjawiskowo.

I u nas od miesiąca mega aktywnie.dzisiaj waga pokazała 5 kg mniej. Mimo, że gruz śni mi się do dzisiaj to jakiś pozytyw jest z tej meki
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
nawigatorka 21:19, 05 sie 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
babka napisał(a)
Szczerze ? innej pergoli nie wyobrażałam sobie u Ciebie Jak wiziałam podobne na pintach to od razu miałam skojarzenie s Twoim ogrodem Przesz do przodu jak tur Z tymi kamieniami jednak uważaj, ja też tak szalałam a teraz piszczę na stawy i kręgosłup. Coś za coś ale to trochę wysoka cena. Dbaj o siebie

To mulo.to znaczy ze jest spojnie teraz i kolor jest odpowiedni.grey is ok
A co do styrania to wymasujemy sie z M nawzajwmi i dobrze
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies