Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

margaretka3 11:05, 25 paź 2016


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
nawigatorka napisał(a)
a ja stoje przy desce i prasuje

Normalnie, Asia, zburzyłaś mi obraz Ciebie Ja to Cię z innymi narzędziami ciągle widzę.
A SS masz po prostu przepiękne. Różne odmiany się różnie przebarwiają z tego co widzę.
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
nawigatorka 11:15, 25 paź 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Pszczelarnia napisał(a)


Wystarczy. A wiosną ruszysz z cisami. I znowu będziemy mieli motywację do prac dzięki Tobie.
tak chce przygotowac teraz cisom miejsce. zdjąć darń i rozłozyc obornik. nawet na srodek lustopada jestem z sąsiadem na niego umówiona. myslisz, ze będzie dobrze z tym?
Ewo. tytanie pracy. motywacji to ja mogę szukać u Ciebie
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 11:16, 25 paź 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
margaretka3 napisał(a)

Normalnie, Asia, zburzyłaś mi obraz Ciebie Ja to Cię z innymi narzędziami ciągle widzę.
A SS masz po prostu przepiękne. Różne odmiany się różnie przebarwiają z tego co widzę.
no jak to. ja nieperfekcyjna ale Pani domu jestem prasować lubię, gotuje dobrze i nieskromnie tylko sprzatanie mi nie po drodze

A Ty też masz śś?
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
margaretka3 11:24, 25 paź 2016


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
I mnie nie po drodze ze sprzątaniem, najbardziej garów, ale z tym się uporałam - to przydział męża
Ciągle nie mam ss, bo ja z tych niezdecydowanych. W szkółce oglądam od wiosny. Za dużo odmian mają I w tamtym tygodniu też oglądałam. Niektóre już liści nie miały, niektóre mają fioletowe... Jak tu wybrać...
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
amelia_b 11:47, 25 paź 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
nawigatorka napisał(a)
to tylko pozory. np dzis kibluje w domu. Pada, dzieci z kaszlem w domu, ekipa kładzie płytki w garażu, a ja stoje przy desce i prasuje
Asia choć i do mnie trochę poprasować
____________________
Pogubiłam się po drodze
nawigatorka 12:20, 25 paź 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
margaretka3 napisał(a)
I mnie nie po drodze ze sprzątaniem, najbardziej garów, ale z tym się uporałam - to przydział męża
Ciągle nie mam ss, bo ja z tych niezdecydowanych. W szkółce oglądam od wiosny. Za dużo odmian mają I w tamtym tygodniu też oglądałam. Niektóre już liści nie miały, niektóre mają fioletowe... Jak tu wybrać...
lepiej myśleć za długo niż wybrać źle sadzonki w doniczce chyba szybciej tracą liscie
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 12:20, 25 paź 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
amelia_b napisał(a)
Asia choć i do mnie trochę poprasować
nie dziękuję właśnie dwoje skonczylam
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Malgosik 13:41, 25 paź 2016


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
ładną masz śś
i pięknie się przebarwiła
____________________
Ogród na glinie
AniMa 13:55, 25 paź 2016


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
nawigatorka napisał(a)
no jak to. ja nieperfekcyjna ale Pani domu jestem prasować lubię, gotuje dobrze i nieskromnie tylko sprzatanie mi nie po drodze

A Ty też masz śś?


Hehehe - możemy się wymienić lubościami - nie cierpię prasować - kara to dla mnie, gotuje rzadziej niż eM, choć lubię a sprzątać to uwielbiam - glanc połysk mi nie przeszkadza...aczkolwiek powiedzonko: u nas można jeść z podłogi - zawsze się coś na niej znajdzie" nie jest mi obce
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
nawigatorka 13:57, 25 paź 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Malgosik napisał(a)
ładną masz śś
i pięknie się przebarwiła
ale która bo mam 5
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies