Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

nawigatorka 21:41, 25 paź 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
amelia_b napisał(a)
Jak mi kiedyś szefowa zwróciła uwagę że mam burdel na biurku to hej odpowiedziałam że to jest artystyczny nieład i ja się w tym odnajduje bo wiem co gdzie mam, jak posprzatam to nie wiem gdzie co nam
oj to ja mam odwrotnie.ale życie to weryfikuje czasem szczególnie gdy dzieci jakoś naszego zamiłowania do porządku nie podzielają. A rak wogole ja porządku nauczyłam się od eMa
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 21:42, 25 paź 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Zielona napisał(a)
Aśka. Jesteś niemożliwa. Obejrzałam krawężniki, uruchomiłam wagę w wyobraźni i... jęknęłam Wiem, że jesteś silna, ale z autopsji napiszę, że to, co robimy same w ogrodzie, a co jest jednak ponad nasze siły (tyle, że nie chcemy o tym słyszeć), odbija się później na naszym zdrowiu. Dbaj o siebie, Kobieto! Ciężkich, fizycznych prac naprawdę na ten rok wystarczy
jeden waży 27 kilogramów. Tam gdzie nie mogę tam korzystam z pomocy eMa.staram się dbać jak umiem
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 21:44, 25 paź 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
jankosia napisał(a)


Takiej wersji nie znałam ale zacznę cytować
ja to poznałam jak poster już wisial.a u nas też by się sprawdził
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Zielona 21:47, 25 paź 2016


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
No właśnie dlatego, że napisałaś przy fotkach ile waży jeden, otworzyłam szeroko oczy....
Niech moc będzie z Tobą
nawigatorka 21:52, 25 paź 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Zielona napisał(a)
No właśnie dlatego, że napisałaś przy fotkach ile waży jeden, otworzyłam szeroko oczy....
Niech moc będzie z Tobą
kiedyś wazylismy licząc ile sztuk jest na tonowej palecie.ułożenie dwóch palet zajęło mi 3/4 dni i to tylko po 3/4 godziny dziennie. Jakoś na razie chodakowdka odczuwam bardziej niż krawężniki
Ale teraz zima.więc mięśnie się rozleniwia
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
ivo 22:08, 25 paź 2016


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 3134
nawigatorka napisał(a)
kiedyś wazylismy licząc ile sztuk jest na tonowej palecie.ułożenie dwóch palet zajęło mi 3/4 dni i to tylko po 3/4 godziny dziennie. Jakoś na razie chodakowdka odczuwam bardziej niż krawężniki
Ale teraz zima.więc mięśnie się rozleniwia


O Asia nie wierzę że Chodakowska bardziej Ci daje w kość niż te krawęzniki ! Ja zaczęłam ćwiczyć od niedawna i jakoś dotrwam do konca ale 7 poty się ze mnie leją. Natomiast na sama myśl podnoszenia 27 kg krawęznika już mnie łupie w kręgosłupie i nie mogę sie wyprostować Naprawdę to godne podziwu jest i nie słodzę Ci
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5905-zielonym-od-linijki-ogrod-ivony
amelia_b 22:11, 25 paź 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
nawigatorka napisał(a)
oj to ja mam odwrotnie.ale życie to weryfikuje czasem szczególnie gdy dzieci jakoś naszego zamiłowania do porządku nie podzielają. A rak wogole ja porządku nauczyłam się od eMa
A ja od mojego bałagan
____________________
Pogubiłam się po drodze
anna_t 22:12, 25 paź 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
nawigatorka napisał(a)
haha dobre.ja bym im muotle dała na czepianie sie zgłosić się do mnie

Tia...
Priv?
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
blyxa 23:10, 25 paź 2016


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1096
nawigatorka napisał(a)
położyłam ostatnie krawężniki, zliczyłam ze w tym roku było ich trochę ponad 200 chyba na ten rok wystarczy

Szacun kobito i wielkie brawa!!!

nawigatorka napisał(a)
A znasz mój poster z wiatrołap: przepraszamy za bałagan ale my tu żyjemy

Uwielbiam to zdanie miłością wielką, jak tylko pierwszy raz o posterze napisałaś. I już kilka razy dumałam czy by tak nie powieść tego gdzieś na ścianie, ale tak mi głupio na beszczela z forum zrzynać. Inspiracja to co innego
Skoro jednak rozsyłasz na pv gdzie to dostać - dopisz mnie do tego łańcuszka proszę

I wrzucę tutaj info, bo ruch zawsze jak w CH na wyprzedaży (znać, że miła gospodyni jest )
Jak ktoś chce pooglądać wrześniowy hortulus to wrzuciłam milion fotek do wątku - od ostatniego postu na stronie http://www.ogrodowisko.pl/watek/147-ogrody-hortulus-w-dobrzycy?page=21
____________________
moje włości w wiecznym remoncie; zapraszam do ogródu mamy - ogród kwieciem malowany ;)
nawigatorka 07:40, 26 paź 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
ivo napisał(a)


O Asia nie wierzę że Chodakowska bardziej Ci daje w kość niż te krawęzniki ! Ja zaczęłam ćwiczyć od niedawna i jakoś dotrwam do konca ale 7 poty się ze mnie leją. Natomiast na sama myśl podnoszenia 27 kg krawęznika już mnie łupie w kręgosłupie i nie mogę sie wyprostować Naprawdę to godne podziwu jest i nie słodzę Ci
już teraz chodakowska mnie tak aż nie łamie ale początki chyba dla każdego nie są łatwe. Wolę nosić krawężniki jednak. To inny rodzaj wysiłku bardziej siłowy niż kondycyjne.
Dziękuję Ci Ivko.mile są bardzo takie słowa
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies