Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

amelia_b 09:04, 06 lip 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
obejrzałam, łza się w oku zakręciła.. idę sobie
____________________
Pogubiłam się po drodze
nawigatorka 09:04, 06 lip 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
sylwai napisał(a)

Asiu,czy to są zwykłe anabelki czy strong?Pamiętasz gdzie i kiedy kupowałaś?Piękne widoczki z Twojego ogrodu.Nas Chorwacja też urzekła,spędziliśmy w ubiegłym roku dwa tygodnie i jeszcze nam było mało.
dokladnie pamietam bo to było rok temu. Kupiłam bardzo tanie bo po 7 zł w szkółkach kórnickich.Chyba w max 2 litrowych doniczkach. Były okropne zwiędnięte, wybujałe i zaraz po kupnie je przycielam choc termin nie był odpowiedni. Teraz przycielam na wiosenno kolosy przynamnporosly i bardzo mnie to cieszy
Ps zwykle annabel
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 09:06, 06 lip 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
inag napisał(a)
Hej!
Widzę, że znów mnie wieeeeeele ominęło... Super, ze wypoczęliście Fotki boskie! Aż się chce pakować i wyjeżdżać od razu!
Przepraszam za bezpośredniość ale zdradź proszę czy Wy macie jakieś motorki w czterech literach zaszyte, że tak szybko ogarnęliście prace ogrodowe???!
(Hortensje śliczne!!! Najbardziej je chyba lubię w takiej właśnie fazie)
motorkow nigdy nie dostrzegłam może muszę sie przyjzec
Anabel kocham i ja i mam nadzieje ze pogoda je oszczędzi
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 09:07, 06 lip 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
eee_taam napisał(a)
takiej sesji mi tu brakowało czuję się zaspokojona

a motorka zazdroszczę bo ogarnąć taki areał tak szybko ...nie wiem jak to zrobiliście ....a może ja jestem jakiś muł i tylko mi się wydawało że jest inaczej

mi tez brakowało i to jak to chyba kwesti przyzwyczajenia do areału.
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 09:09, 06 lip 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
leon60 napisał(a)
Kocham Twój ogród !
Jest bosko ! wszystko migiem ogarnięte, pasy choć młode już zachwycają, hortensje urocze i nawet ED poszła w masę
orzyznam ze ja tez kocham ed mnie zadziwiły. Niech zatem rosną. Dam im szanse. A trzcinniki równaj iż w szerznpowoli. Widziałam bo przecholgalam się obok nich przez dwa dni
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 09:10, 06 lip 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
amelia_b napisał(a)
obejrzałam, łza się w oku zakręciła.. idę sobie
ojej a dlaczego łza?
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
beta 09:10, 06 lip 2017


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Aśka. ..Ale czad....świetnie ten Wasz ogród się prezentuje...A te detale w postaci domków dla owadów, korytka z rozchodnikami,zegara słonecznego czy jak mu tam ,dodają charakteru ...pięknie ☺
A na te pasy z trzcinnika w przyszłym sezonie pospadamy z krzeseł. ..I pisze to bez grama wazeliny
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
beta 09:15, 06 lip 2017


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
nawigatorka napisał(a)
[img size=320x480


Zacytowalam to bo bardzo mi się podoba ten zapozyczony krajobraz. ..no i te hortensje wypasione. ..ile one mają wysokości?
Ech jak ja żałuję że swoje tak nisko obcielam....
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
amelia_b 09:15, 06 lip 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
nawigatorka napisał(a)
ojej a dlaczego łza?
to taka łza z zachwytu
____________________
Pogubiłam się po drodze
nawigatorka 09:23, 06 lip 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
beta napisał(a)
Aśka. ..Ale czad....świetnie ten Wasz ogród się prezentuje...A te detale w postaci domków dla owadów, korytka z rozchodnikami,zegara słonecznego czy jak mu tam ,dodają charakteru ...pięknie ☺
A na te pasy z trzcinnika w przyszłym sezonie pospadamy z krzeseł. ..I pisze to bez grama wazeliny
haha pół tonowe detale pieknie Dziekuje Ci za te słowa miło i dodaje sil gdy tak mięśnie bolą
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies