Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

nawigatorka 11:45, 06 lip 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
iwonkap napisał(a)


co rośnie w tym pełnym zieleni buszu na tej rabacie ? jakie mniej wiecej ma ona wymiary ?
rabata ma jakies 4x35 M. Metr na żywopłot grabowy a przed nim graby sadzone co 6 metrów pod nimi id a pomiędzy podwojne limki sadzone co 1,6 M i żywopłocik bukszpanowy. Są tam tez dosadzone od roku Jarzmianki ale jeszcze ich w tym roku nie widać
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
malkul 11:48, 06 lip 2017


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
a samowysiew tej kłosownicy nei wkurza cię?
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
amelia_b 12:01, 06 lip 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
nawigatorka napisał(a)
od razu lepiej
odrobinę
____________________
Pogubiłam się po drodze
iwonkap 12:17, 06 lip 2017

Dołączył: 02 kwi 2015
Posty: 722
nawigatorka napisał(a)
rabata ma jakies 4x35 M. Metr na żywopłot grabowy a przed nim graby sadzone co 6 metrów pod nimi id a pomiędzy podwojne limki sadzone co 1,6 M i żywopłocik bukszpanowy. Są tam tez dosadzone od roku Jarzmianki ale jeszcze ich w tym roku nie widać


bardzo podoba i sie ten plan i rozmiar Mocno kombinuję jak swoje powiedzmy zapłocie o wymiarach 45 x 3 m zagospodarowac jakoś w miare bezbolesnie ID zrobie cudowne romnożenie, limki z patyków tylko graby dzrzewkowe musze przemyslec lub inne i będzie idealnie
Kawa 12:39, 06 lip 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Asia - Chorwacje kocham namiętnie od kilku lat, spędzamy tam urlop na Brać - Supetar!

uwielbiam ją

zdjecia ogrodu powalają a te pasy trzcinnikowe to juz w ogóle
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
nawigatorka 12:48, 06 lip 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
malkul napisał(a)
a samowysiew tej kłosownicy nei wkurza cię?
nawet sama rozsiewając ale trochę nieporządnie są. A jak obcinasz to jeszcze Ci się sieje? Czy mi się wydaje czy myslisz o wymianie? Pisz bo myśle czy całego zagajnika nią nie obsadzić
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 12:49, 06 lip 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
amelia_b napisał(a)
odrobinę
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 12:51, 06 lip 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
iwonkap napisał(a)


bardzo podoba i sie ten plan i rozmiar Mocno kombinuję jak swoje powiedzmy zapłocie o wymiarach 45 x 3 m zagospodarowac jakoś w miare bezbolesnie ID zrobie cudowne romnożenie, limki z patyków tylko graby dzrzewkowe musze przemyslec lub inne i będzie idealnie

Ciesze się ze sienprzydalo hortkowa z linkami i druga z złamanej to chyba moje ulubione rabaty No i jeszcze rozplenice z rozchodnikami
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 12:52, 06 lip 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Kawa napisał(a)
Asia - Chorwacje kocham namiętnie od kilku lat, spędzamy tam urlop na Brać - Supetar!

uwielbiam ją

zdjecia ogrodu powalają a te pasy trzcinnikowe to juz w ogóle
brac jeszcze bardziej wyluzowana niż cześć kontynentalna. Uroczo tam było.
Pasy dziękują
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
malkul 12:56, 06 lip 2017


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
nawigatorka napisał(a)
nawet sama rozsiewając ale trochę nieporządnie są. A jak obcinasz to jeszcze Ci się sieje? Czy mi się wydaje czy myslisz o wymianie? Pisz bo myśle czy całego zagajnika nią nie obsadzić
ja już drugi rok myslę ze wywalę ją. ale jedno ją jeszcze ratuje. : to że wiosna wygląda szybko i slicznie.

wczoraj plewiłam duże wsiane w pas obiedki masakra jakaś , juz kiedyś pisałam że nawet w kociej dupie się wysiewa.
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies