Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

nawigatorka 21:39, 09 sie 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Johanka77 napisał(a)


Dziękuję
prosze
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Iwk4 00:55, 10 sie 2017


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
nawigatorka napisał(a)
A tymczasem na naszym trawniku


Kiedyś był taki konkurs na wypoczynek i pracę w ogrodzie, chodziło o to, by pokazać, że ogród jest dla wszystkich: do pracy, wypoczynku i zabawy. To zdjęcie kwalifikuje się na I miejsce.
Super pomysły masz Asia. A jaka frajda dla dzieciaków

Ps. Miałam sporo do nadrobienia. Nie dałam rady, ale wybiórczo coś mi się udało nadrobić. Podziwiam Cię i twojego e-Ma. Super ogród tworzycie i wyjątkowy.
____________________
Ogródek Iwony II
nawigatorka 08:48, 10 sie 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Iwk4 napisał(a)

Kiedyś był taki konkurs na wypoczynek i pracę w ogrodzie, chodziło o to, by pokazać, że ogród jest dla wszystkich: do pracy, wypoczynku i zabawy. To zdjęcie kwalifikuje się na I miejsce.
Super pomysły masz Asia. A jaka frajda dla dzieciaków

Ps. Miałam sporo do nadrobienia. Nie dałam rady, ale wybiórczo coś mi się udało nadrobić. Podziwiam Cię i twojego e-Ma. Super ogród tworzycie i wyjątkowy.

Dziekuje Iwonko praca niekonkursowa była ale frajda z niej jaknajbardziej choc dzisiejszy deszcz i planowane koszenie złe jej wróży i sama się ciesze ze dzieciaki cos nowego dla siebie miały
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
anna_t 17:20, 10 sie 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
własnie Asia a jaki u ciebie jest duży wgłębnik, palenisko i odległości? wszystko gra?
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
nawigatorka 20:55, 10 sie 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
anna_t napisał(a)
własnie Asia a jaki u ciebie jest duży wgłębnik, palenisko i odległości? wszystko gra?
jak najbardziej gra. Ma chyba 5x5 metrów muszę dokładnie sprawdzić jeśli chcesz.jest spoko bo palenisko jest bardzo duze 1,5x1,5 M służy jako ognisko, gril, miejsce spalania ogrodowych resztek jak trzeba. Gdy się siedzi na lawkach nie jest za gorąco, sięga się swobodnie np z kijem i kiełbasa do ognia i mozna swobodnie poruszac się między paleniskiem i ławka gdy ktoś na niej siedzi.
A planujesz u siebie?
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
anna_t 21:07, 10 sie 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
tak i właśnie takie około 5x5 dokładnie to by wyszło jak znajde płytki do tego. gdzien ty kupowałaś swoje?
o ognisku myślalam takim jak u siaki czyli z krawęzników metrowych i do tego ruszt jak u malkul. moj teśc takie ruszta robi to zagadam
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
nawigatorka 21:18, 10 sie 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
anna_t napisał(a)
tak i właśnie takie około 5x5 dokładnie to by wyszło jak znajde płytki do tego. gdzien ty kupowałaś swoje?
o ognisku myślalam takim jak u siaki czyli z krawęzników metrowych i do tego ruszt jak u malkul. moj teśc takie ruszta robi to zagadam
zmierze Ci dokladnie. Ale ja mie mam płyt. Miały być ale uznaliśmy ze cześć przysłonią ławki cześć palenisko reszta to taki wąski fragment ze nie warto. Mamy same kamienie. Płyty mam na dnie paleniska. Tez planowaliśmy ruszt jak Gosi ale uznaliśmy ze taki nakładany będzie wygodniejszy i jesteśmy zadowoleni. Pamiętaj ze ruszt do jedzenia z kwasiaka być powinien.
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
anna_t 21:43, 10 sie 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
no właśnie może w sumie sam źwir.. muszę to przemyslec jeszcze.
z kwasiaka to nie wiedziałam, niewiem z czego teść sobie zrobił:/ kolejna rzecz do ustalenia
ale jak ten ruszt jest nakladany to jest blisko ognia?nie przypala mięcha?
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
nawigatorka 07:13, 11 sie 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
anna_t napisał(a)
no właśnie może w sumie sam źwir.. muszę to przemyslec jeszcze.
z kwasiaka to nie wiedziałam, niewiem z czego teść sobie zrobił:/ kolejna rzecz do ustalenia
ale jak ten ruszt jest nakladany to jest blisko ognia?nie przypala mięcha?
z tego co wiem to czarna sta być nie powinna. Możesz jeszcze dlabpewnosci poczytać. Nie przypala się bo ruszt przesuwa się po swoim stelażu i stelaż po całym palenisku wiec jest duze możliwość manewrowania
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
kasja83 08:55, 11 sie 2017


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
nawigatorka napisał(a)
Czekałam na paczkę chyba z trzy miesiące... az zmieniłam dostawce.
Ale ważne ze są: jesienne na podjazd, sadleriany do zagajnika i jezowki na miejsce eksmitowanych rozowych

Noooo-paczucha zacna!!Jeżówki takie wypaśne. A skrobnij na priv gdzie kupowałaś.

ps. A trawnikowe drogi dla dziewczynek super-wystarczy odrobina wyobraźni.
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies