Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

nawigatorka 22:06, 04 wrz 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
AlKa napisał(a)


Panele 3d sama zrobiłaś ?
Pokłony normalnie, przymierzałam się do wykorzystania u siebie w sypialni ale cena mi się nie podobała i póki co nie ma.


Tak robiłam na takiej małej ściance. Ale tylko dlatego, ze takie panele podobały mi się tylko w wersji z wypukłymi kwadratami i uznałam, ze zrobię sobie to sama: do ściany przykręciłam kwadraty wycięte z gk i zamalowalam i jest ale panele to w tym przypadku to dużo powiedziane. Takich bardziej kunsztownych wzorów to bym nie umiała
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 22:07, 04 wrz 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
amelia_b napisał(a)

Łukaszku dla mnie nie ma różnicy,no chyba że bym miała płytę i tynk w jednym miejscu mi ścianę 25 m wycenił z płyt na ponad 8 tys. Ostatecznie zrobiam z kamienia naturalnego za ponad 3 tys,mówię o materiałach bo mąż kleił sam znajomi robili coś na wzór płyt z tynku,koszt koło 600 zł,a super wyglądał,miał łączenia jak płyty masz rację prostota jest w cenie

Dziś widziałam płyty 100x50 za 90 zł wiec juz nie tak źle ale nadal za dużo
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
amelia_b 22:30, 04 wrz 2015


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
nawigatorka napisał(a)

Dziś widziałam płyty 100x50 za 90 zł wiec juz nie tak źle ale nadal za dużo

Wszystko zależy od tego czy duży masz obszar do zrobienia super masz pomysły i to najważniejsze. Można się pobawić.
____________________
Pogubiłam się po drodze
Luki 22:41, 04 wrz 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Łoo matko wiedziałem, że z tymi kolorami tak będzie niebieski to niebieski faceta pytasz spokojnie ja się cały czas szkolę w tej materii i obstawiam kolor pomiędzy błękitem a chabrowym, taki naturalny niebieski kolor chociaż żeby płyty były jasne można by z białym pokombinować.
Klej miałe taki lepszej jakości firmy Mapei, a do impregnowania posłużył mi Lakier akrylowy, są specjalne środki do impregnacji betonu, ale drogie.

Ja widziałem i to dobrej firmy efekt jest cudny i nie można nawet porównać do takich robionych z tynku, na moją ścianę policzyli 2,5tyś

Folia najważniejsze by była gruba i bez zagięć lub z minimalną ilością, najlepiej poszukać w CO na działach z foliami agrowłókninami itp

Wiesz moja ściana sąsiaduje z biurkiem i fotelem, którym ciągle uderzam o płyty jak i sofą rozkładaną na łóżko, na którym śpię i czasem zdarzy się mi kopnąć w nią i po dwóch latach jest cała. Po pomalowaniu lakierem na dodatek nie kruszy się w żadnym stopniu i w ogóle nie brudzi. Trzeba dać gęsto 'placki' z klejem, aby nie było dużych pustych przestrzeni i wszystko wytrzyma

Zdjęcia jakieś znalazłem to na priv podeśle


____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Madzenka 23:05, 04 wrz 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Schody czadowe. Czy barierki są białe? Lampa z huty bardzo konweniuje



Ps. Te zdjecia mego ogrodu z 2013 masakra, zapomniałam ze było tak brzydko
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Konieczki 06:51, 05 wrz 2015


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
Asia jako szacunek chyba najlepszy byłby szalunek systemowy, czasem na budowach im zostają scinki. Powierzchnię pociągnąć jakimś preparatem do szalunkow. Ją do muru w casto kupilam bardzo grubą folie budowlana 6x4m za jakieś 3dychy i zszywaczem do desek. Tam są tez takie powlekane płyty OSB można spróbować, a może na mdf wypróbować.
Beton architektoniczny jest cholernie drogi, on ma bardzo rzadką konsystencje i dużo dodatków i domieszek.
____________________
Zielonym do góry... :)
nawigatorka 09:05, 05 wrz 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Madzenka napisał(a)
Schody czadowe. Czy barierki są białe? Lampa z huty bardzo konweniuje



Ps. Te zdjecia mego ogrodu z 2013 masakra, zapomniałam ze było tak brzydko


Tak Marzeno barierki są białe.i one i konstrukcja są ok ale stopnie nie dość ze miały być bielone (a bialego się nie dopatrzysz) to jeszcze strasznie się brudzą i to trwale. Za lampę dziękuję

Marzeno brzydko?wielu marzy o Twoim ogrodzie sprzed kilku lat u siebie
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 09:08, 05 wrz 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Konieczki napisał(a)
Asia jako szacunek chyba najlepszy byłby szalunek systemowy, czasem na budowach im zostają scinki. Powierzchnię pociągnąć jakimś preparatem do szalunkow. Ją do muru w casto kupilam bardzo grubą folie budowlana 6x4m za jakieś 3dychy i zszywaczem do desek. Tam są tez takie powlekane płyty OSB można spróbować, a może na mdf wypróbować.
Beton architektoniczny jest cholernie drogi, on ma bardzo rzadką konsystencje i dużo dodatków i domieszek.


Dziękuję Asiu za sugestie.wiesz ja probowalam robić podobnie jak Lukasz na OSB i niestety wszystko odpadala ale lato się nie poddam asie to twarde sztuki
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 13:15, 05 wrz 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
jazzy napisał(a)
Lampa super mega industrialno-loftowa Aj lajk

To pokaż chociaż łazienki, kuchnię...

kuchnie obiecałam to wstawię z jednym kuchennym detalem




____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 13:18, 05 wrz 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
AlKa napisał(a)


Panele 3d sama zrobiłaś ?
Pokłony normalnie, przymierzałam się do wykorzystania u siebie w sypialni ale cena mi się nie podobała i póki co nie ma.

namiastka paneli 3d w moim wykonaniu

____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies