Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

nawigatorka 22:13, 05 wrz 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Luki napisał(a)
Uwielbiam takie kuchnie i wnętrza, dla niektórych biel jest martwa dla mnie jest uspokojeniem od pstrokatego otoczenia w miastach i innych miejscach poza tym jest piękna

Dobrze powiedziane.ja biel uważam za ponadczasowa,pasująca do wszystkiego,sterylna i elegancka. Zresztą każdy może lubić co chce ja lubię swoją kuchnie
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
siakowa 22:15, 05 wrz 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
nawigatorka napisał(a)

Dobrze powiedziane.ja biel uważam za ponadczasowa,pasująca do wszystkiego,sterylna i elegancka. Zresztą każdy może lubić co chce ja lubię swoją kuchnie

Też tak uważam mam biała kuchnie w niej bialą podloge i biały blat
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
nawigatorka 22:16, 05 wrz 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Jagodaa napisał(a)
Super! Przepiękny dom, czysty w formie wystrój, rewelacja . Zaglądam czasem do ogrodu, po cichu, bo czasu brak, a teraz z wielką przyjemnością "weszłam" do domu.

Ale to miłe.ciesze się ze jesteś i w ogrodzie i w domu taki wystrój (choć niewiele tu stroi) nie do wszystkich przemawia.ale widzę ze prostota staje się coraz bardziej doceniana.nawet moja Teściowa chce nowe meble na wzór moich co łatwo Jej chyba przez usta nie przeszło
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 22:16, 05 wrz 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
siakowa napisał(a)

Też tak uważam mam biała kuchnie w niej bialą podloge i biały blat

Biała podłoga to jeszcze mocniejsze.płytki?
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
siakowa 22:18, 05 wrz 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
nawigatorka napisał(a)

Biała podłoga to jeszcze mocniejsze.płytki?

Ta ale tez czarna tablicowa ścianę
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
nawigatorka 22:19, 05 wrz 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
siakowa napisał(a)
Piękne wnętrza
PS. Gdzieś w internecie chyba widziałam tą Twoją kuchnie...możliwe.? Ze na stronie jakiegoś studia z kuchniami?

Dziękuję ładnie u Ciebie widziałam tylko szafkę/doniczke a na pewno masz co pokazać
Co do fotek to raczej niemożliwe,bo meble robine były na zamówienie przez jednego człowieka-niezwykłego pasjonata i fachowca z którym współpraca to przyjemności i On ani studia ani strony nie ma.
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 22:20, 05 wrz 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
siakowa napisał(a)

Ta ale tez czarna tablicowa ścianę

O modzie na to tez słyszałam.moja przyjaciółka ma taką i od kiedy ja ma nie gotuje i nie zmywa bo boi się ją zabrudzic bo się marzę.... Masz na to jakiś patent?
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 22:21, 05 wrz 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
kitek81 napisał(a)
piękne wnętrza jak z katalogu wnętrzarskiego

Taka dawka komplementów to niewychowawcza jest dziękuję
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
siakowa 22:27, 05 wrz 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
nawigatorka napisał(a)

O modzie na to tez słyszałam.moja przyjaciółka ma taką i od kiedy ja ma nie gotuje i nie zmywa bo boi się ją zabrudzic bo się marzę.... Masz na to jakiś patent?

Kochana mam to na ścianie za kuchenka bo nie lubię w tym miejscu płytek ani nic innego...pryska po tym tłuszcz wylewa się wykipiala.zupa itd i slaxu po tym.wszystkim nie ma....mokra scierka...
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
Madzenka 22:29, 05 wrz 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Uwielbiam białe wnetrza, kocham białe kuchnie

Ja sie nie zdecydowałam na biała podłogę... Przerabiałam to w poprzednim domu i nigdy wiecej brudnych fug na białej podłodze....


Zaskoczyłaś mnei białymi barierkami co do desek moje musieli bielić dwa razy a i tak za ciemne...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies