Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

Margo 19:58, 05 gru 2015


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 1337
Ooo, załapałam sie na fotki córeczek, są przeurocze
Wianki też niczego sobie
____________________
Gosia
Sebek 20:05, 05 gru 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Księżniczki przeurocze! Wiankom tez niczego nie brak
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
anna_t 20:14, 05 gru 2015


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Asia szczęściara z Ciebie piękny dom, ogród, córcie
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Zielona 21:49, 05 gru 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Uff... doczytałam do końca. Matko, jak Ty pędzisz, Dziewczyno! No, ale... skoro trzy lata czytałaś forum z ukrycia (u Kokosi chyba pisałaś), to w zasadzie teraz nadrabiasz...

Myślałam, że będę pisać o stylu, o tym, jak swoim wyglądem potwierdzasz "kompatybilność" absolutnie wszystkiego, co opowiedziałaś nam o sobie, swoim domu, wnętrzach, o ogrodzie... ale kiedy zobaczyłam zdjęcia Dziewczynek - rozpłynęłam się! Absolutnie wygrały dla mnie w konkursie na to, co "NAJ" w Twoim wątku

siakowa 21:56, 05 gru 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Czy te oczy mogą kłamać. ...cudne mikołajki i cala reszta tez ale to juz oczywiste
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
nawigatorka 22:50, 05 gru 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Dziekuje za pochwaly dekoracji choc to jeszcze nie koniec a i u Was pieknie,kolorowo,nietuzinkowo... musze przyznac ze milo dzielic z Wami magie tego czasu.

Za komplementy dla Corki dziekuje slicznie bo kazdy rodzic peka wtedy z dumy. A fotki udalo sie zrobic na tyle stonowane ze w oryginale zawisna na scianie

A musze dodac dla rownowagi ze eMa tez mam cudownego
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 22:51, 05 gru 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Madzenka napisał(a)

Najpierw mam wybielone deski a na to lakier matowy. Po 5 latch użytkowania są całe porysowane na niektorych stopniach lakier juz starty....

Hmmmm ja na stole mam bialy lakier matowy.trzy warstwy.
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 22:51, 05 gru 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
anna_t napisał(a)
Asia szczęściara z Ciebie piękny dom, ogród, córcie

Szczesciara a jak
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 22:55, 05 gru 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Zielona napisał(a)
Uff... doczytałam do końca. Matko, jak Ty pędzisz, Dziewczyno! No, ale... skoro trzy lata czytałaś forum z ukrycia (u Kokosi chyba pisałaś), to w zasadzie teraz nadrabiasz...

Myślałam, że będę pisać o stylu, o tym, jak swoim wyglądem potwierdzasz "kompatybilność" absolutnie wszystkiego, co opowiedziałaś nam o sobie, swoim domu, wnętrzach, o ogrodzie... ale kiedy zobaczyłam zdjęcia Dziewczynek - rozpłynęłam się! Absolutnie wygrały dla mnie w konkursie na to, co "NAJ" w Twoim wątku


Cztery nawet...
Marto widzialysmy sie minute ale widze ze moja "zewnetrzna" strona utkwila Ci w pamieci jesli jest ona spójna z wszystkim dookola mnie to bardzo mnie to cieszy, bo oznacza ze "wylewam" siebie na to co wybieram na swoje otoczenie i nie mam schizofrenii. Jedynie Corki nie do konca do mamy podobne
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Zielona 23:07, 05 gru 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Utkwiła, bo jesteś charakterystyczna, oryginalna, "JAKAŚ" - w dobrym znaczeniu tych słów.
A Córeczki ujęły mnie tym, że są cudnymi, delikatnymi Królewnami, jak wszystkie Dziewczynki w Ich wieku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies