Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

nawigatorka 09:15, 07 gru 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Kuba napisał(a)
właśnie chcę robić pierniki ale doczytałam że 12 godzin trzeba odczekać i ręce mi opadły bo za 12 godzin już muszą być upieczone i udekorowane, więc co mi radzisz? piec bez czekania czy dać sobie spokój?

Nie da rady bez schlodzenia.ciasto bedzie sie sleilo a po schlodzeniu jez twarde i dobrze sie walkuje.sprubuj schlodzic maksymalnie dlugo jak sie da w lodowce.moze podziel na mniejsze czesci to szybciej ostygnie.trzymam kciuki
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 09:18, 07 gru 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
magnolia napisał(a)
dzieci masz cudne! Takie małe jeszcze,ech.
I zdjęcia umiesz robić piękne. Wianki świetne- super kolory, takie żwawe, a jednak delikatne

Dzieci male bo i ja jeszcze nie mam bardzo duzo lat choc pewnie dla dwudziestolatka jestem dinozaurem

Z za pochwale zdjec bardzo dziekuje,tym bardziej ze czasem zaluje ze nie potrafie robic profesjonalnych zdjec.to te fotki dzieci to nie moje niestety
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Konieczki 11:15, 07 gru 2015


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
Asiula zrobiłam pierniczki - ja i kumpela - pycha wyszły - robiłam w thermomixie (takim z aldiego) i zroibenie jednej porcji zajęło mi 5min. Ale poległam na lukrze... bo po pierwse spieprzyłam motylka i już nie bede nic ubijać, po drugi wyszedł mi bardzo lejący - on taki ma być?
A po piąte prze dziesiąte - bradzo CIę lubię... HAHAHHA
A w nocy sie zastanawiałam czemu Nawigatorka?

PS. A pokażesz jeszcze zdjęcia młodych? Tak będe poglądać prze z2h co 5min. Moja obie dziś u lekarza zapalenie gardłą i angina antybiotyki przez 10dni - a tak dobrze było...
____________________
Zielonym do góry... :)
kasia_w 11:34, 07 gru 2015


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Asia Ty to umiesz do roboty zagonic Mialam w tym roku juz wianki odpuscic i co ? Zakochalam sie w Twoich szyszkowych i musze takie mieć. Skad szyszki ?
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
nawigatorka 12:38, 07 gru 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Konieczki napisał(a)
Asiula zrobiłam pierniczki - ja i kumpela - pycha wyszły - robiłam w thermomixie (takim z aldiego) i zroibenie jednej porcji zajęło mi 5min. Ale poległam na lukrze... bo po pierwse spieprzyłam motylka i już nie bede nic ubijać, po drugi wyszedł mi bardzo lejący - on taki ma być?
A po piąte prze dziesiąte - bradzo CIę lubię... HAHAHHA
A w nocy sie zastanawiałam czemu Nawigatorka?

PS. A pokażesz jeszcze zdjęcia młodych? Tak będe poglądać prze z2h co 5min. Moja obie dziś u lekarza zapalenie gardłą i angina antybiotyki przez 10dni - a tak dobrze było...

i jak tu ciebie nie lubić rozbawiłaś mnie więc specjalnie dla Ciebie

Jak zobaczysz daj znać

co do lukru może ci się ubiła zamiast utzrec? ja mieszam bialko z lukrem lyzka i zawsze wychodzi. nie poświęcam temu za duzo czasu. ! białko plus 1/1,5 szklanki cukru pudru.on jest raczej gesty, nie spływa.
Spróbuj jeszcze raz może.

Moje zdrowe w tym sezonie jak na razie. Twoim też zdrówka zyczę
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 12:40, 07 gru 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
kasia_w napisał(a)
Asia Ty to umiesz do roboty zagonic Mialam w tym roku juz wianki odpuscic i co ? Zakochalam sie w Twoich szyszkowych i musze takie mieć. Skad szyszki ?

jam mi weny zabraknie to się do Was o motywację zwrócę
Szyszki dostałąm od Iwki z "od nowa...." cały karton./ może zapytaj. a jak nie to albo z lasu, giełdy...
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Dominika11 12:44, 07 gru 2015


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Konieczki napisał(a)
Asiula zrobiłam pierniczki - ja i kumpela - pycha wyszły - robiłam w thermomixie (takim z aldiego)
myslałam, że masz taki termomix termomixowy
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Konieczki 12:59, 07 gru 2015


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
Widzę i jak tu nie piać z zachwytu no cudne i tyle
____________________
Zielonym do góry... :)
lindsay80 13:00, 07 gru 2015


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
moje też się udały, wczoraj było rodzinne strojenie, ale i tak zrobiliśmy 1/3, resztę zostawię sobie na jakiś wieczór, może uda mi się zrobić trochę całkiem białych, bo wczoraj to powstał istny folklor, wiadomo dzieci i ich inwencja twórcza
____________________
Tu ma być ogród :)
Konieczki 13:02, 07 gru 2015


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
Dominika11 napisał(a)
myslałam, że masz taki termomix termomixowy

Kurde wolę zbywające 4,3tys wydac na ogród niż na maszynę. Ja nie wierzę w cud maszyny.
____________________
Zielonym do góry... :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies