Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszystkiego po trochu

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszystkiego po trochu

mirkaka 14:38, 15 lip 2017


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9586
Asia ech, pokazuję te ładniejsze miejsca
Matynko na zdjęciach wszystko jakoś ładniej wygląda
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Margo 21:31, 15 lip 2017


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 1337
Mirko, chciałabym mieć taki "brzydszy" ogród jak Twój.
Róże w tym roku chyba przez te deszcze, wiatry i zimno tak krótko kwitną. Moje co zakwitną to za chwilę deszcz "zbija" kwiaty, ciągle obcinam takie namoknięte mumie, niektóre nawet otworzyć się dobrze nie zdążą ... Większość nocy to temperatura po 8-9 stopni.
No cóż, chyba na dużo lepszą pogodę tego lata nie ma co liczyć. Może choć jesień będzie słoneczna i długa.
____________________
Gosia
Ewa777 22:16, 15 lip 2017


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18446
Mireczko,nie strasz jesieniąJa chce jeszcze 2 miesiące lataU mnie róźe ciągle kwitną i nie robią jeszcze przerwy.Może to dlatego,że nie jest upalnie.
Mimo wszystko Twoj ogród jest piękny
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
mirkaka 06:42, 17 lip 2017


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9586
Margo napisał(a)
Mirko, chciałabym mieć taki "brzydszy" ogród jak Twój.
Róże w tym roku chyba przez te deszcze, wiatry i zimno tak krótko kwitną. Moje co zakwitną to za chwilę deszcz "zbija" kwiaty, ciągle obcinam takie namoknięte mumie, niektóre nawet otworzyć się dobrze nie zdążą ... Większość nocy to temperatura po 8-9 stopni.
No cóż, chyba na dużo lepszą pogodę tego lata nie ma co liczyć. Może choć jesień będzie słoneczna i długa.


Gosiu, z jednej strony deszcz potrzebny i cieszę się jak pada, ale róże po deszczu i wietrze są do obcięcia, poszarpane, gnijące kwiaty.No cóż ogrodnikowi chyba nie dogodzisz
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 06:45, 17 lip 2017


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9586
Ewa777 napisał(a)
Mireczko,nie strasz jesieniąJa chce jeszcze 2 miesiące lataU mnie róźe ciągle kwitną i nie robią jeszcze przerwy.Może to dlatego,że nie jest upalnie.
Mimo wszystko Twoj ogród jest piękny


Ewa, dla mnie początek lata to już skracanie dnia, ale masz rację nie trzeba straszyć jesienią może ona będzie piękna
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
frezja 09:07, 17 lip 2017


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Rabaty pięknie się prezentują z tą różnorodnością moja tawułka coś nie tages..za dużo cienia chyba jej zafundowałam. W sobotę ogród dostał gnojówkę z rozmoczonego kurzeńca...może jej się poprawi.
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Dorota123 20:26, 17 lip 2017


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
mirkaka napisał(a)


Teraz ta rabata z Rh jest zielona, i całe szczęście bo bym miała za kolorowo w ogrodzie. Przy domu kwitną teraz róże to zieleń w oddali koi oko


a tak było na początku czerwca
Cudowne zestawienia, ja zdecydowanie bardziej wolę to kolorowe, ale zielone też wygląda bardzo elegancko. Bardzo bym chciała, żeby u mnie były takie widoczki.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
mirkaka 06:27, 18 lip 2017


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9586
frezja napisał(a)
Rabaty pięknie się prezentują z tą różnorodnością moja tawułka coś nie tages..za dużo cienia chyba jej zafundowałam. W sobotę ogród dostał gnojówkę z rozmoczonego kurzeńca...może jej się poprawi.


Moje też długo byly nijakie, dopiero jak podzieliłam i rozsadziłam do ziemi wymieszanej z kompostem to pokazały swoje piękno. Tawułki podobno trzeba dzielić co parę lat.
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 06:28, 18 lip 2017


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9586
Dorota123 napisał(a)
Cudowne zestawienia, ja zdecydowanie bardziej wolę to kolorowe, ale zielone też wygląda bardzo elegancko. Bardzo bym chciała, żeby u mnie były takie widoczki.


Dorotko, Twoje widoczki nie gorsze od moich tylko inne Każdy ogród ma swój jedyny i niepowtarzalny klimat
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Makusia 22:04, 18 lip 2017


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Piękne kolory w lipcowym ogrodzie! Tawułki ślicznie Ci kwitną- u mnie jakiś pomór gdzie z jednej strony - jakby coś im korzenie pogryzało. Marne bardzo, jakby schły i nawet kwiaty zanim rozkwitły zwiesiły się, jakby im wody brakowało
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies