Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszystkiego po trochu

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszystkiego po trochu

zawitka 09:33, 09 wrz 2017


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14064
Kochana jesteś tylko jak będziesz wysyłać to za poświadczeniem odbioru ja zapłacę za wszystko bo moja poczta działa jak chce .Czyli tak żeby szybko doszła i mi nie zmarniała a ja taką samą metodą wyślę Ci laurkę .Laury sadzi się w normalnej ziemi .Nie kwitła u mnie jeszcze żadna ale są piękne liście .Jeśli wsadzisz ją w zacisznym miejscu to możesz nie okrywać ale tam gdzie wiatr to na początku trzeba a potem starszą nie
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Ewa777 10:32, 09 wrz 2017


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
mirkaka napisał(a)






Tę hortensję masz niesamowitą Bardzo lubię takie, które się tak przebarwiają nieoczywiście Myślę, że ma na to też wpływ sprzyjające miejsce
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
mirkaka 08:58, 10 wrz 2017


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
zawitka napisał(a)
Kochana jesteś tylko jak będziesz wysyłać to za poświadczeniem odbioru ja zapłacę za wszystko bo moja poczta działa jak chce .Czyli tak żeby szybko doszła i mi nie zmarniała a ja taką samą metodą wyślę Ci laurkę .Laury sadzi się w normalnej ziemi .Nie kwitła u mnie jeszcze żadna ale są piękne liście .Jeśli wsadzisz ją w zacisznym miejscu to możesz nie okrywać ale tam gdzie wiatr to na początku trzeba a potem starszą nie


Za poświadczeniem odbioru, czyli obawiasz się że może się gdzieś zagubić?
Wyślę zatem priorytetem i za poświadczeniem odbioru
Tylko raczej w tym tygodniu nie dam rady tak jak pisałam wcześniej, postaram się w przyszłym.
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 09:02, 10 wrz 2017


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
Ewa777 napisał(a)


Tę hortensję masz niesamowitą Bardzo lubię takie, które się tak przebarwiają nieoczywiście Myślę, że ma na to też wpływ sprzyjające miejsce


Bardzo możliwe Ewo że miejsce gra tu główną rolę, rośnie bowiem w pełnym słońcu, w upały często kwiatki więdną mimo podlewania. Mam taką samą w innym miejscu, bardziej cienistym, posadzoną niedawno więc będę obserwować kwiaty tej drugiej
Na razie jeszcze nie uzyskała takiego kolorku, jest bardziej różowa.
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
zawitka 18:01, 10 wrz 2017


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14064
mirkaka napisał(a)


Za poświadczeniem odbioru, czyli obawiasz się że może się gdzieś zagubić?
Wyślę zatem priorytetem i za poświadczeniem odbioru
Tylko raczej w tym tygodniu nie dam rady tak jak pisałam wcześniej, postaram się w przyszłym.


Tak obawiam się żeby w ogóle dotarła zwykłą pocztą a jak dotrze to uschnięta jak nic.Dobrze wyślij kiedy ci pasuje .Wielkie dzięki
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
katel 19:29, 10 wrz 2017


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
mirkaka napisał(a)


Dobra to Ci ją wyślę

Suuuper!
No a ja nad rutewką popracuję wysłałam na priv i wstawiłam zdjęcia hortensji. Wydaje mi się że byłas kiedyś też zainteresowana nasionami gipsówki?
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
mirkaka 15:27, 11 wrz 2017


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
katel napisał(a)

Suuuper!
No a ja nad rutewką popracuję wysłałam na priv i wstawiłam zdjęcia hortensji. Wydaje mi się że byłas kiedyś też zainteresowana nasionami gipsówki?


Kasiu dziękuję
Ta byłam, nawet próbowałam ukorzenić dla Ciebie swoją niską gipsówkę ale mi się nie udało, nasionek ze swojej też nie mogę pobrać bo ona chyba ich nie zawiązuje? Gdyby zawiązywała to bym miała pełno siewek, a nie mam nic.
Sama karpa bardzo słabo się rozrasta , właściwie wcale się nie powiększa, nie wiem dlaczego?

Dlatego nie miałam śmiałości prosić o nasionka z Twojej gipsówki, bo Twoja była taka wysoka, jeśli dobrze pamiętam? Ale jeśli zebrałaś nasionka to chętnie przyjmę parę sztuk

A oto mój cherlawiec, ma bardzo kruche łodyżki, mocniejszy wiatr i wyłamuje je




____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
katel 22:47, 11 wrz 2017


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
mirkaka napisał(a)


Kasiu dziękuję
Ta byłam, nawet próbowałam ukorzenić dla Ciebie swoją niską gipsówkę ale mi się nie udało, nasionek ze swojej też nie mogę pobrać bo ona chyba ich nie zawiązuje? Gdyby zawiązywała to bym miała pełno siewek, a nie mam nic.
Sama karpa bardzo słabo się rozrasta , właściwie wcale się nie powiększa, nie wiem dlaczego?

Dlatego nie miałam śmiałości prosić o nasionka z Twojej gipsówki, bo Twoja była taka wysoka, jeśli dobrze pamiętam? Ale jeśli zebrałaś nasionka to chętnie przyjmę parę sztuk

A oto mój cherlawiec, ma bardzo kruche łodyżki, mocniejszy wiatr i wyłamuje je



No to nasionka gipsówki też zapakuję , moja w tym roku też jakać maleńka - nie wiem czy one są krótkowieczne czy ma słabszy rok? W zeszlym roku była ogromna. Zobaczymy za rok.
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
zawitka 08:13, 12 wrz 2017


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14064
No właśnie--- coś z tą gipsówką jest mnie w tym roku karpa wcale nie urosła miała 2 małe gałązki i siedzi taka rachityczna ?????
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
mirkaka 08:26, 12 wrz 2017


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
Dzisiejszy poranek







____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies