Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji

Pokaż wątki Pokaż posty

Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji

zoja 16:50, 11 lip 2017


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Pieknie
Szkoda, ze ja nie mam gdzie wcisnac takich pomaranczowych rozyczek bo bym ponasladowala tylko z czyms innym niz lawenda
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
alis 18:00, 11 lip 2017


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
BKosimkArt napisał(a)
Mój ulubiony zestaw ostatnio:
Śliczny zestaw Basiu, brązowe trawki fajnie tam się wpasowaly
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
BKosimkArt 21:09, 11 lip 2017


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
zoja napisał(a)
Pieknie
Szkoda, ze ja nie mam gdzie wcisnac takich pomaranczowych rozyczek bo bym ponasladowala tylko z czyms innym niz lawenda

Zojka, ależ one są małe to na pewno wsiśniesz
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
BKosimkArt 21:10, 11 lip 2017


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Alicja masz rację, fajnie to wygląda
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
anka_ 21:34, 11 lip 2017


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Fantastyczne


Basiu dopytam- piszesz o betonie, czyli rozrabiasz cement+żwir, czy jakiegoś gotowca z worka?

Specyfik do olejowania zapisałam. Używałam drewnochronu i nie jestem zadowolona.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
BKosimkArt 06:30, 12 lip 2017


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Aniu zwyczajnie cement i woda, można dać piasek, będzie mocniejsze wtedy... ale ja robiłam z samego cementu...
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Zana 07:38, 12 lip 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Piękny jest ten Twój zestaw różyczkowy. Lawenda super podkreśla ich kolor. Jakoś nie mogę się przekonać do zakupu tych brązowych traw po tym jak mi dwa lata temu padły. Może w przyszłym roku spróbuję.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
BKosimkArt 08:37, 12 lip 2017


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Zana napisał(a)
Piękny jest ten Twój zestaw różyczkowy. Lawenda super podkreśla ich kolor. Jakoś nie mogę się przekonać do zakupu tych brązowych traw po tym jak mi dwa lata temu padły. Może w przyszłym roku spróbuję.

W cieniu pewnie słabiej sobie radzą ale warto powalczyć, ja je uwielbiam choć niektórzy goście myślą że mi uschły
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Makusia 21:31, 12 lip 2017


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Jeżówki gwiazdorzą pełną gębą!
Biały olej - kurcze szkoda, że wcześniej nie wiedziałam. Wszystko bejcą pojechałam czy impregnatem i rzeczywiście się łuszczy
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
alis 21:34, 12 lip 2017


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
BKosimkArt napisał(a)

W cieniu pewnie słabiej sobie radzą ale warto powalczyć, ja je uwielbiam choć niektórzy goście myślą że mi uschły

Basiu, u mnie to samo z brązowymi trawkami
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies