Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » U "Zielonej" Ogrodniczki :)

Pokaż wątki Pokaż posty

U "Zielonej" Ogrodniczki :)

IzaK 09:48, 22 kwi 2015


Dołączył: 16 lip 2013
Posty: 417
anna_p_k napisał(a)
ja zamówiłam 30 szt. Tawuły japońskiej "Goldmund" 7 sztuk róży Alba Meidiland i Trzmieline cena bardzo dobra z porównaniem do moich sklepów ale wiadomo one wielkościowo były małe takich chyba bym w sklepie nawet nie mogła kupic bo wiadomo maja wieksze okazy ale droższe, ale w sumie wszystko sie zgadzało z wymiarami podanymi na stornie wiadmo kiedy kurier przychodzi chociaż jak ujżyłam wilekośc opakowanai to byłam w szoku jak to tam się zmieściło fakt jedno na drugim było ale w sumie zero uszkodzeń zapewne zamówię w taki sposób bo u mnie średni wybór roślin


Aniu ja też zamówiłam tawułę goldmound i trzmielinę żółtą... czekam na przesyłkę... ciekawa jestem jej zawartości
____________________
Iza - U "Zielonej" Ogrodniczki
IzaK 09:52, 22 kwi 2015


Dołączył: 16 lip 2013
Posty: 417
Trochę wiosny na tarasie:





zdjęcie tarasu dla Effy - na szybko robione... tutaj widac moje trzmieliny szczepione na pniu... pod nimi lawenda i tulipany, które czekają na burzę kolorów

____________________
Iza - U "Zielonej" Ogrodniczki
mstrzes 11:07, 22 kwi 2015


Dołączył: 30 lip 2014
Posty: 314
Heloł
wpadam z rewizytą. U Ciebie też się fajnie zapowiada. No i miałaś farta, że Danusia do Ciebie zajrzała i pomogła ruszyć temat. Ja musiałam wybrać pomiędzy projektem od Danusi a szkoleniem psa. No i dziergam sama....nie zapominając oczywiście o pomocy dobrych ludzi z ogrodowiska

Oficjalnie dodaję do obserwowanych
____________________
Pozdrawiam Magda
IzaK 11:10, 22 kwi 2015


Dołączył: 16 lip 2013
Posty: 417
Witaj Magdo w moim wątku
Z pomocą dobrych duszyczek z Ogrodowiska wyczarujemy piękne ogrody...
Ja wiem, że powinnam zacząć od wytyczenia rabat... Przynajmniej z jednej strony... Ale nie mam takiego zmysłu chyba... No i ta rabata w kształcie "L"... może udałoby sie ją jakoś ująć
____________________
Iza - U "Zielonej" Ogrodniczki
anna_p_k 11:20, 22 kwi 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
fajny tarasik i taki wiosenny
____________________
Ogródowe-początki
IzaK 11:21, 22 kwi 2015


Dołączył: 16 lip 2013
Posty: 417
anna_p_k napisał(a)
fajny tarasik i taki wiosenny



pusty
ale zamierzam posadzić coś szczepionego na pniu w donicach, do tego jakieś trawy wysokie tez w donicach - tylko czy to będzie rosło?
no i czas wystawić w końcu meble
____________________
Iza - U "Zielonej" Ogrodniczki
Efffa 11:41, 22 kwi 2015


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Dzieki kochana za fotke, taras cudniasty,uhmmmmm(to miał być zachwyt), u mnie z tą różnica ze nie mam obrzezy, tylko betonem podklejone.
Patrzę na te trzmieliny, twoje jescze brązowe,czy tylko tak zdjęcie wyszło? Bo moje takie jaskrawe juz są, wieczorem wrzuce fotkę!
O czym myślałas zeby posadzić w donicach? bo ja też myślę. Aaaa i muruje jeszcze donicę małą gdzieś na wys 1 m koło tego tarasu właśnie i w niej będę mieć biała petunie z trawą vertigo.
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
IzaK 11:46, 22 kwi 2015


Dołączył: 16 lip 2013
Posty: 417
Efffa napisał(a)
Dzieki kochana za fotke, taras cudniasty,uhmmmmm(to miał być zachwyt), u mnie z tą różnica ze nie mam obrzezy, tylko betonem podklejone.
Patrzę na te trzmieliny, twoje jescze brązowe,czy tylko tak zdjęcie wyszło? Bo moje takie jaskrawe juz są, wieczorem wrzuce fotkę!
O czym myślałas zeby posadzić w donicach? bo ja też myślę. Aaaa i muruje jeszcze donicę małą gdzieś na wys 1 m koło tego tarasu właśnie i w niej będę mieć biała petunie z trawą vertigo.


Ewelina mój taras to zwykły taras... Żadne tam uhmmmmmm haha
Moje trzmieliny dwie są brązowawe, ale puszczają nowe listki, za to trzecia na końcu jest bardziej jaskrawa... Skoro puszczają liście to myślę, że nic im nie powinno być, może zmarzły w zimie... choć na takie nie wyglądały.
W donicach na pewno chciałabym wysokie trawy - tylko nie wiem czy i jak wysokie urosną... pewnie jakieś miskanty - chcę się troszeczkę od sąsiadów osłonić...
a te szczepione na pniu to jakieś iglaki - kulki... sama nie wiem ...
mogłabym też trzmieliny, ale skoro są przy tarasie to chyba byłoby ich za dużo...
jakoś się ostatnio zebrać nie mogę... pogoda się poprawia a mnie jakiś marazm dopadł...
____________________
Iza - U "Zielonej" Ogrodniczki
rumiankowa 12:47, 22 kwi 2015


Dołączył: 25 cze 2013
Posty: 294
Jestem! Ach jak pięknie. Taras mi też się szalenie podoba. Chyba "zwyczajnego" nie widziałaś, ale zobaczysz, jak pokażę swojego brzydala

Projekt przedogródka bardzo fajny. będzie elegancko i gustownie. Super. Kibicuję i będę zaglądała
____________________
Marta - Ogródek rumiankowej
Efffa 13:05, 22 kwi 2015


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
rumiankowa napisał(a)
Jestem! Ach jak pięknie. Taras mi też się szalenie podoba. Chyba "zwyczajnego" nie widziałaś, ale zobaczysz, jak pokażę swojego brzydala

Projekt przedogródka bardzo fajny. będzie elegancko i gustownie. Super. Kibicuję i będę zaglądała

Rumianku czekamy, napewno nie jest tak źle jak piszesz!
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies