Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » U "Zielonej" Ogrodniczki :)

Pokaż wątki Pokaż posty

U "Zielonej" Ogrodniczki :)

IzaK 09:55, 16 kwi 2015


Dołączył: 16 lip 2013
Posty: 417
Wczoraj pojechałam do szkółki po umbry - kupiłam trzy, są już posadzone - niestety było już późno i nie zdążyłam zrobić zdjęcia...
Męczę od wczoraj Wieloszkę na privie (wybacz Wieloszko), bo moje wiśnie są kopane z gruntu, ale nigdzie nie było w donicach... zaryzykowałam, wsadziłam... i teraz modlę się by się przyjęły... Pan w szkółce zapewniał, że tak tylko podlewać teraz codziennie... nie sypać nawozu
Słuchajcie pół nocy nie spałam przez te umbrelki... chyba mam jakiegoś świra, bo analizowałam czy wszystko było dobrze zrobione, czy odpowiedni dół, czy na odpowiedniej głębokości, czy ziemia ok... i korzenie nie takie jak w donicy...
No nic trza się teraz otrzaskać po pysku, dzisiaj opalikować drzewka - Pan powiedział, że koniecznie na 3 paliki... więc dzisiaj będzie akcja wbijania pali... Zdjęcia pewnie wieczorem jakieś wstawię...
Sadzenie reszty zaplanowałam po weekendzie.
____________________
Iza - U "Zielonej" Ogrodniczki
aptu 10:23, 16 kwi 2015

Dołączył: 01 lip 2013
Posty: 146
Na pewno się przyjmą jak będą miały tak troskliwą opiekę

Czekam na dalszą relację z sadzenia super projekt
____________________
Magda - U mnie, na wsi...
anna_p_k 10:32, 16 kwi 2015


Dołączył: 30 cze 2014
Posty: 493
no własnie w telefonie lepiej podglądnąć bo mogłam sobie na maxa prezybliżać więc uwierz ale widziałam... skąd ja znam te analizy nocne a z rana oczy na zapałki
____________________
Ogródowe-początki
Wieloszka 10:57, 16 kwi 2015


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
IzaK napisał(a)
Wczoraj pojechałam do szkółki po umbry - kupiłam trzy, są już posadzone - niestety było już późno i nie zdążyłam zrobić zdjęcia...
Męczę od wczoraj Wieloszkę na privie (wybacz Wieloszko), bo moje wiśnie są kopane z gruntu, ale nigdzie nie było w donicach... zaryzykowałam, wsadziłam... i teraz modlę się by się przyjęły... Pan w szkółce zapewniał, że tak tylko podlewać teraz codziennie... nie sypać nawozu
Słuchajcie pół nocy nie spałam przez te umbrelki... chyba mam jakiegoś świra, bo analizowałam czy wszystko było dobrze zrobione, czy odpowiedni dół, czy na odpowiedniej głębokości, czy ziemia ok... i korzenie nie takie jak w donicy...
No nic trza się teraz otrzaskać po pysku, dzisiaj opalikować drzewka - Pan powiedział, że koniecznie na 3 paliki... więc dzisiaj będzie akcja wbijania pali... Zdjęcia pewnie wieczorem jakieś wstawię...
Sadzenie reszty zaplanowałam po weekendzie.

Iza, nie stresuj się tak - będzie dobrze Na pewno się przyjmą, bo już widzę, że będziesz na nie chuchać i dmuchać Opalikuj jak najszybciej, bo przy tej akcji też można uszkodzić korzenie.
Czekam na fotki
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
kaminak 16:57, 16 kwi 2015


Dołączył: 24 lut 2015
Posty: 45
Witaj Izak, wpadłam w odwiedzinki.

Fajnie, że już jakiś plan masz i cenne rady od samej Danusi. Tylko jej posłuchaj, a efekt murowany. Powodzonka
____________________
IzaK 22:04, 16 kwi 2015


Dołączył: 16 lip 2013
Posty: 417
Wieloszka napisał(a)

Iza, nie stresuj się tak - będzie dobrze Na pewno się przyjmą, bo już widzę, że będziesz na nie chuchać i dmuchać Opalikuj jak najszybciej, bo przy tej akcji też można uszkodzić korzenie.
Czekam na fotki


postaram się nie stresować no ale jak tu sie nie martwić jak zapowiadają znowu jakieś przymrozki przygruntowe... i co z moimi umbrellkami będzie... a jak temperatura koło zera to podlewać wciąż? wiem, głupie pytanie... ale się tak zastanawiam...
drzewka opalikowane, ale bez zdjęć - było masakrycznie zimno dzisiaj... ręcę mi zgrabiały...
za to mam zdjęcie umbrelek po posadzeniu - rozstaw co 3 metry...




____________________
Iza - U "Zielonej" Ogrodniczki
IzaK 22:04, 16 kwi 2015


Dołączył: 16 lip 2013
Posty: 417
... poszło dwa razy, więc edit


____________________
Iza - U "Zielonej" Ogrodniczki
IzaK 22:05, 16 kwi 2015


Dołączył: 16 lip 2013
Posty: 417
a nawet trzy

____________________
Iza - U "Zielonej" Ogrodniczki
IzaK 22:06, 16 kwi 2015


Dołączył: 16 lip 2013
Posty: 417
kaminak napisał(a)
Witaj Izak, wpadłam w odwiedzinki.

Fajnie, że już jakiś plan masz i cenne rady od samej Danusi. Tylko jej posłuchaj, a efekt murowany. Powodzonka


Wpadaj częściej Kochana Miejsca u mnie pod dostatkiem
____________________
Iza - U "Zielonej" Ogrodniczki
IzaK 22:10, 16 kwi 2015


Dołączył: 16 lip 2013
Posty: 417
aptu napisał(a)
Na pewno się przyjmą jak będą miały tak troskliwą opiekę

Czekam na dalszą relację z sadzenia super projekt


Witaj aptu i wpadaj częściej

Projekt świetny... dziękczynne pokłony będę biła w stronę Szefowej...
____________________
Iza - U "Zielonej" Ogrodniczki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies