Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Od nowa ... na przekór wszystkim

Pokaż wątki Pokaż posty

Od nowa ... na przekór wszystkim

AnnaCh 12:23, 27 lis 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
amelia_b napisał(a)
he he to kto inny ale z doświadczenia wiem że liczyć w pracy można tylko na siebie
No, właśnie sobie kawkę zrobiłam i próbuje ochłonąć, bo miałam spięcie z jedną panią z pracy Oskarżyła mnie o zgubienie jej dokumentów, które spokojnie leżą sobie u niej w szafie. No cóżgłupich nie sieją, niestety rodzą się sami
____________________
Ania - Malutki pod lasem
amelia_b 12:58, 28 lis 2015


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Na kawkę przyszłym,ale nigdzie nikogo nie ma co robisz Iwonko w tak piękny dzień
____________________
Pogubiłam się po drodze
iwka 17:48, 28 lis 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
nawigatorka napisał(a)
Dziekuje za akebie-czyli ona pedy ma srednio grube ale nie za duzo.dziekuje iwka

Gwiazdy eleganckie.ja czepliwa jestem wiec sie do jednej rzeczy przyczepie ale potraktuj to jako zboczenie-sa z eoznego rodzaju ksztaltu gwiazdy.jedna okragle ma ramiona.druga proste. Ale ja zboczona jestem.

Domek tez fajny.mam tez pomysl hak by go inaczej zrobic ale ostatnio za duzo sie.dzieje musi poczekac


akebia ma trzy lata i najstarsze dwa pędy mają mniej jak centymetr, ale pewnie będą jeszcze grubieć

wiem Asiu, że te gwiazdy mają różne kształty, mała dodatkowo jest z jednej strony mniejsza, he he tak formę wycięłam pod skosem, że ledwo co stoi i nie mam za złe Twojej czepliwości, wręcz ją lubię
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
iwka 17:48, 28 lis 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Dziękuję wszystkim za pochwały moich nieudolnych prób betonowych no nie są idealne, ale wciągnęło mnie to betonowanie i każda następna mam nadzieję będzie lepsza
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
iwka 17:49, 28 lis 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
amelia_b napisał(a)
Na kawkę przyszłym,ale nigdzie nikogo nie ma co robisz Iwonko w tak piękny dzień


no nie ma bo od czwartku żyję w takim stresie, że dawno już takich nerwów nie miałam dzisiaj już jakoś doszłam trochę do siebie, ale jak sobie przypomnę to jeszcze mi się gorąco robi.
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Anda 17:53, 28 lis 2015


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33434
iwka napisał(a)


no nie ma bo od czwartku żyję w takim stresie, że dawno już takich nerwów nie miałam dzisiaj już jakoś doszłam trochę do siebie, ale jak sobie przypomnę to jeszcze mi się gorąco robi.


Oj, wspolczuje. Mam nadzieje, ze teraz ze wszystko wrocilo do normy.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
nawigatorka 18:02, 28 lis 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
iwka napisał(a)


akebia ma trzy lata i najstarsze dwa pędy mają mniej jak centymetr, ale pewnie będą jeszcze grubieć

wiem Asiu, że te gwiazdy mają różne kształty, mała dodatkowo jest z jednej strony mniejsza, he he tak formę wycięłam pod skosem, że ledwo co stoi i nie mam za złe Twojej czepliwości, wręcz ją lubię

Czyli jest zauwazalna (czepliwosc znaczy) gwiazdy sa piekne i jestes najbardziej betonowozainspirowana
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
iwka 18:13, 28 lis 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
nawigatorka napisał(a)

Czyli jest zauwazalna (czepliwosc znaczy) gwiazdy sa piekne i jestes najbardziej betonowozainspirowana


to chyba raczej nie jest czepliwość, to jest pokazanie palcem gdzie mam się poprawić, tego właśnie oczekuję i to lubię

betonowozainspirowana ha ha fajnie, no jestem i mam nadzieję, że nie masz mi tego za złe, to była miłość od pierwszej kulki
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
waldek727 18:22, 28 lis 2015


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
Nawijamy, nawijamy, to zaraz na jakiś tort się załapiemy, albo i może na szampana coby te wszystkie stresy w nim utopić.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
iwka 18:27, 28 lis 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
tortu nie ma, szampana też bida z nędzą, piwko tylko mam nawet obiadu normalnego od wczoraj nie gotowałam, same papki

żeby tylko tak się dało utopić na zawsze te stresy

____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies