Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród do odnowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród do odnowy

Zana 15:50, 11 paź 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Gosiek33 napisał(a)
astry








Cudne
Jak nie przepadam za astrami to na tych fotkach wyglądają zjawiskowo.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Anda 18:57, 11 paź 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33374
Gosiek33 napisał(a)






Jej, a co to za cudo? Nie wiem, czy to fotka taka cudowna, czy aster...

Za astrami jakos nie przepadam, wiec to raczej fotka mnie uwiodla, przesliczna

Edit, teraz doczytalam, co Zana na pisala Zgodne jestesmy



____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Gosiek33 19:10, 11 paź 2018


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
JoannA napisał(a)
Zobaczę jak się będzie sprawowała skalnica Gokka i całkiem możliwe że tę ciemną też kupię.
Dziewanna chodzi za mną od jakiegoś czasu, ale chciałabym jasną, kremową.
U Ciebie to jakby lato do ogrodu powróciło.
Piękne masz marcinki, kusiły mnie niebieskie w ZP, ale miejsce w ogrodzie się kurczy i z czegoś trzeba zreygnować.
Rozplenica jak ładnie Ci urosła.




Też jestem bardzo ciekawa jak przezimują te skalnice, jeśli dobrze to polować będę i na tę ciemną. W szkółce koło mnie były i kremowe i te niebieskie. Zaczynają powoli się rozrastać. Pewno zaproszę i tę kremową do ogrodu. Marcinki zawsze się zmieszczą, szczególnie wysokie na tył rabaty. Rozplenica zaskoczyła mnie, latem tylko przybierała na masie, aż tu z nienacka kłosy się pokazały
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 19:12, 11 paź 2018


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Zana napisał(a)


Cudne
Jak nie przepadam za astrami to na tych fotkach wyglądają zjawiskowo.


To Skierniewicki nabytek, zakochałam się w nim od pierwszego wejrzenia, miał dwa kwiatki rozwinięte i nie mogłam przejść obojętnie. Zresztą to nie jedyny aster kupiony w tym stoisku
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 19:17, 11 paź 2018


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Anda napisał(a)


Jej, a co to za cudo? Nie wiem, czy to fotka taka cudowna, czy aster...

Za astrami jakos nie przepadam, wiec to raczej fotka mnie uwiodla, przesliczna

Edit, teraz doczytalam, co Zana na pisala Zgodne jestesmy






To ten aster taki piękny Nie mogę przestać go fotografować. Miał metkę aster gładki, może Caliope? Ostatnio u Gabrieli był prezentowany
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
paniprzyroda 19:27, 11 paź 2018

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Gosiu, cudo niebieskie wypatrzyłaś U mnie astry wysokie też na tyłach rabat. Wczoraj eksmitowałam dwa berberysy i jednego derenia ( wydałam) i mam miejsce właśnie dla astrów no może jeszcze wysokie chryzantemki się zmieszczą, bo miejscówkę mają fatalną
____________________
Dwa ogrody
Gosiek33 19:37, 11 paź 2018


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
paniprzyroda napisał(a)
Gosiu, cudo niebieskie wypatrzyłaś U mnie astry wysokie też na tyłach rabat. Wczoraj eksmitowałam dwa berberysy i jednego derenia ( wydałam) i mam miejsce właśnie dla astrów no może jeszcze wysokie chryzantemki się zmieszczą, bo miejscówkę mają fatalną



Na tego niebieskiego Cię namawiałam, przez skórę czułam, że uroczy będzie To tam gdzie kupiłaś sercolistnego i Ann Lays, który gdzieś zawieruszył Ci się w ogrodzie - to maleństwo mające teraz bordowe czupurki


____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
paniprzyroda 19:45, 11 paź 2018

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
A nie trzeba było mnie walnąć w łepetynę, żeby dotarło?? Będę go szukać w przyszłym roku
Przepatrzyłam dziś na szybko rabaty podczas kilkuminutowego spacerku- nie wiem, gdzie rośnie to urocze maleństwo. Jak już wydobrzeję, to urządzę poszukiwania
A jak spisują się molinie u Ciebie, też chyba kupowałaś. U mnie już zbrązowiały i zastanawiam się, czy nie za szybko.
____________________
Dwa ogrody
Agania 20:05, 11 paź 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Piękności astrowe Gosiu pokazujesz
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Anabell 20:08, 11 paź 2018


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Śliczny niebieściutki aster, mam jeden niebieski, odszukam nazwę, tylko zdjęć nie ma kiedy zrobić

Ściskam i pozdrawiam.
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies