Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród do odnowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród do odnowy

TAR 11:53, 04 cze 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7607
Gosia melduj co one za jedne te derenie, normalnie cudo
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Gosiek33 12:47, 04 cze 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Zachwycających się pocieszam, to niestety nie u mnie
W Acrokonie przed wejściem do jednego z budynków takie cudo zobaczyłam. Podejrzałam gałązki i widzę, że z jednego pędu idzie gałąź białego derenia, a obok różowy. Może kiedyś uda się dowiedzieć jak to jest zrobione. Na pewno krzak ma kilkadziesiąt lat
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
kwartet 09:42, 05 cze 2019

Dołączył: 06 lis 2014
Posty: 882
Pięknie dziękuję za wizytę,Gosiu ty to byś nogę podzieliła i oddała.
Ogród naturalistyczny choć pełno w nim niespotykanych gatunków,żadnych tam plam czy liniowych nasadzeń,mnóstwo zgranych duetów.
Męczy mnie(to znaczy pomysły mi się lęgną) twoja rabata oczkowa ,jak sie nie pogniewasz to może byśmy cos razem poprojektowały.
tulucy 09:57, 05 cze 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
Ania, a pomęczyłabyś się jeszcze z wymyśleniem u mnie miejsca na takie małe coś z wodą?????
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
paniprzyroda 10:45, 05 cze 2019

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Z przyjemnością te cuda wszystkie oglądam, a projektowanie rabatki z oczkiem będę pilnie śledzić, bo mnie czeka to samo.
____________________
Dwa ogrody
Gosiek33 10:59, 05 cze 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
kwartet napisał(a)
Pięknie dziękuję za wizytę,Gosiu ty to byś nogę podzieliła i oddała.
Ogród naturalistyczny choć pełno w nim niespotykanych gatunków,żadnych tam plam czy liniowych nasadzeń,mnóstwo zgranych duetów.
Męczy mnie(to znaczy pomysły mi się lęgną) twoja rabata oczkowa ,jak sie nie pogniewasz to może byśmy cos razem poprojektowały.



Aż się spłoniłam....


Patrz a tak się starałam plamy i liniowe nasadzenia robić, ale zawsze się gdzieś potknę

O rabacie oczkowej nawet marzyć nie śmiałam, będę bardzo wdzięczna. Na razie będę ziemię sypać by było w co sadzić
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 11:15, 05 cze 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
paniprzyroda napisał(a)
Z przyjemnością te cuda wszystkie oglądam, a projektowanie rabatki z oczkiem będę pilnie śledzić, bo mnie czeka to samo.



Ha, ha a próbuję podejrzeć u Ciebie nowe oczko ale bardzo skąpisz fotek
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Magleska 21:20, 06 cze 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18738
Gosiu ….wiem…. obiecuję ,że zajrzę od poniedziałku ….ale w końcu dotarłam i nadrobiłam
bodziszka mam takiego ciemnego sztuk jeden-były 3 ,ale dwa gdzieś wsiąkły i nie mam pojęcia jak go skomponować i gdzie -na razie dałam do bordów czyli buk ,penstemony ,jakieś niebieskie cuda -nie pamiętam nazwy ,pomarańczowe kukliki...i nadal mi zgrzyta -może temu ,że jeden

a oczko -ciekawi mnie jak skomponujesz....mam nadzieję ,że pokażesz ….też szukam u siebie miejsca na mini oczka ...nawet już wiem ,gdzie bym je widziała ,ale na razie zajęłam się tetrisem roślinnym i dopiero jak skończę ,to będę myśleć o wodzie
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Gosiek33 12:32, 07 cze 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Magleska napisał(a)
Gosiu ….wiem…. obiecuję ,że zajrzę od poniedziałku ….ale w końcu dotarłam i nadrobiłam
bodziszka mam takiego ciemnego sztuk jeden-były 3 ,ale dwa gdzieś wsiąkły i nie mam pojęcia jak go skomponować i gdzie -na razie dałam do bordów czyli buk ,penstemony ,jakieś niebieskie cuda -nie pamiętam nazwy ,pomarańczowe kukliki...i nadal mi zgrzyta -może temu ,że jeden

a oczko -ciekawi mnie jak skomponujesz....mam nadzieję ,że pokażesz ….też szukam u siebie miejsca na mini oczka ...nawet już wiem ,gdzie bym je widziała ,ale na razie zajęłam się tetrisem roślinnym i dopiero jak skończę ,to będę myśleć o wodzie
Buziaki


Na razie ten bodziszek kwitnie w otoczeniu kamieni, potem będę coś kombinować. Z kolei jest za mały by jakieś rewolucje z nim robić


ten jest bezproblemowy



kolory...










____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
AgataP 14:25, 07 cze 2019


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
dana1s napisał(a)
A u mnie te ciemne bodziszki zniknęły... Kupiłam trzy duże sadzonki i ani kawałka nie ma Piękne są, kompozycja z szarościami idealna


u mnie też nie bardzo rosną..
____________________
Z Pszenicznej...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies