Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina

Jana 15:55, 28 lip 2015


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
Piękny masz ogród, bardzo klimatyczny, a ta studnia to cała z drewna?
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
17:03, 28 lip 2015
Witek od Danusi mówił mi że nostrzyk trzeba posiać ..odstrasza krety nornice myszy ...czytałam w necie tez tak piszą ...ale ten nostrzyk trzeba z netu zamowić w sklepach nie ma .

Pszczelarnia 17:25, 28 lip 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Zebrać nasiona wystarczy z tego co naturze.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
18:29, 28 lip 2015
Pszczelarnia napisał(a)
Zebrać nasiona wystarczy z tego co naturze.

tak tak ....łatwizna ...dla ciebie ..bo ja buuu
rzulieta 18:49, 28 lip 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 1161
Popatrz ile Ty rzeczy przed nami chowałaś Dobrze ze pojechali do Ciebie to chociaż nam pokazali
____________________
Ogródek Niny
sylwia_slomc... 23:43, 28 lip 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81966
Marga powiem Ci, że warto czasem zajrzeć Pomysłów dużo tylko jak wybrać właściwy, żeby nie żałować?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 23:53, 28 lip 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81966
Jana witam Cię. Tak studnia drewniana cała. Lubię takie wiejskie klimaty.

Dzięki Justynka, muszę poczytać o nostrzyku bo nie znam, w zeszłym roku rącznika posadziłam razy 5 szt wielkie krzaczory porosły, że potem piłą musiałam wycinać, a krety ryły dalej

Ewcia ja nawet nie wiem co to za roślinka, a Ty chcesz żebym nasionka zbierała? Pszczółko nie każdy ma taką wiedzę jak Twoja niestety.
A zaraz się pewnie okaże, że się o ten nostrzyk potykam co dziennie i nie wiem, że to on. Swoją drogą mówią że lawenda im śmierdzi, a u mnie zryte wzdłuż całej lawendy.

Nina no przecież nie specjalnie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 00:31, 29 lip 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81966
Pszczółko ten nostrzyk to tak trochę wykę ptasią przypomina? tylko żółtą?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 00:38, 29 lip 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81966
No i do łubinowej nie dotarłam bo po drodze: ukopałam ziemniaczków na obiad, a jak już warzywnik to wyrwałam na kompost sałatę bo poszła już mocno w kwiaty, poobcinałam przekwitłe liliowce i okazało się, że mimo deszczy mają ziemię całkiem suchą- trzeba będzie podlać, a jak one sucho mają to i inne pewnie też, buuuu pada co drugi dzień i nic z tego nie mam bo ziemia dalej sucha, udało mi się skosić do ogniska i deszcz o którym pisałam przerwał mi pracę ogrodową, a po deszczu zdążyłam już tylko przelecieć chwast pod klonami palmowymi, żeby mi schodki do aniołka nie zarosły całkiem i zrobiło się na tyle szaro, że przestawałam cokolwiek widzieć. Reszta została na jutro - może w końcu dotrę do łubinowej jak mi przez noc po deszczu gdzie indziej nie zarośnie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 13:51, 29 lip 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81966
No dziś od rana porządnie podlewało, teraz się wypogodziło więc spadam na włości, kończyć co wczoraj zaczęte.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies