Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina

22:00, 27 lip 2015
a takie są w sprzedaży w angielskich centrach ogrodowych... jak na polskie realia ciut drogo mi sie widziało ...ale jaki pomysł ...więc masz szczęście


sylwia_slomc... 22:08, 27 lip 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82150
Reniu tą cegłę czyściłam ze strupów wapiennych 2 tygodnie, a potem taką wąziutką szpachelką fugowałam przez 3 miesiące co dzień oprócz niedzieli - Wojtek nie miał cierpliwości

Irenko warto odwiedzać takie miejsca Alinka miała rację. Jak to się człowiek uczy od innych. Pozdrowienia dla Waligóry

Mira no w narzędziach był bo nie lubię latać i szukać jak potrzebuję, ale dobrze, że Ania nie cykała całego warsztatu bo M wręcz przeciwnie niczego po sobie nie chowa. Drzew nasadzone jest dużo i to docelowo dużych drzew - ale jeszcze malutkie i giną na tle trawy.
Wycieczka niezapomniana, a Ania - Mała Mi z mężem Kaziem w naszych skromnych progach to wisienka na torcie, gdyby mi ktoś powiedział rano, że Ją poznam i będzie u mnie to bym się w czoło popukała i nie uwierzyła.

A w ogóle to jestem pod ogromnym wrażeniem tego w jaki sposób zostaliśmy przyjęci do tak szacownego grona dla nas elity ogrodników Ogrodowiska - my nowicjusze, ale nauka nie idzie w las i zdobycz jest.

____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 22:11, 27 lip 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82150
A jeszcze wam nie napisałam, że nowy pomysł mi się urodził i teraz bije się z myślami, a jakby ze zdobyczy zrobić stół do przyszłej jadalni i stoliczek do ogrodu - trzeba by dospawać jakieś fajne nogi i zakupić szybę u szklarza, ale mogło by wyjść całkiem fajnie.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 22:24, 27 lip 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82150
Justynko też fajnie no chyba trochę nam zejdzie tym razem z decyzją.

Aniu dzięki za fotki z Wojsławic i za wcześniejsze.
Wcześniejsze czyli te od nas i Twoja obecność w naszym "ogródeczku" wywołały lawinę odwiedzin - przyciągasz ludzi jak magnes Taką pozytywną energią siejesz dookoła.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
07_Rene 22:25, 27 lip 2015


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Pomysł ze stalikiem wart rozważenia. Tylko do takiego stolika to cięzko będzie krzesła dopasować... chyba że zaś coś sie trafi

Gratki na pierwszą seteczkę!
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
sylwia_slomc... 22:36, 27 lip 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82150
Renia dobrze, że czuwasz bo jakoś o krzesłach nie pomyślałam. Mam u babci takie stare krzesła, ale one drewniane jakby im fajną stylizowaną tapicerkę dał może by się nadały, bo po całych remontach to tak trochę rustykalnie, a trochę stylowo chciałabym mieć, mam pomysł na fajną surową rustykalną kuchnię i mam w zasadzie komplet mebli do sypialni - stylizowany resztę pomieszczeń chciałabym z wyczuciem przemieszać te dwa style - a meble oczywiście wszystkie z duszą, a nie nowe imitacje - takich nie lubię.

Dzięki za gratki. Nawet nie widziałam, że stuknęło tak jestem planami zaprzątnięta. To najlepsza setka w moim życiu.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
iwonaal 23:41, 27 lip 2015


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
Super zdobycz. Gratki na pierwszą setkę.
____________________
Zakochana w ogrodach
AnnaCh 23:44, 27 lip 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Kwiatuszek ode mnie na pierwszą setkę z gratulacjami
____________________
Ania - Malutki pod lasem
alinak 00:36, 28 lip 2015


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Zamurowało mnie ...takie cudeńka upolować , to jest szok. ja bym nie malowała naturalna patyna starości jest o wiele bardziej atrakcyjna . to całe cluu tej ozdoby .
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
sylwia_slomc... 00:42, 28 lip 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82150
Dziękuję bardzo wszystkim, kiedy to stuknęło tak szybko?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies