Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pan Maluśkiewicz

Pokaż wątki Pokaż posty

Pan Maluśkiewicz

MirellaB 00:36, 20 sie 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Wydaje mi się, że Vivę zlikwidujesz
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
inka74 07:48, 20 sie 2017


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Otello pięknego masz. Muszę o nim poczytać bo Baron Girod mnie rozczarował. 2 kwiatki przez sezon a baty też puszcza. Twoja Jude mnie zaskoczyła tym batem. Moja zbiera się do drugiego kwitnienia. Strasznie wiotkie ma łodygi ale to w sumie jej pierwszy sezon.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Mixtoorka 09:08, 21 sie 2017


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
MirellaB napisał(a)
Wydaje mi się, że Vivę zlikwidujesz


Mirellko całkiem prawdopodobne puki co niech sobie rośnie, za rok pewnie jesienią już będę wiedziała co z nią zrobić ale wykłada się okrutnie i rośnie jak dzika.
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Mixtoorka 09:16, 21 sie 2017


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
inka74 napisał(a)
Otello pięknego masz. Muszę o nim poczytać bo Baron Girod mnie rozczarował. 2 kwiatki przez sezon a baty też puszcza. Twoja Jude mnie zaskoczyła tym batem. Moja zbiera się do drugiego kwitnienia. Strasznie wiotkie ma łodygi ale to w sumie jej pierwszy sezon.


Otello ma przepiękny kwiat, zapach podobny do Jude Puki co kwitł raz, i to były pąki z którymi go kupiłam. Ale ma bardzo nietrwałe kwiaty. Jak Jude

Jude wygląda dziwnie no ale do wąchania schylam różę, a nie siebie . Kwiatuszki na bacie są małe i jest ich sporo Traktuję ją z przymrużeniem oka W drugim roku pędy ma trochę lepsze. Ale kwiatków skąpi
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
lojalna_ 18:16, 21 sie 2017


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Jeszcze roze to moja słaba strona Judę masz taką jak u mnie wszystkie bo w trawach rosną i musza lebki do slonca wystawić.

U Ciebie zawsze takie ciepelko uroczo .

Z mojej lawendy nana tez w tym roku zadowolona nie byłam a mam inna nana )))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
MirellaB 21:50, 21 sie 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Karolka pokaż nowy zawilcowy nabytek do Maluśkiewicza
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Mixtoorka 21:56, 21 sie 2017


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
lojalna_ napisał(a)
Jeszcze roze to moja słaba strona Judę masz taką jak u mnie wszystkie bo w trawach rosną i musza lebki do slonca wystawić.

U Ciebie zawsze takie ciepelko uroczo .

Z mojej lawendy nana tez w tym roku zadowolona nie byłam a mam inna nana )))


Joluś jak się cieszę, że jesteś. Ehh róże u mnie źyją swoim źyciem. Ale wielbię każdy kwiatulek.
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Mixtoorka 22:06, 21 sie 2017


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
MirellaB napisał(a)
Karolka pokaż nowy zawilcowy nabytek do Maluśkiewicza


Mirellko, zawilec jeszcze w pąkach. Dziś ciągle u nas leje z krótkimi przerwami. I ziiiimno 17 stopni. Zrobię fotki jak pogoda łaskawie pozwoli. Trochę pogmyrałam w ziemi. To tu, to tam. Chryzantemy kupiłam i wrzos mam w donicy. Wysadziłam bratki do gruntu w kolorowy kącik przed schodami.

Jutro piekę ciasta bo rodzina się zjeżdża na rocznicę śmierci mojej teściowej.

I będę kopać dalej, siostra mojego M mi pozwoliła gmyrać u niej. Oni zupełnie nie ogrodowi, a ja sobie perspektywę poprawię. Hihi. Już trochę podziałałam. Stąd miejsce na zawilca.
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
MirellaB 04:51, 22 sie 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Nie wiedziałam, że Twoja teściowa odeszła
Dobrze pamiętam, że u Was była schorowana?

Karola ja jeszcze jesiennych nie kupuję, ale Twoje chętnie zobaczę
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
MirellaB 04:51, 22 sie 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Nie wiedziałam, że Twoja teściowa odeszła
Dobrze pamiętam, że u Was była schorowana?

Karola ja jeszcze jesiennych nie kupuję, ale Twoje chętnie zobaczę
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies