Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pan Maluśkiewicz

Pokaż wątki Pokaż posty

Pan Maluśkiewicz

kasja83 08:14, 22 sie 2017


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Mixtoorka napisał(a)


Vive przesadziłam w szpaler przed dom, ale nie wiem czy ostatecznie i tak jej na działkę nie wyrzucę. Zobaczę za rok.

To będą się ważyć jej losy?Że może do wyciepania?
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Mixtoorka 10:51, 22 sie 2017


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
MirellaB napisał(a)
Nie wiedziałam, że Twoja teściowa odeszła
Dobrze pamiętam, że u Was była schorowana?

Karola ja jeszcze jesiennych nie kupuję, ale Twoje chętnie zobaczę


Tak, odeszła rok temu. Tęsknimy bardzo Są takie nowotwory, które nie dają żadnych szans

Musiałam już uporządkować donice przed domem, i chciało mi się już trochę jesiennych klimatów. Może dlatego, że u nas ciągle właściwie zimno i lata nie czuję. Przyjadą ciocie to zawsze mi po doniczkach zaglądają hihi. Musi być ładnie Ciocie maja swoje wiejskie ogrody i zawsze dzielimy się doświadczeniami.
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Mixtoorka 11:07, 22 sie 2017


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
kasja83 napisał(a)

To będą się ważyć jej losy?Że może do wyciepania?


Do wyciepania raczej nie, mam rabatę lawendową na działce i tam ją ewentualnie dosadzę.Chyba,że nie przeżyje przeprowadzki

Ona ma specyficzny pokrój, mocno mi się rozrosła i rozlazła. Ma raczej zwiewny charakter, przy moich areałach wygląda nieporządnie Ale u Gosi Malkul była boska.
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
malkul 12:17, 22 sie 2017


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
chyba kwestia podłoża. u mnei sporo było tam wmieszane piachu i na podwyzszeniu w sumie bo to wyniesiona donica
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Mixtoorka 14:07, 22 sie 2017


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
malkul napisał(a)
chyba kwestia podłoża. u mnei sporo było tam wmieszane piachu i na podwyzszeniu w sumie bo to wyniesiona donica


No, to też na pewno ale ona jednak potrzebuje przestrzeni nie nadaje się do mnie . U Ciebie pięknie w donicach wyglądała. Gdybym miała donice, też by wyglądała. Wciśnięta w różę i kratkę...nie wyglądała

Mam też inną odmianę lawendy na działce, ma kwiaty bardziej stojące. Viva faluje
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
malkul 19:04, 22 sie 2017


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
dzis szukałam czegos i natknęłam się na te moje stare fotki z lawendą, miodzio było
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Mixtoorka 06:18, 23 sie 2017


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
malkul napisał(a)
dzis szukałam czegos i natknęłam się na te moje stare fotki z lawendą, miodzio było


O tak.... pięknie. Teraz też jest pięknie!
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
MirellaB 18:58, 01 wrz 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Hej Karolka
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Mixtoorka 20:04, 12 wrz 2017


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Hej Mirellko! U nas jesień za szybko, albo raczej za mało lata było. Witold klpn mi choruje. Obawiam się werticilizy. Nagle zaczęły więdnąć całe pędy. Albo mu za mokro, bo przecież ciągle pada deszcz. Ale wygląda paskudnie. Nawet nie mam ochoty robić mu zdjęcia. Chyba wolę nie znać prawdy. Maluśkiewicz bez Witolda? Jakoś tego nie widzę.

Przesadziłam hosty bo mi się nie podobało i posadziłam zawilec prinze heinrich. Kompletnie mi nie pasuje kolor jego kwiatów. Tzn.nie pasuje do przebarwiających się Vannilek. Żrą się okropnie. Nie chce mi się myśleć o zmianie.

Nic ciekawego. Nic dobrego w Maluśkkiewiczu.
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Anda 21:54, 12 wrz 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
O Karo, masz dola ogrodowego. Ten sezon czesciowo nie byl laskawy dla roslin. Trzymam kciuki za klonika. Moze to tylko nadmiar wody. Mozesz go sprawdzic ucinajac kawalek galazki.
Prinz Heinrich jest bardzo rozowy jak na zawilca. Moze bialy zawilec by tam bardziej pasowal?

Trzymaj sie
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies