Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy song

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy song

Anda 14:08, 17 mar 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
frezja napisał(a)
Ogrodniczka super może ktoś podpowie nam ta nazwę
szukam fachowca od cięcia owocowych...wiesz coś ??


Nie jestem fachowcem, ale już obcinalam jablonki i czereśnie, a na szkoleniu z cięcia grusze. Co chcesz ciąć?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
frezja 14:33, 17 mar 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Chcę ciąć śliwę odpowiedź już dostałam od niezawodnego Mazana.Dzisiaj cięcie możesz zajrzeć na wątek http://www.ogrodowisko.pl/watek/3005-przycinanie-ciecie-drzew-owocowych?page=9#post_1

Po szkoleniu z cięcia to jesteś Ewciu prawie jak z dyplomem
____________________
Ewa - Ogrodowy song
derbowianka 21:30, 17 mar 2016


Dołączył: 08 kwi 2015
Posty: 111
Wracam z rewizytą po dłuższej przerwie.Muszę nadrobić i poczytać cały Twój wątek.Trochę mnie nie było, ale wiosna się zbliża i prace ogrodowe czas zacząć.
pozdrawiam
Marzena
____________________
Marzena-6036-ogrod-a-dookola-pole
frezja 22:42, 17 mar 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Wracaj i wiosnę sprowadzaj
____________________
Ewa - Ogrodowy song
frezja 23:05, 17 mar 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
U mnie ogrodowo bardzo się rozkręciło;posadzone cisy, miłorzęby, przesadzone krzewuszki oraz pęcherznice, ścięte wszystkie trawy, przycięte wrzosy.Jutro sadzenie szmaragdów oraz cisów...bo brakło; mam się odgrodzić to trochę tego trzeba Myślę jeszcze nad zakupem amanogawy..tylko z wyborem miejsca dla niej jeszcze się waham. To tyle na dobry początek
____________________
Ewa - Ogrodowy song
lindsay80 23:22, 17 mar 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
frezja napisał(a)
U mnie ogrodowo bardzo się rozkręciło;posadzone cisy, miłorzęby, przesadzone krzewuszki oraz pęcherznice, ścięte wszystkie trawy, przycięte wrzosy.Jutro sadzenie szmaragdów oraz cisów...bo brakło; mam się odgrodzić to trochę tego trzeba Myślę jeszcze nad zakupem amanogawy..tylko z wyborem miejsca dla niej jeszcze się waham. To tyle na dobry początek


No nieźle Ewa, ja dziś miałam pierwszy taki konkretnie roboczy dzień w ogródku i właśnie dogorywam, przydałby mi się masaż na ... wszystko
____________________
Tu ma być ogród :)
rozark 07:01, 18 mar 2016


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
ja też ruszyłam z robota na całego, ale codziennie po troszeczku, aby rozruszać zastane mięśnie P
____________________
pozdrowionka
frezja 10:45, 18 mar 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Odpady poubojowe: (mączka rogowa)

Stanowią doskonałe źródło próchnicy, zwiększającej zdolność gleby do magazynowania składników pokarmowych i poprawiającej stosunki wodno-powietrzne.
Polepszają strukturę każdej gleby, także jej pojemność wodną.
Są źródłem składników pokarmowych dla roślin i mikroorganizmów glebowych, dostarczają ich stopniowo w ciągu wegetacji, dzięki czemu ryzyko przenawożenia jest minimalne.
Łagodzą ujemne skutki, jakie mogą wystąpić w przypadku wykorzystywania mineralnych nawozów sztucznych w ogrodzie.
Większość nawozów organicznych zawiera wszelkie niezbędne roślinom składniki.
____________________
Ewa - Ogrodowy song
zawitka 11:20, 18 mar 2016


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14065
A gdzie ją kupić????
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Anda 11:24, 18 mar 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
frezja napisał(a)
Chcę ciąć śliwę odpowiedź już dostałam od niezawodnego Mazana.Dzisiaj cięcie możesz zajrzeć na wątek http://www.ogrodowisko.pl/watek/3005-przycinanie-ciecie-drzew-owocowych?page=9#post_1

Po szkoleniu z cięcia to jesteś Ewciu prawie jak z dyplomem


Wiesz, musiałam iść na szkolenie bo mam aż! jedną czereśnię

Za to przycinam też u innych, np. u teścia i koleżanek. Ogólnie polecam takie kursy, bo wiele ciekawych rzeczy można się dowiedzieć.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies