Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy song

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy song

anabuko1 11:14, 15 sie 2016


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23593
Śliczny ten twój ogród.
Taki misterny, dopracowany w każdym calu.Brawo!!
bukiecik groszkowy, piękny
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
MirellaB 12:09, 15 sie 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Jeżówkę Supreme Cantaloupe też mam
Ciągle zachwycam się kostrzewą jak dobrze u Ciebie rośnie i to z podziału takie duże kępy - szok
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Gardenarium 12:29, 15 sie 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
frezja napisał(a)
Oj tak Przemku..gdyby Danusia mnie nie zmobilizowała, to bym tak błądziła sobie. Zaczęło się w listopadzie bodajże. Teraz o wiele łatwiej, jak jest ogólny zarys i pomysły same wpadają


No widzisz, nie obrażałaś się, nie rozpaczałaś jak niektórzy, nie uciekałaś, tylko drążyłaś pomysły i podpowiedzi. Brawo Frezja

No i jeszcze jednego nie mogę pominąć, po zdjęciach widać że zmieniłaś aparat Nie mylę się? Jest wspaniale udokumentowane. Ale gdzieniegdzie jeszcze pomieszane zdjęcia ze starym to od razu widać.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
frezja 13:18, 15 sie 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Gardenarium napisał(a)


No widzisz, nie obrażałaś się, nie rozpaczałaś jak niektórzy, nie uciekałaś, tylko drążyłaś pomysły i podpowiedzi. Brawo Frezja

No i jeszcze jdnego nie mogę pominąć, po zdjęciach widać że zmieniłaś aparat Nie mylę się? Jest wspaniale udokumentowane. Ale gdzieniegdzie jeszcze pomieszane zdjęcia ze starym to od razu widać.


Dziękuję Danusiu za miłe odwiedziny, ciepłe słowa i za ogród

Twoje oko wszystko wychwyci ale...z przykrością stwierdzam, że..aparat nie mój ;(( wiem, wiem, różnica widoczna gołym okiem...miałam obawy wstawiając foty obok siebie

Nic tylko teraz kasę zbierać muszę na porządną markę, a póki co z przyjemnością korzystam jeszcze z Nicona...wycisnę ile się da )
pozdrawiam
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Gardenarium 13:41, 15 sie 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ale ja widzę, że to nie Nikon Tylko Mark III.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
frezja 15:28, 15 sie 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Gardenarium napisał(a)
Ale ja widzę, że to nie Nikon Tylko Mark III.

Jasne, że Canon..EOS 5D MARK III
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Anda 16:13, 15 sie 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
frezja napisał(a)


Ty to zaraz wychwycisz, co piękne....próba Canona


Kupujesz taki? Danusia też do razu zauważyła
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
frezja 17:22, 15 sie 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Anda napisał(a)


Kupujesz taki? Danusia też do razu zauważyła


Nie na moją kieszeń teraz chora będę )
____________________
Ewa - Ogrodowy song
frezja 17:40, 15 sie 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
MirellaB napisał(a)
Jeżówkę Supreme Cantaloupe też mam
Ciągle zachwycam się kostrzewą jak dobrze u Ciebie rośnie i to z podziału takie duże kępy - szok


Mirela, tak im dobrze u mnie niby mam piasek, ale ziemia systematycznie użyźniana. Cięte były na jeża w fazie kwitnienia i dalej pędzą
____________________
Ewa - Ogrodowy song
bozga 07:44, 16 sie 2016


Dołączył: 05 kwi 2015
Posty: 3390
Zdjęcia rewelacyjne
____________________
Hortensjada Wizytówka-hortensjada
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies