Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielonym do góry... :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielonym do góry... :)

ewakatowice 10:28, 26 cze 2015


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
tort upiekłaś, chałupę posprzątałaś, buszpana przycięłaś, tarałaś się olejkami?
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
Konieczki 11:16, 26 cze 2015


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
Ja w robocie do 15 chaupę lecę konczyć sprzątać, 12-latka zażyczyła zamiast tortu kupne babeczki (dziś dla koleżanek) jutro piekę dla rodziny (a i mam do posadzenia 40grabów) - może kupię tort mrożony. A dla eM będę pachnąca i niezrzędząca.
A do buksa to bedem ciąć. Trzymajcie kciuki. (kurde ale ja mam tylko mały sekator - trza coś kupić specjalnego?)
____________________
Zielonym do góry... :)
Ensata 12:16, 26 cze 2015


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
Kup nozyce jak do strzyzenia owiec, bo małym sekatorem takiego duzego nie uformujesz, chyba zes mega zdolna. Pamietaj tylko ciachaj najpierw mało, odejdz i popatrz z perspektywy.
____________________
W kolorze blue
Krakus 23:31, 26 cze 2015


Dołączył: 29 sie 2013
Posty: 1375
Witaj
spotkałem Cie jak spacerowałem i nadrabiałem zaległości u Syli..
też widzę chołdujesz zasadzie zielonym do góry...a później to już jakoś leci u Ciebie widać że nawet nieźle...ciekawe plany..z tą donicą przy tarasie napewno będzie fajnie

dobrze też byc facetem na forum bo się człowiek dowiaduje jak to manipulowany jest i sobie myśli że Żona dla niego miła jest a tu chodzi o godzenie na zapas
jedyne co Ci mogę poradzić w sprawie facetów to ciche dni tak średnio działają facet sobie myśli " wkońcu tydzień ciszy i spokoju" "godzenie się" lepiej działa

pozdrawiam i będę podglądac poczynania
____________________
Zielonym do góry...
Konieczki 06:38, 28 cze 2015


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
Krakus napisał(a)
Witaj
spotkałem Cie jak spacerowałem i nadrabiałem zaległości u Syli..
też widzę chołdujesz zasadzie zielonym do góry...a później to już jakoś leci u Ciebie widać że nawet nieźle...ciekawe plany..z tą donicą przy tarasie napewno będzie fajnie

dobrze też byc facetem na forum bo się człowiek dowiaduje jak to manipulowany jest i sobie myśli że Żona dla niego miła jest a tu chodzi o godzenie na zapas
jedyne co Ci mogę poradzić w sprawie facetów to ciche dni tak średnio działają facet sobie myśli " wkońcu tydzień ciszy i spokoju" "godzenie się" lepiej działa

pozdrawiam i będę podglądac poczynania


Witam sąsiada
Za tytuł wątku przepraszam - nie sprawdziłam wcześniej, a edytować nie umiem.
Jak żona miła to kupiła nowe buty, albo rośliny (buty wychodzą taniej). Mój eM z tych milczacych, to ja gaduła w ciche dni cierpię, teraz zaczęłam gadać z roślinami
____________________
Zielonym do góry... :)
waldek727 07:02, 28 cze 2015


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
Krakus napisał(a)
Witaj
Dobrze też byc facetem na forum bo się człowiek dowiaduje jak to manipulowany jest i sobie myśli że Żona dla niego miła jest a tu chodzi o godzenie na zapas
Jedyne co Ci mogę poradzić w sprawie facetów to ciche dni tak średnio działają facet sobie myśli " wkońcu tydzień ciszy i spokoju"

Krakus!
Przestaniesz sypać?
Nie dość, że nas tu jak na lekarstwo, to jeszcze zdradzasz tajemnice męskiej alkowy.
Dobrze i przez ten tydzień nie słyszeć ciągłego:
-Dzieś był? Czecia rano!
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
Ensata 10:23, 28 cze 2015


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
jak tam akacja "milczace dni" ?
____________________
W kolorze blue
Konieczki 07:43, 29 cze 2015


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
Zakończona akcja graby do połowy PAN Józio ma wolne dopiero we wrześniu
____________________
Zielonym do góry... :)
nawigatorka 08:16, 29 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Duże masz te graby.a ile ich sadzisz.ja mam o połowę niższe w żywopłocie a mają już dwa lata.ale juz nabierają rozpędu. Mam 400 sadzonek.

A do września to my nie wytrzymam. Mus szukać innego Pana Józia albo męża na urlopie zmotywować do betoniarki
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Konieczki 08:26, 29 cze 2015


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
nawigatorka napisał(a)
Duże masz te graby.a ile ich sadzisz.ja mam o połowę niższe w żywopłocie a mają już dwa lata.ale juz nabierają rozpędu. Mam 400 sadzonek.

Te zasadzone to mają już dwa lata. U mnie na wiosnę natura skracała je do zera (króliki opitoliły mi prawie na zero). Dlatego zależało mi aby dosadzić większe sadzonki coby nie było różnicy. W sumie kupiłam 55szt, do dosadzenia zostało mi ok30.

A do września to my nie wytrzymam. Mus szukać innego Pana Józia albo męża na urlopie zmotywować do betoniarki

Mąż obiecał (no trochę mnie to kosztowało) koniec lipca będą donice.
____________________
Zielonym do góry... :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies