Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Hrabiego

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Hrabiego

Hrabia 13:48, 23 cze 2011


Dołączył: 13 kwi 2011
Posty: 194
Ewa_ogrodniczka - dziękuje kiedyś próbowałem ale nie było widać postępów i zrezygnowałem , muszę powtórzyć metodę

monteverde -Tak to Niepokalana, myślę że postawie ją w domu w godnym miejscu ,jeszcze dokładnie nie wiem gdzie .

anula_wn- dziękuje i zapraszam

grama - Dziękuje za zwrócenie uwagi ,, szybko pisze w pośpiechu i czasem poprawię szybko co mi pokaże słownik Google,ale czasem wyskakuje słowo to które nie miałem na myśli ale jako dyslektyk staram się .
Przepraszam ale niepotrzebna była ta uszczypliwość ... bądźmy dla siebie mili ... pozdrawiam
zbigniew_gazda 14:06, 23 cze 2011


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11180
Też poprę Grażynkę. Popraw przynajmniej to "wieżący" , i nie obrażaj się. Zauważam ostatnio modę na zupełny brak szacunku do pisowni polskiej. A może to nie moda tylko braki kompletne w przyswajaniu wiedzy. Pewnych rzeczy w życiu nie da się niestety przeskoczyć. Moje uszanowanie Panie Hrabio.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
alinak 17:13, 23 cze 2011


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Jarek nie obrażaj się ,ale prawidłowa pisownia pomaga w czytaniu postów
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
anula_wn 08:45, 24 cze 2011


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
nieśmiało wtrącę aby już dać spokój Hrabiemu.... fakt, poprawnia pisownia jest na wagę złota (zwłaszcza w dzisiejszych czasach) , ale chyba uwag wystarczy teraz czekajmy na dalsze relacje ogrodowe, wszak...nikt nie jest doskonały!
____________________
anula mój mały raj na ziemi
alinak 19:11, 24 cze 2011


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
my też . trochę wiatru nie zaszkodzi
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Barbara 17:31, 25 cze 2011


Dołączył: 25 cze 2011
Posty: 1
Musiałam się zarejestrować po tym co tu przeczytałam. Mieszanie ortografii z tytułem szlacheckim było niestosowne, gdyż tak do końca nie wiemy jaki jest powód błędnego pisania. Czy urażeni uważają, że forum jest miejscem tylko dla wybranych ? Jeśli użytkowniczka grama, uważa że błędne pisanie jest dla niej obraźliwe to powinna też wiedzieć, że na tym forum mogą pisać osoby z rożnymi problemami i chorobami , dlatego też powinno się być powściągliwym co do swoich komentarzy!

ps . Hrabio bardzo piękny ogród i salony podziwiam ludzi z pasją – serdecznie pozdrawiam.

____________________
annka 21:58, 03 lip 2011


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 726
hanka_andrus napisał(a)
Ja to jestem chyba z innej bajki?Nasadzenia mi się podobają,ale .......dodatki do nich już mnie nie rajcują.
Może gdybym mieszkała w Wilanowskim pałacu.......i była odmiennej płci......

Podglądam Wasze ogrody od piątku i komentarz Hani przypomina mi historię jak koleżanka mojej córki przywiozła dziadkowi figurki kariatyd z wycieczki szkolnej do Grecji. Jak Moje dziecko zapytało dlaczego taki wybór i czy dziadkowi się będzie podobało coś takiego odpowiedziała: tak bo dziadek lubi kobiety i lubi sobie na nie popatrzeć .
____________________
Funkiowe zacisze
hanka_andrus 22:44, 03 lip 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
No i jestem babcią,a nie dziadkiem.Co prawda nie pruderyjną,ale pewne dodatki w ogrodach nie pasują do tych ogrodów i budowli koło nich.
To taki zgrzyt jak kwiatek przy kożuchu,albo szpilki na Giewoncie.
Czasami lepiej mniej tych dodatków niż przesyt.

Hrabio,nie był to komentarz do Twego ogrodu i Twego pałacu.Masz stylowe wnętrza i ogród tez do nich dopasowujesz..A ,że to nie mój styl, to jeszcze raz powtórzę.Wybacz moją dygresję w Twym wątku.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
monteverde 22:55, 03 lip 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Hrabio, buduj ogród według swego gustu, najważniejsze ,że robisz, to co lubisz, zamieniłeś Niepokalaną na Królową Świata , to też dobrze, a jak ja spatynujesz będzie pasowała do innych figur, które już posiadasz, pozdrawiam) ach zapomniałam hołdy ślę dla przepięknych piwonii)
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
anula_wn 23:20, 03 lip 2011


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
popieram Anię ! (Monteverde) każdy powinien otaczać się tym co lubi , bo każdy z nas jest inny ! trzymam kciuki za dalsze postępy ogrodowe i czekam na więcej zdjęć !!!
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies