Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Hrabiego

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Hrabiego

KasiaWB 00:22, 25 maj 2011


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Pięknie czekam na dalszą relację
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Hrabia 13:17, 26 maj 2011


Dołączył: 13 kwi 2011
Posty: 194
Dziękuje wszytkom za komentarze

monteverde - tak to dereń .Po siatce wspinały się kiedyś pnącza ale niestety co zimę było ich coraz mniej , i w tym roku już niema prawie nic ...

greglis -Dziękuje , obejrzałem T woj dom i ogród jest naprawdę okazały i stylowy , bardzo mi się podoba ,będę obserwował .Nie wiem czy można tutaj wstawiać foty wnętrza.Wstawię byś mogła obejrzeć


ela 14:37, 26 maj 2011


Dołączył: 16 mar 2011
Posty: 461
Pięknie, jestem pod wielkim wrażeniem Twojego ogrodu
____________________
Ela-Mój ogródek na Suwalszczyźnie
Syla 19:19, 26 maj 2011


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Dziękuję , że podzieliłeś się widokami ze swojego ogrodu jak i również wnętrza domu. To moja bajka
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Hrabia 01:12, 04 cze 2011


Dołączył: 13 kwi 2011
Posty: 194
Fotografie z czerwca




















psia sielanka


Hrabia 02:04, 04 cze 2011


Dołączył: 13 kwi 2011
Posty: 194
Domek na narzędzia



A to co z niego zostało
albo zniknie wszytko albo z tych fragmentów zrobi się ruiny z kamienia i cegły a w środku przejście do bramy do nowego ogrodu . Jak będzie tragicznie to się wszytko rozbierze...

Gardenarium 07:38, 04 cze 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Peonie w kolorze burgunda mocno zyskują, jak widać, gdy są posadzone na kontrastowym tle. Ich kolor jeszcze bardziej się uwidocznił i podkreślił.

Twoje wnętrza to także moja bajka, ponieważ uwielbiam antyki.
Domek na narzędzia mnie urzekł także, szkoda, że się rozpadł.
Te ruiny sa stylowe, może nie rozbieraj ich gdyż można opleść je pnącymi różami
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
zbigniew_gazda 07:50, 04 cze 2011


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11180
Cześć Hrabio ! Piękny masz ogród - wszystko dopracowane . Wnętrze domu - marzenie. Cieszę się że Cię nie capnęli w okresie błędów i wypaczeń. A kobiet masz w ogrodzie że hej. I to nie całkiem ubrane. Pozdrawiam i życzę wielu sukcesów.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
hanka_andrus 08:12, 04 cze 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Ja to jestem chyba z innej bajki?Nasadzenia mi się podobają,ale .......dodatki do nich już mnie nie rajcują.
Może gdybym mieszkała w Wilanowskim pałacu.......i była odmiennej płci......
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
greglis 09:41, 04 cze 2011


Dołączył: 02 maj 2011
Posty: 542
Hanka dobrze że mamy odmienne gusta bo inaczej nudno na świecie by było.
Hrabio a ja nieustannie podziwiam Twoj ogród i dom To takie nierealne , jakbym przeniosła się w czasie. To jak scenografia do "Trendowatej" mojego ulubionego romansu. ja to jestem niepoprawna romantyczka dlatego klimaty tu przedstawione tak bardzo mi przypadly do gustu. Ogrod , niby romantyczny, naturalny a jednak widać tu czyjś zamysl, nie ma tu nic z przypadku. A ruiny piękne, koniecznie obsadź je rożami .
____________________
To będzie zaczarowany ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies