Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Hrabiego

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Hrabiego

Hrabia 19:23, 12 lis 2016


Dołączył: 13 kwi 2011
Posty: 194
Zimo -jesień

sylwia_slomc... 19:46, 12 lis 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82044
Zima za wcześnie, ale i zima u Ciebie ma smaczek
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 21:44, 21 lis 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82044
Trzymam w dłoni grudniowe wydanie Działkowca i jestem zachwycona i zaskoczona
Cudowny Ogród i zaskoczenie - tak młody Ogrodnik. Miło Cię zobaczyć Jarku
Spodziewałam się raczej nobliwego Pana. Podziwiam tym bardziej, no i jeszcze walczysz przecież z powierzchnią dwa razy większą od mojejSzacun
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Joku 14:39, 22 lis 2016


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12158
Dołączam się do gratulacji. Zazwyczaj po cichu spacerowałam po twoim ogrodzie zastanawiając się kto tworzy tak charakterystyczny i jedyny w swoim rodzaju ogród. Typowałam kogoś o artystycznym usposobieniu i ekscentrycznej duszy . Jesteś kolejnym młodym człowiekiem z pasją z grupy kilku, których można spotkać na forum.
Życzę powodzenia w realizacji kolejnych odważnych pomysłów. Pokazuj proszę więcej obrazków z twojego ogrodu.

Dodam jeszcze że bardzo udana jest prezentacja twojego kawałka ziemi w czasopiśmie.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Hrabia 18:45, 16 lut 2017


Dołączył: 13 kwi 2011
Posty: 194
Dziękuje za miłe słowa
Nazwa profilu nie ukazuje mnie lecz chciałem nadać jakiś jeden charakter ogrodowi z czym będzie się kojarzył. Lubie XIX wiek, eklektyzm, oraz mroczne klimaty.Wiec nadałem mu taki tytuł.
Hrabia 18:50, 16 lut 2017


Dołączył: 13 kwi 2011
Posty: 194
Kilka zimowych fotek :
Gruszka_na_w... 21:22, 16 lut 2017


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22084
Zachwycające!
I po co nam ta cała nowoczesność?
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
sylwia_slomc... 21:52, 16 lut 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82044
Cudnie jak zwykle Zdradź kim jest modelka pozująca Ci do fotografii???
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Hrabia 16:31, 20 lut 2017


Dołączył: 13 kwi 2011
Posty: 194
Hania, jeszcze chce dodać troche magi do ogrodu.



Modelka to
Duchess Milianda na fb ma swój fanpage)
Gruszka_na_w... 18:26, 20 lut 2017


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22084
Kiedy tak sobie oglądam Twój ogród, to oprócz cichych westchnień zachwytu, nachodzi mnie jeszcze myśl, że zagubiło się nam po drodze coś cennego. Tłumaczę sobie racjonalnie, że może byłabym w tym starym świecie chłopką pańszczyźnianą z meldunkiem w czworakach i nie dla mnie byłyby te piękne ogrody, suknie i kapelusze, ale....racjonalność gdzieś umyka i pojawia się taka wewnętrzna tęsknota za pięknem w najczystszej postaci.

Pozostaję ukrytą fanka modelki. Fanpage na FB to już nie moja bajka.

Jak to dobrze, że komuś (Tobie) się chce!
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies