Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Hrabiego

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Hrabiego

KasiaWB 23:21, 14 kwi 2011


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Zgadzam się z przedmówcą - bardzo spodobały mi się irysy i peonie ale jesienne oblicze również niezwykle interesujące. Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Danusza 23:35, 14 kwi 2011


Dołączył: 30 wrz 2010
Posty: 2192
witam na Ogrodowisku
nasunął sie wątek "Tajemniczego ogrodu" ładnie stylowo, kolory jesieni jak pożar w ogrodzie , pozdrawiam
____________________
pozdrawiam Danusza - Ogród Danuszy - odsłona 2 - Wizytowka - Ogród Danuszy
marysia_kielar 21:59, 15 kwi 2011


Dołączył: 26 mar 2011
Posty: 629
Ogród - marzenie !!! Jak na arystokratę przystało
W której części świata jest to cudo ? Pozdrawiam
____________________
Iwonicz - moje miejsce na ziemi ;)
Matka 22:09, 15 kwi 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Hrabia napisał(a)







Hrabio, czym Ty je karmisz, że takie cudne są?w jakim odstępie rosną?i jak wogóle się nimi opiekujesz?superowe!!!!


Piękny ogród!prawdiwie...hrabiowski!
____________________
U Matki
Pszczelarnia 13:23, 18 maj 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Hrabio, sam stworzyłeś to cudo? Sam w nim pracujesz od wschodu do zachodu (słońca)? Niech żyją stare ogrody! Wszystkie moje ulubione kwiaty majowe (kosaćce i piwonie)!
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Hrabia 23:31, 24 maj 2011


Dołączył: 13 kwi 2011
Posty: 194
Witam
Dziękuje Wam wszystkim za miłe komentarze i opinie jest to bardzo miłe,robi się ciepło na sercu ...
Postaram się szybko odp na wszystkie pytania
Ogród stworzyli mój rodzice ,obecnie trochę go zmieniam ( likwiduje i dodaje parę rzeczy ) Teraz jestem przy realizacji drugiej części ogrodu.Dom niestety nie jest stary ... lecz są starania by troszkę wyglądał na pałac -zamek tak samo wnętrza które mebluje na saloniki z XVIII w.Wszytko pomalutku bo muszę oszczędzać na to pieniądze.
Tutaj prowadzę mały blog htp://palacyk-hrabiego.blogspot.com
Co do Piwonin to podlewane są czasami gnojówką z pokrzyw, i niczym więcej, zawsze są okazałe i pięknie kwitną

Kilka fotek z maju :
























Najwięcej szkód po zimie było w ruinach



Bezzzz


i w saloniku


Furtka w świekrach prowadzi do alejki z wiśniami





Hrabia 23:38, 24 maj 2011


Dołączył: 13 kwi 2011
Posty: 194
Tutaj przedstawiam projekt drugiego ogrodu który mam nadzieje zrealizuje w tym roku już do końca
Aleja z altaną



Figury i kolumny czekają na ustawia






hanka_andrus 23:52, 24 maj 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
To zestawienie piwonii z tawułami wpadło mi w oko!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
monteverde 23:53, 24 maj 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
życzę powodzenia w realizacji drugiego ogrodu, figury świetne i założenie ogrodu bardzo mi się podoba, widzę siatkę na murze w starym ogrodzie, chroni przed uszkodzeniami?przy azaliach to dereń rośnie?)
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
greglis 00:15, 25 maj 2011


Dołączył: 02 maj 2011
Posty: 542
Za te peonie dalabym się pokroić. Przepiękne. tak jak i twoje założenia ogrodowe. Oczywiście jako projektant zainteresowana jestem wnętrzami mieszkalnymi ale i ogrodowe są bardzo przyjemne dla oka
____________________
To będzie zaczarowany ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies