Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Hrabiego

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Hrabiego

Ana 22:37, 30 sie 2011


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
altana jak wyjęta żywcem z innej epoki - jestem pod ogromnym wrażeniem konsekwensji w ogrodzie!! Pieknie
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
MarekW 08:38, 31 sie 2011


Dołączył: 05 lut 2011
Posty: 2338
Podziwiam altanę a raczej świątynię dumania U mnie niestety taka by się nie sprawdziła, bo ten beton mógłby popłynąć razem ze skarpą
____________________
Marek - Ogród średniowieczny i nie tylko
zbigniew_gazda 08:46, 31 sie 2011


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11180
Jestem po ogromnym wrażeniem altany. Gratulacje - dla wykonawców również .Pozdrawiam.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Pszczelarnia 08:48, 31 sie 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Imponująca!
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Gabriela 09:08, 31 sie 2011


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Prawie jak świątynia Sybilli w Puławach, bez złośliwości
____________________
Ogród w budowie nieustającej
kaprys 22:14, 31 sie 2011


Dołączył: 06 cze 2011
Posty: 135
Dopiero dziś odwiedziłam Twój ogród i mnie się bardzo podoba. Tylko wziąć pędzel do reki i malować / oczywiście kto potrafi/ . Będę zaglądała, rób zdjęcia. Pozdrawiam
____________________
Jola - ogrody mojego dzieciństwa
kaprys 22:14, 31 sie 2011


Dołączył: 06 cze 2011
Posty: 135
Dopiero dziś odwiedziłam Twój ogród i mnie się bardzo podoba. Tylko wziąć pędzel do reki i malować / oczywiście kto potrafi/ . Będę zaglądała, rób zdjęcia. Pozdrawiam
____________________
Jola - ogrody mojego dzieciństwa
Gardenarium 22:21, 31 sie 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
A tak niedawno wklejałam zdjęcia podobnej altany. Hrabio - wyszło pięknie, a z roślinami będzie jeszcze piękniej. Czym będzie pokryty dach altany?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Hrabia 13:14, 02 wrz 2011


Dołączył: 13 kwi 2011
Posty: 194
Witajcie ,



anula - dziękuje wkrótce zamieszce następne fotki

Sebek - dzięki

monteverde- dziękuje .Napisz o który rh chodzi to poszukam etykietki . Forma kopuły była robiona z płyt pleśniowych ,następnie trzeba było w kilka osób wciągnąć na górę po szynach z desek , a na koniec była zalana betonem ...oj dużo roboty było ....
Również zastanawiam się czy może teraz wsadzić rośliny ...jeśli starczy pieniędzy to możne tak zrobię .

Ela - witaj . będą wokół altany białe róże.

Ana - dziękuje, chciałem by wyglądała na starą i chyba się udało

Marek- witaj u Ciebie pięknie by wyglądała przy tych dużych drzewach i wśród alejach bukszpanowych. Na pewno stworzysz inna , bardziej lekką ,widziałem w twoim wątku dużą pięknych wzorów .

Zbyszek- dziękuje ,Altanę budowałem ja i mój ojciec ale głównym wykonawcą jest mój tata ,. Bardzo lubi bawiąc się przy betonie ja byłem bardziej taki pomocnik ale tez cała rodzinka pomagała (marudzili że mam zwariowane pomysły )

Ewa- dziękuje Ci ślicznie

Gabriela-dzięki. Ta w Pławach jest piękna.

Jola - na pewno będę robił

Danusia- dziękuje za pochwale .Dach nie będzie zakrywany , , na początku miał być z blachy ale taki z betonu też dobrze się prezentuje i nie będzie się wyróżniał .Cała altana zostanie pomalowana klejem by nie było widać łączeń.pozdrawiam


Wczoraj dotarła figura Matki Boskiej .Wkrótce zamieszczę zdjęcia już skończonej świątyni.
Pozdrawiam Wrześniowo -Hrabia





Gardenarium 13:32, 02 wrz 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Pozdrawiamy także i czekamy z niecierpliwością na dalsze relacje. Twój ogród budzi dużo entuzjazmu i zaitreresowania. Pokazuj jak najwięcej i pisz, będziemy czytać.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies