Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród Grodzi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Grodzi

Grodzia 21:30, 15 maj 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 288
Witajcie....
Bywam u Was na ogrodowisku już od tamtego roku, podziwiam Wasze ogrody, czytam i uczę się...teraz przyszła pora na mój wymarzony, wyśniony i długo wyczekiwany ogród...czuję jednak, że sama nie dam rady...jestem amatorem w tej dziedzinie i boję się, że bez Waszej pomocy sama nie dam rady...mam duże pole do popisu bo teren jest spory...w tym bardzo duża skarpa...wszystko świeżo wyplantowane i świecące pustkami wokół wybudowanego w tamtym roku domu...zdjęć jeszcze nie zrobiłam...ale w przyszłym tygodniu zrobię na pewno...pokażę Wam na razie widoki jakie mamy z działki...

Pozdrawiam serdecznie wszystkich którzy do mnie zawitają jeśli tacy będą oczywiście dodam jeszcze, że mój ogród mieści się w Małopolsce na południe od Krakowa
____________________
Ogród Grodzi
paulina_ns 21:32, 15 maj 2015


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Witaj, piękne widoki mój ogród też się mieści na południe od Krakowa , zaznaczam i czekam na więcej zdjęć
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Grodzia 21:36, 15 maj 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 288
Witaj Paulinko...różni nas niecałe 50 km) zapraszam jak najczęściej ja do Ciebie zaglądałam już parę razy)
____________________
Ogród Grodzi
paulina_ns 21:44, 15 maj 2015


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Grodzia napisał(a)
Witaj Paulinko...różni nas niecałe 50 km) zapraszam jak najczęściej ja do Ciebie zaglądałam już parę razy)


i tak po cichutku się skradałaś? 50 km to prawie po sąsiedzku zrób sobie link do swojego wątku w podpisie, będzie łatwiej do Ciebie trafić, tylko nie pytaj mnie jak to się robi, bo mi samej Danusia pomagała
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Grodzia 21:50, 15 maj 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 288
to tej pory cichutko sobie tutaj siedziałam, ale pora to zmienić
link próbuję zrobić...ale to nie takie proste...na razie nie mam pojęcia jak to zrobić
____________________
Ogród Grodzi
jona 21:57, 15 maj 2015


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 3164
Też się witam . Piękne góry. Piękne fotki. I mam nadzieję na więcej pięknych zdjęć
____________________
Joanna-Tysiąc radości i utrapień
jolka 22:00, 15 maj 2015


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
To i ja witam Sąsiadkę Do Pauli mam niedaleko, to i do Ciebie musi być w miarę blisko Widoki piękne, również chętnie obejrzę więcej zdjęć
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
Grodzia 22:24, 15 maj 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 288
jona napisał(a)
Też się witam . Piękne góry. Piękne fotki. I mam nadzieję na więcej pięknych zdjęć


Witam serdecznie i zaraz pędzę z rewizytą
____________________
Ogród Grodzi
Grodzia 22:27, 15 maj 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 288
jolka napisał(a)
To i ja witam Sąsiadkę Do Pauli mam niedaleko, to i do Ciebie musi być w miarę blisko Widoki piękne, również chętnie obejrzę więcej zdjęć


Witaj Sąsiadko Twój ogród znam doskonale a wątek przeczytałam chyba od deski do deski mamy troszkę podobne ukształtowanie terenu...garaż w piwnicy i mur oporowy

tyle tylko, że u Ciebie już tak cudnie...pięknie wykończony dom...i cudnie wkoło wykończone! kiedy u mnie tak będzie?
____________________
Ogród Grodzi
Marzenaka 22:45, 15 maj 2015


Dołączył: 22 mar 2015
Posty: 1575
Witam i ja z południa Piękne widoki, prawie jak u mnie, hi hi.
____________________
Ogród Marzeny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies