Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Szałwie czy lawendy?

Pokaż wątki Pokaż posty

Szałwie czy lawendy?

07:04, 25 maj 2016
katiaxx napisał(a)
U mnie rowy takie


za tujami mam takie roślinki ...całe łany ...i innych tez nie brakuje tez się śmieję ze światowe trendy łąkowe i u mnie są od zawsze
AgaeM 12:59, 25 maj 2016


Dołączył: 13 cze 2014
Posty: 1268
Ten trend mnie się podoba! Ja na serio szukam czegoś lekkiego /delikatnego, co posadzone pomiędzy moją zbieraniną da efekt jednolitości wszystkich rabatek. I jestem otwarta na rozne zwariowane propozycje.

Tak Madzenko, a ja ustawiam się w rzędzie absolutnych fanów tej wystawy. Bo lubię.
A Diarmuid Gavin to świetny gość
____________________
szałwie czy lawendy
AgaeM 06:20, 29 maj 2016


Dołączył: 13 cze 2014
Posty: 1268
29 maja. Drogi pamiętniczku. Tulipany skonczyły. Szałwia zaczyna. Kosaćce w szycie formy. Naparstnice kwitną. Muszę dokupić sznurek do trójkątnego żagla nad taras. Czy przykręcenie haków do drewnianej podbitki to dobry pomysł? Czy żagiel odleci wraz z podbitką? Bażanty wyjadają nam zielone borowki z krzaczków za płotem. Od miesiąca prześladuje nas natrętna pliszka. Od 5 rano każdego dnia puka w okna, szyby i parapety ciągle do mycia.
W ogrodzie juz letni klimat.
____________________
szałwie czy lawendy
AgaeM 06:29, 29 maj 2016


Dołączył: 13 cze 2014
Posty: 1268
____________________
szałwie czy lawendy
katiaxx 07:16, 29 maj 2016


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
AgaeM napisał(a)
29 maja. Drogi pamiętniczku. Tulipany skonczyły. Szałwia zaczyna. Kosaćce w szycie formy. Naparstnice kwitną. Muszę dokupić sznurek do trójkątnego żagla nad taras. Czy przykręcenie haków do drewnianej podbitki to dobry pomysł? Czy żagiel odleci wraz z podbitką? Bażanty wyjadają nam zielone borowki z krzaczków za płotem. Od miesiąca prześladuje nas natrętna pliszka. Od 5 rano każdego dnia puka w okna, szyby i parapety ciągle do mycia.
W ogrodzie juz letni klimat.


Droga Agnieszko. Bardzo się cieszę że o mnie pamiętasz. Ogród przepiękny. Pisz i wklejaj zdjęcia częściej.c o do twoich pytań. Żagiel może odeciec. Jeśli jednak ryzyko jest wpisane w twoja naturę to spróbuj. Fruwajaca podbitka będzie niezapomnianym przeżyciem. Zrób nam koniecznie zdjęcie. Bażanty to piękne ptaki. Cenione również za walory smakowe. Często gościły na staropolskich stolach. nie wiem czy wiesz co chce przez to powiedzieć .... zapisuj pukania pliszki. Czy Byłaś w harcerstwie . Czy znasz alfabet morsa ? To są napewno ważne komunikaty. Trzeba tylko umieć w słuchać.
Pozdrawiam cie letnio w ten niedzielny poranek o 7.13. twój pamietniczek.
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
Juzia 08:17, 29 maj 2016


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38659
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
AgaeM 18:30, 29 maj 2016


Dołączył: 13 cze 2014
Posty: 1268
)) niestety, biegam wolniej niż on
____________________
szałwie czy lawendy
siakowa 18:36, 29 maj 2016


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Az sie zalogowalam
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
aga_podlasie 20:30, 29 maj 2016


Dołączył: 27 sie 2014
Posty: 2007
____________________
Mój jest ten kawałek ogrodu
malkul 16:24, 31 maj 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
katiaxx napisał(a)


Droga Agnieszko. Bardzo się cieszę że o mnie pamiętasz. Ogród przepiękny. Pisz i wklejaj zdjęcia częściej.c o do twoich pytań. Żagiel może odeciec. Jeśli jednak ryzyko jest wpisane w twoja naturę to spróbuj. Fruwajaca podbitka będzie niezapomnianym przeżyciem. Zrób nam koniecznie zdjęcie. Bażanty to piękne ptaki. Cenione również za walory smakowe. Często gościły na staropolskich stolach. nie wiem czy wiesz co chce przez to powiedzieć .... zapisuj pukania pliszki. Czy Byłaś w harcerstwie . Czy znasz alfabet morsa ? To są napewno ważne komunikaty. Trzeba tylko umieć w słuchać.
Pozdrawiam cie letnio w ten niedzielny poranek o 7.13. twój pamietniczek.


uwielbiam to Kasiowe pióro
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies