Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój mały ogródeczek :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój mały ogródeczek :)

Kawa 07:56, 28 sty 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
no proszę sezon się zaczął
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
zawitka 08:19, 28 sty 2016


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14062
Aga to już sezon zaczęłaś lecę zobaczyć czy ktoś jeszcze >Ja wrzuciłam do doniczki werbenę .Zobaczę czy wzejdzie
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
kamila66 08:29, 28 sty 2016


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Aga jak Twój kot reaguje na tą ziemie na parapetach? Mój kopie dołki :/. W tym roku muszę kupić szklarenki
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
agnieszka_m 10:23, 28 sty 2016


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6017
Kamilko tak już zaczełam sezon tylko niewiem gdzie to wszystko później pomieszczę jak przepikuję

Zawitko zaczełam sezon bo już nie mogłam wytrzymać

Kamilko mojemu kiciusiowi nie przeszkadza nie wychodzi mi na parapety ma duże okno tarasowe to tam sobie zagląda zresztą ostatnio niechce zabardzo siedzieć w domu Ja sieję w takich pojemnikach jak na ciasto plastikowych takie małe inspekciki nie są drogie 10szt złotówkę a lepiej niż w doniczakch siać
____________________
Mój mały ogródeczek :).
anabuko1 13:44, 28 sty 2016


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
agnieszka_malysa napisał(a)
Kamilko tak już zaczełam sezon tylko niewiem gdzie to wszystko później pomieszczę jak przepikuję

Zawitko zaczełam sezon bo już nie mogłam wytrzymać

Kamilko mojemu kiciusiowi nie przeszkadza nie wychodzi mi na parapety ma duże okno tarasowe to tam sobie zagląda zresztą ostatnio niechce zabardzo siedzieć w domu Ja sieję w takich pojemnikach jak na ciasto plastikowych takie małe inspekciki nie są drogie 10szt złotówkę a lepiej niż w doniczakch siać

Ja już też nie mogę wytrzymać.Ale pomału zaczęłam amaryliski i pokrzywki.
A na weekend, planuje jeszcze trochę posiać cos do ziemi do doniczek, i nawet w takie kubeczki po śmietanie,po jogurtach też sieję , szczepię
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
agnieszka_m 13:47, 28 sty 2016


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6017
anabuko1 napisał(a)

Ja już też nie mogę wytrzymać.Ale pomału zaczęłam amaryliski i pokrzywki.
A na weekend, planuje jeszcze trochę posiać cos do ziemi do doniczek, i nawet w takie kubeczki po śmietanie,po jogurtach też sieję , szczepię


a co do ziemi będziesz siać????
ja pikuję później właśnie w kubki po śmietanie czy jogurtach bo doniczek jak zwykle mi brakuje choć co roku zbieram
____________________
Mój mały ogródeczek :).
anabuko1 13:49, 28 sty 2016


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
Ja od paru lat tez tak robię.Zanim wyrzucę, to jeszcze pożyteczna rolę spełnią te pojemniczki,są bardzo dobre właśnie do szczepek, pikówek itp., prawda ?
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
agnieszka_m 13:53, 28 sty 2016


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6017
anabuko1 napisał(a)
Ja od paru lat tez tak robię.Zanim wyrzucę, to jeszcze pożyteczna rolę spełnią te pojemniczki,są bardzo dobre właśnie do szczepek, pikówek itp., prawda ?


oj tak niech się jeszcze do czegoś przydadzą sieję też nieraz w takie pojemniki po pieczarkach
____________________
Mój mały ogródeczek :).
Kawa 13:57, 28 sty 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
i po lodach tez
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
agnieszka_m 13:58, 28 sty 2016


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6017
Kawa napisał(a)
i po lodach tez

też
____________________
Mój mały ogródeczek :).
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies