Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja pierwsza hortensja w ogródku.

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja pierwsza hortensja w ogródku.

bdan 13:34, 30 lip 2014


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Piękny ogród, co jakiś czas musze sobie poklikać parę stron wstecz, żeby pooglądać zdjęcia
Jako że założyłam swój wątek zaznaczam sobie ogrody po sąsiedzku, aby być na bieżąco w "naszym rejonie"
Milka 14:43, 30 lip 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ewa napisał(a)



Irenko dzieki za pozdrowienia, ja okrutnie tęsknie za Wami...ciągle wspominamy z M spotkane 2 lata temu, jak było cudnie i czekamy na okazję zeby spotkać sie w Waszym lub naszym ogrodzie


...och, och...droga do mnie prosta, jak dotrzesz, może i ja
Ewuś, bardzo mi się u ciebie teraz podoba....cichutko, mało pokazujesz, uczysz się tak wielu rzeczy, za co podziwiam

mój obecny rok, to rok zmian, czas jak kropla wody, jest na chwilę, nie potrafię się umówić, ale wiem, że wielką przyjemnością będzie gościć ludzi o takim potencjale i tyle w zanadrzu opowieści
...i ...dalej nic mi nie powiedziaś dokładnie o tych bukszpanach, jak to jest zw cięciem, dotykiem, jakie liście, jak się układają...
..iw w nawiasie, moja córa, robi, to co ,ty
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Bogdzia 15:38, 30 lip 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Widac że główny wykonawca dumny ze swojego dzieła. Piękne jest u Was zawsze i wycieczke mieliście super. Zyczę nadal tak miłych wakacji.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Madzenka 22:54, 30 lip 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ewa napisał(a)
i jeszcze to i owo ...


Ożesz cudo!!!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:55, 30 lip 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ewo posadż pod anabell rozplenicę, widziałam na zdjęciach zachwycająco to wygląda!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Ewa 12:28, 03 sie 2014


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Mam zmartwienie niestety i walcze, ale pewnie będe musiała usunąć...moje bukszpany chorują, na szczescie tylko ok 10 szt. Tak to juz jest, że wszystko sie zmienia i czujnym trzeba być bez przerwy. Bukszpany zaatakował grzyb i rozwinęło sie choróbsko choc były opryskane.

Tak wygladaja kulki:



Pozdrawiam


____________________
Moja pierwsza hortensja w ogródku
bdan 12:31, 03 sie 2014


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Trzymam kciuki, żeby udało się je uratować
aage 11:44, 04 sie 2014


Dołączył: 31 sty 2014
Posty: 846
Ewuniu po nitce (od Ani) dotarła do kłębka czyli do twojego ogrodu.
To co zobaczyłam zachwyca z każdą kolejną przejrzaną stroną.
Wsiąkłam w dwój ogród na dobre i przeglądam wieczorami na leżaczku.
Wykonaliście kawał świetne roboty, gratuluję, podziwiam, kibicuję i pozwól, że będę zaglądać.

Serdeczne uściski i moc uśmiechów przesyłam
____________________
Agnieszka - Piękno ukryte w detalach...na skraju zielonego świata oraz http://pieknoukrytewdetalach.blogspot.com/
Efffa 15:27, 28 sie 2014


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Witaj Ewuś , masz przepiękny ogród, brak mi słów, zostaje mi tylko wzdychać, aaa i zauważyłam , że Ty bliska ma sąsiadeczka!
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
gierczusia 09:49, 14 wrz 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Ewcia .. Dzięki za wszystko ... Zdjęć trawek niecierpliwie wyczekuję , bo nie wiem nawet którą kwaterę dla nich umyśliłaś

Buziole
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies