Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tam gdzie mgły i róże mieszkają...

Pokaż wątki Pokaż posty

Tam gdzie mgły i róże mieszkają...

Ana 13:27, 07 mar 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Cudowne zdjęcie!! Bardzo się cieszę, że już wrociłaś

Ja też miałam długą przerwę zimową i uwazam, że była mi baaardzo potrzebna
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
ola 14:55, 07 mar 2012


Dołączył: 04 mar 2011
Posty: 848
Przespacerowałam się po Twoim pięknym ogrodzie i podpisuję się pod wszytkimi pochlebnymi postami współodwiedzających Cię. Szkoda tylko, że nie wyświetliły mi się wszytkie Twoje fotki, zwłaszcza te na samym początku. Pozdrawiam.
____________________
Pozdrawiam Ogrodomania Oli
Safoya 09:47, 08 mar 2012


Dołączył: 18 kwi 2011
Posty: 698
Bardzo wam dziękuję
Ola mam nadzieję, że w tym roku pokażę dużo więcej zdjeć.

Mam już DOŚĆ zimna i chcę zieleni! Tak bardzo, że zrobiłam sobie "zielono" na stole. Na razie skromnie, ale już wesoło
Oto moje pierwsze dekoracje wiosenne:













____________________
Agnieszka - Tam gdzie mgły i róże mieszkają
Sol 11:26, 22 mar 2012


Dołączył: 31 paź 2011
Posty: 4
Witaj Kochana.
Miło patrzeć na Twoje kompozycje, masz śliczne dodatki, które spoiły w całość wiosenny nastrój...


____________________
Sol-słoneczy zakątek
Ana 11:43, 22 mar 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Pieknie!! I te klatki i osłonki - oj bardzo w "moich" klimatach Jak różyczki przetrwały zimowe zawieruchy?
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
Lena 12:48, 22 mar 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Magiczne dodatki,magiczne wnętrza .....Zdjęcia fantastyczne
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
Pszczelarnia 13:09, 22 mar 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Safoyo, miło widzieć Twoje poczynania. Jak zwykle pięknie, romantycznie i w moich ulubionych klimatach. A jak wiatry na Waszym wzgórzu? Mi głowę urywają, lecą przez cały potok. Nijak nie idzie się zasłonić.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Safoya 13:14, 27 mar 2012


Dołączył: 18 kwi 2011
Posty: 698
Ana napisał(a)
Pieknie!! I te klatki i osłonki - oj bardzo w "moich" klimatach Jak różyczki przetrwały zimowe zawieruchy?


Róże przetrwały zimę w 100%.
Te z zeszłego roku, prawie nie umarzły i zapowiada się, że w tym roku będę miała ładne rzaczorki. Zobaczymy Szczególnie świetnie zimę zniosły angielki!\



Safoyo, miło widzieć Twoje poczynania. Jak zwykle pięknie, romantycznie i w moich ulubionych klimatach. A jak wiatry na Waszym wzgórzu? Mi głowę urywają, lecą przez cały potok. Nijak nie idzie się zasłonić.




Wiatry - jakby lepiej. Przybyło u nas parę domów no i te sietki siewek wierzb zamieniły się w drzewka. Jest duuużo spokojniej.
Zrobiliśmy też na terenie zielonym aleję lipową. Uadło nam się posadzić okolo 100 lip! Jak wypuszczą listki to zrobię zdjęcie.
Żeby nie było, że u nas na działce nic się u nas nie dzieje
Cieszę się, bo robimy schody i umiocenienia skarpy z podkładów kolejowych. Kiedyś będzie to kostka, ale na razie mamy inne wydatki i nie możemy sobie na nią pozwolic w takich ilościach. Drewno zawsze ładnie w ogrodzie wyglada
Na dole widać koła obsadzone cisami. Trzmielin na skarpie prawie nie widać. Z tej perspektywy wyglądają raczej jak chwasty No i widać na rózance w rogu nową obsadę. Wygodniłam niektóre białe krzaczki do góry a na rózankę wsadziłąm różowe. Między innym różę La Reine Victora, której jestem bardzo ciekawa.

____________________
Agnieszka - Tam gdzie mgły i róże mieszkają
AniaDS 14:27, 27 mar 2012


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Będzie piękny sezon
____________________
Ania i róże i cała reszta :)
Ana 16:25, 27 mar 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
oj zapowiada się pieknie - kolejne różanki
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies