Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tam gdzie mgły i róże mieszkają...

Pokaż wątki Pokaż posty

Tam gdzie mgły i róże mieszkają...

Martek 16:42, 27 mar 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Zdjęcia to kolejne dziełka sztuki ,dzieła brzmiałoby zbyt mało delikatnie jak na te słodkie, herbaciane cudeńka
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Safoya 16:46, 27 mar 2012


Dołączył: 18 kwi 2011
Posty: 698
Przyznam, że liczę na ten sezon. Przeraża mnie tylko ilość wolnego miejsca w ziemi dla chwastów i druga częśc skarpy, która wciąż czeka na zagosporadowanie..

Na razie to prawdziwe ściernisko. Z wysianą faclią, która miała umarznąć a jest pierunsko zielona i teraz zaglusza mi truskawki.
Zaraz idę ja plewić :/

To może pokażę ten dramat, żeby nie było za różowo Oto druga częśc skarpy - moje wstydliwe miejsce

Te badylki to rządki jabłoni, malin i czereśni. Wszystko we wiejskim ogródku - czyli za cisami.
Nie ma lsitków na leszczynach i wysokich dalii, więc uwidoczniło się gruzowisko sąsiada. Spokojna głowa - szybko zarośnie. Tym bardziej, że zrobiliśmy pergole na pnącza.
Do usunięcia jest sterta z sychymi badylkami po tych pięknych żółtych kwiatach, które tak dominowały w zeszym roku.
Chcę też wysadzić w końcu te borówki z pierwszego planu i przesunać je do ogródka warzywnego. Boję się tego zrobić, bo w sesoznie skutecznie mi zasłaniały widoki na podwórko sąsiada poniżej. Marzę też o scieżkach.
Dużo pracy nas czeka.



A tutaj jeszcze bratki


i zioła

____________________
Agnieszka - Tam gdzie mgły i róże mieszkają
Safoya 16:46, 27 mar 2012


Dołączył: 18 kwi 2011
Posty: 698
Martek napisał(a)
Zdjęcia to kolejne dziełka sztuki ,dzieła brzmiałoby zbyt mało delikatnie jak na te słodkie, herbaciane cudeńka


No uśmiecham się od ucha do ucha Dziękuję
____________________
Agnieszka - Tam gdzie mgły i róże mieszkają
hanka_andrus 17:29, 27 mar 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Dobrze ,że pokazujesz nie tylko piękne róże,ale i prace budowlane,i ogrodowy rozgardiasz.....
Przynajmniej nie odczuwam stresu,że u mnie jeszcze pozimowy bajzelek.Pozdrawiam i życzę 100% realizacji zamierzeń na ten sezon!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Ana 17:32, 27 mar 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Oj będzie pracowity sezon znów...przynajmniej nie wyrzucam sobie, ze tylko ja mam taki rogardiasz...a mam wielki, tylko go nie pokazuję na zdjęciach

Trzymam kciuki za powodzenie wszystkich planów!
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
Safoya 19:21, 27 mar 2012


Dołączył: 18 kwi 2011
Posty: 698
Dziękuję wam z całego serca
No jasne dziewczyny Nie ma co narzekac tylko zakasać rękawy hehe. W marcu większość ogrodów (są wyjątki ) nie wygląda wdzięcznie niestety. No i światło jest paskudne. Dlatego chcę przed wiejski ogródek zasadzić więcej roślin ozdobnych i zimozielonych. Wysiew gorczycy pomógł mi skutecznie zadusić chwasty.
Tak wyglądało to jesienią, przed i po wyrwaniu gorczycy:














____________________
Agnieszka - Tam gdzie mgły i róże mieszkają
Safoya 19:31, 27 mar 2012


Dołączył: 18 kwi 2011
Posty: 698
W korytkach powysiewałam kwiaty jednoroczne. Nie wiem co z tego będzie
Nie wyobrażam sobie wiejskiego ogródka bez dalii. Dlatego w tym roku jak się uda, obok warzywek pojawią się nowe odmiany:
____________________
Agnieszka - Tam gdzie mgły i róże mieszkają
Nigella 14:13, 28 mar 2012


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 10
Sefoyo podziwiam Twoje piękne zdjęcia. Wygląda jakby przyroda sama się do nich stroiła
____________________
Pszczelarnia 14:28, 28 mar 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Safoya napisał(a)






Bosko.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Ana 15:42, 28 mar 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Pieknie....Twoj ogród wygląda w Twoim obiektywie jak zaczarowany, jakby tylko czekał i pozowal do najpiękniejszych ujęć...masz talent i to coś, co sprawia, że chce się oglądac jeszcze i jeszcze
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies