Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jestem w polu

Pokaż wątki Pokaż posty

Jestem w polu

Warmia 19:10, 06 lut 2016


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
AnnaCh napisał(a)
Martuś, a jak ukorzeniasz patyczki?


Patyczki pocięłam na 15cm kawałki. Wstawiłam je na chwilę do wody i potem każdy patyczek umoczyć w ukorzeniaczu i do ziemi. Postoją w garażu, a potem zobaczymy.
Chyba jak Asia będę jakieś czary odprawiać, żeby wyrosły z nich piękne sadzonki.
Trochę by się zaoszczędziło kaski.
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
Warmia 19:11, 06 lut 2016


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Anda napisał(a)
Sliczne tulipanki. Trzymam kciuki za ukorzenianie


Trzymaj, trzymaj. Jakby się udało to w marcu do domku wrócisz z sadzonką. Oczywiście jak będziesz chciała.
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
amelia_b 19:40, 06 lut 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Ja dzisiaj miałam siać i jeszcze się nie zabrałam,chociaż już ziemię w między czasie rozsypałam po doniczkach jak małe padnie to się biorę,ale ja delikatnie:sałatą,stipa,cebula salatkową,eksperymentalne czurne cosmosy i szpinak reszta koniec lutego
____________________
Pogubiłam się po drodze
Warmia 19:45, 06 lut 2016


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
amelia_b napisał(a)
Ja dzisiaj miałam siać i jeszcze się nie zabrałam,chociaż już ziemię w między czasie rozsypałam po doniczkach jak małe padnie to się biorę,ale ja delikatnie:sałatą,stipa,cebula salatkową,eksperymentalne czurne cosmosy i szpinak reszta koniec lutego


Ja muszę przejrzeć co mam do siania i kiedy Jutro na pewno stipa idzie do ziemi
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
Gruszka_na_w... 19:54, 06 lut 2016


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
Też dzisiaj ciachałam swoje hortensje. Robiłam patyczki i siup do ziemi )) Zimny wychów- albo urosną albo nie. Tym sposobem dorobiłam się już tawuł nippońskich i derenia sibirica. Dwa lata temu uzyskałam hortensje z odkładu- bardzo pomaga lekkie nacięcie w miejscu uziemienia )
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
AsiaK_Z 20:00, 06 lut 2016


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Warmia napisał(a)


Patyczki pocięłam na 15cm kawałki. Wstawiłam je na chwilę do wody i potem każdy patyczek umoczyć w ukorzeniaczu i do ziemi. Postoją w garażu, a potem zobaczymy.
Chyba jak Asia będę jakieś czary odprawiać, żeby wyrosły z nich piękne sadzonki.
Trochę by się zaoszczędziło kaski.


Hahahaa ciekawe czy Twoje czary podziałają jak nie to 22 lutego podczas pełni będziemy obie tańczyć
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
AsiaK_Z 20:01, 06 lut 2016


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Marti czy tu mowa o bukietowych hortensjach? No wiesz bo ja dooooopa jestem w tych sprawach
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Warmia 20:36, 06 lut 2016


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Też dzisiaj ciachałam swoje hortensje. Robiłam patyczki i siup do ziemi )) Zimny wychów- albo urosną albo nie. Tym sposobem dorobiłam się już tawuł nippońskich i derenia sibirica. Dwa lata temu uzyskałam hortensje z odkładu- bardzo pomaga lekkie nacięcie w miejscu uziemienia )


Czy dobrze rozumiem, że posadziłaś je teraz do ziemi na dworze?
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
Warmia 20:39, 06 lut 2016


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
AsiaK_Z napisał(a)
Marti czy tu mowa o bukietowych hortensjach? No wiesz bo ja dooooopa jestem w tych sprawach


Tak mówimy o bukietowych. Ogrodowych nie ciachasz, bo one kwitną na zeszłorocznych pędach.

____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
Warmia 20:41, 06 lut 2016


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
AsiaK_Z napisał(a)


Hahahaa ciekawe czy Twoje czary podziałają jak nie to 22 lutego podczas pełni będziemy obie tańczyć


Hi, hi, to byłby widok, ale czego nie robi się dla dobra sprawy. To jesteśmy umówione
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies