Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Chaos oswajany

Pokaż wątki Pokaż posty

Chaos oswajany

Anda 17:13, 14 paź 2015


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33373
No i? Już?

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Shemsi 13:15, 17 paź 2015


Dołączył: 15 cze 2015
Posty: 716
Ojej, ojej, ojej! Jak miło, że zaglądacie. Trzymajcie nadal kciuki, bardzo wskazane!

Ja jeszcze w dwupaku, intensywnie przygotowania trwają, mam nadzieję, że już bliżej niż dalej. Dom już prawie cały lśni, dziś mam w planie ostatni fragment podłogi polecieć na kolanach, może jeszcze sobie coś wymyślę do zrobienia w ten weekend

Żeby atrakcji nie było za mało, to Karol postanowił zapracować na swój pierwszy antybiotyk i czwartek spędziłam w rozjazdach między dwoma szpitalami. Całe szczęście już wszystko dobrze i nic nie stoi na przeszkodzie, żeby spokojnie urodzić.

Iwka, Tess, Dominika11, Juzia, Anda - dzięki kochane, ściskam!

A nawet w ogrodzie coś się pojawiło, ale nie miałam siły już wyjść i obfocić. Będę nadrabiać za jakiś czas
____________________
Weronika Oswajanie chaosu
Anda 13:47, 17 paź 2015


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33373
Trzymam kciuki, mocno
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Warmia 15:43, 17 paź 2015


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Werka ja też trzymam mocniutko
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
iwka 17:43, 17 paź 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Buziaki trzymaj się
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Dominika11 17:47, 17 paź 2015


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Kciuki zaciśnięte
Zdrówka dla młodego
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Dominika11 17:47, 17 paź 2015


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Kciuki zaciśnięte
Zdrówka dla młodego
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Shemsi 21:57, 31 paź 2015


Dołączył: 15 cze 2015
Posty: 716
Dzięki za trzymanie kciuków! Były bardzo skuteczne, bo poród w tempie ekspresowym - niecałe 2,5 godzinki i witaliśmy Artura na świecie

Mam dzieci zmiany czasu Dwie ostatnie niedziele października, jedna w 2013, druga w 2015 i właśnie wtedy obu moich synków pojawiło się na świecie. Ma się tę precyzję, hę?

Ponieważ Wasze kciuki są tak skuteczne, potrzymajcie proszę jeszcze chwilę, bo młody postanowił nam się zażółcić i jeszcze trochę będziemy mieli z tym zabawy
Mam nadzieję, że sytuacja szybko się unormuje, bo na razie nie mam absolutnie do niczego głowy...
____________________
Weronika Oswajanie chaosu
Anda 22:02, 31 paź 2015


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33373
Gratulacje i wszystkiego najlepszego dla Arturka i dla mamy

Żółć zejdzie, spokojnie. Trochę więcej słońca i witaminy i będzie dobrze
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Warmia 22:07, 31 paź 2015


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Najlepsze życzenia dla Was i zdrówka dla synusia
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies