Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielonym od linijki - ogród Ivony

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielonym od linijki - ogród Ivony

anna_t 17:43, 20 mar 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
ja jestem za wersją 2, gdyby na froncie były graby nie wisnie to bym była za 3
obyś tych wisnii nie wymieniała jak Asia
powtarzam się ale hektary masz konkretne...
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
ivo 17:47, 20 mar 2016


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 3134
nawigatorka napisał(a)
Tez jestem za obcja 2x3 nawiazuje do wisni i do grabow przy garazu.
Ale obrzeze to tez zwykly szary beton.i na pewno bedziebtaniej niz kwadratyno i ladwiej do ulozenia

Na obrzeżach jest inna struktura niż na płytach betonowych chodnikowych. Obrzeża maja troche takie dziury, wżery nie są jednorodne a płyty chodnikowe są takie gładsze. Ola potwierdzi bo robiła mi foty kiedyś a teraz to juz sama wiem bo mam i to i to i przykladałam już nawet wstępnie.
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5905-zielonym-od-linijki-ogrod-ivony
nawigatorka 18:34, 20 mar 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
ivo napisał(a)

Na obrzeżach jest inna struktura niż na płytach betonowych chodnikowych. Obrzeża maja troche takie dziury, wżery nie są jednorodne a płyty chodnikowe są takie gładsze. Ola potwierdzi bo robiła mi foty kiedyś a teraz to juz sama wiem bo mam i to i to i przykladałam już nawet wstępnie.
wiem o czym mowisz.ja tam wzery lubie wiem o czym mowisz u oli tez widzialam.ale esteta z tego Teojego eMa
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Jagodaa 18:44, 20 mar 2016


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Fajne nawiązanie te dwie trójki . (3)
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
leon60 18:52, 20 mar 2016


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Iwonko nie wolisz większych płyt ? np. 50x50 po 2 sztuki
dodam, że po moich trochę trzeba drobić..
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
ivo 21:33, 20 mar 2016


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 3134
leon60 napisał(a)
Iwonko nie wolisz większych płyt ? np. 50x50 po 2 sztuki
dodam, że po moich trochę trzeba drobić..

Olka twoje zdanie bardzo sobie cenię bo wiem że uzytkujesz u siebie. M przywiózł i takie bo jego zdaniem najpraktyczniejsze do chodzenia i wygląd ok . Tylko jak przyłożył to mi się wydawały zbyt masywne jakby za szerokie . Ale jutro zrobię fotę z góry z balkonu to ocenicie.
Odnośnie grabow widzę że króluje opcja 2 razy po trzy. Mi się podoba tylko że nie za dużo tych trojek juz u mnie
przy wjeździe 2 razy po 3 wisnie
przy garażu 1 raz 3 graby
przy domu lewa strona 3 razy po 3 trzmieliny na pniu ???

____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5905-zielonym-od-linijki-ogrod-ivony
Juzia 22:38, 20 mar 2016


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38869
Ja też za trójką
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
kasja83 14:18, 21 mar 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Hej,
nie wytrzymałam i zajrzałam już do Ciebie. Od razu zadałam sobie pytanie-dlaczego ja do Ciebie wcześniej nie trafiłam???Szczerze mówiąc myślałam, że trafię na ogród w powijakach-jak mój, a tu już pięknie jest i bardzo fajne, zaawansowane plany-super!A więc tak na szybko:
Po pierwsze-czerpiemy inspiracje z podobnych ogrodów
Po drugie-już ręce zacieram, bo mamy podobny układ wjazdu, ścianę wykuszową-będę się zgapiać jak nic.
Po trzecie- już widzę, że gusta mamy podobne i lubimy te same rośliny- lawenda, jeżówki, trawy.
Po czwarte-koniecznie wrzuć mi namiary gdzie nabywałaś swoje donice.
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
jazzy 15:41, 21 mar 2016


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Ja też nieśmiało głosuję za 2x3 graby A w jakiej odległości od siebie będziesz sadzić graby? Pytam z ciekawości, bo ja chyba posadziłam swoje za gęsto Ale zmieniać i tak już nie będę
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
ivo 15:46, 21 mar 2016


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 3134
kasja83 napisał(a)
Hej,
nie wytrzymałam i zajrzałam już do Ciebie. Od razu zadałam sobie pytanie-dlaczego ja do Ciebie wcześniej nie trafiłam???Szczerze mówiąc myślałam, że trafię na ogród w powijakach-jak mój, a tu już pięknie jest i bardzo fajne, zaawansowane plany-super!A więc tak na szybko:
Po pierwsze-czerpiemy inspiracje z podobnych ogrodów
Po drugie-już ręce zacieram, bo mamy podobny układ wjazdu, ścianę wykuszową-będę się zgapiać jak nic.
Po trzecie- już widzę, że gusta mamy podobne i lubimy te same rośliny- lawenda, jeżówki, trawy.
Po czwarte-koniecznie wrzuć mi namiary gdzie nabywałaś swoje donice.


Kasja miło że wpadłaś zapraszam częściej odnośnie donic napisze Ci wieczorem na priv.
Aha i jak Ci się tylko podoba to zgapiaj ile wlezie
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5905-zielonym-od-linijki-ogrod-ivony
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies