Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Daleka droga do ogrodu.......

Pokaż wątki Pokaż posty

Daleka droga do ogrodu.......

Anetka 09:54, 09 sie 2015


Dołączył: 03 maj 2014
Posty: 132
Czym podsadzić te roślinki? Nie mam zupełnie pomysłu. W lewo od małej conici jest jeszcze ok 1,5 m wolnego. rabatka napewno ma być falista. A słonko jest tutaj jedynie do 11-stej.
____________________
Aneta Daleka droga do ogrodu
paulina_ns 11:36, 09 sie 2015


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Możesz dodać tam jakieś kolumnowe berberysy, trzmieline ale nie na pniu, jak lubisz kolorowo możesz podpatrzec ode mnie

____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
omelka1 12:34, 10 sie 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 965
Na wypełnienia najlepsze żurawki tutaj mogą być jasne albo niskie trawy.Można również dać kuliste odmiany berberysa.Obwódka z trzmieliny też by fajnie wyglądała.
Pozdrawiam i miłej pracy życzę chociaż pogoda specjalnie nie zachęca/przynajmniej mnie/.
____________________
Agata-OGRÓD...niekończąca się opowieść i przygoda
Efffa 20:49, 12 sie 2015


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Anetko ta rabata powyżej to jest ta obok tarasu?Jesteś zdecydowana na ten zestaw roślin co tam jest?Jaki styl lubisz?Jaka to strona?wschodnia?
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Anetka 23:28, 01 wrz 2015


Dołączył: 03 maj 2014
Posty: 132
To jest strona pólnocna. Cień już od jedenstej do końca dnia. Napewno chcę faliste rabaty a do tych roslin i tak trzeba wiele dołozyć bo rabata ma długośc 10 metrów. Myślę, że będzie podobna do rabaty Paulinki. Może juz upał odpuści bo sucho niemiłosiernie to będę dosadzać.... Ale co ?? Dalej mętlik w głowie mam
____________________
Aneta Daleka droga do ogrodu
Anetka 11:58, 05 wrz 2015


Dołączył: 03 maj 2014
Posty: 132


Moje pierwsze małe wrzosowisko! Jak poukładałam na rabatce wrzosy to okazało się , że za mało. Pojechałam więc do szkółki i niestety przyjechał klient i kupił wszystkie jakie mieli na stanie. Tak więc na razie musi zostać. Akurat może to na wrzoście miejsce. Tam gdzie doniczka muszę posadzic coś do góry z ładną korona żeby zasłonić te śmietniki.
____________________
Aneta Daleka droga do ogrodu
Anetka 12:08, 05 wrz 2015


Dołączył: 03 maj 2014
Posty: 132

Jakie drzewko ??
____________________
Aneta Daleka droga do ogrodu
bartek_luberda 18:03, 08 wrz 2015


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
Drzewko chyba tych śmietników nie zasłoni Może trawy albo ekran z cisów A wrzosów wydaje mi się wystarczająco Pozdrawiam
____________________
Ogródeczek
paulina_ns 20:49, 08 wrz 2015


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
bartek_luberda napisał(a)
Drzewko chyba tych śmietników nie zasłoni Może trawy albo ekran z cisów A wrzosów wydaje mi się wystarczająco Pozdrawiam


Zgadzam się, mogłaś dobrać tam nieco wyższe rośliny,żeby zasłonić to miejsce, teraz ewentualnie musisz zrobić im jakieś tło w postaci właśnie cisów,szmaragdów - coś zimozielonego
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Anetka 22:02, 08 wrz 2015


Dołączył: 03 maj 2014
Posty: 132
paulina_ns napisał(a)


Zgadzam się, mogłaś dobrać tam nieco wyższe rośliny,żeby zasłonić to miejsce, teraz ewentualnie musisz zrobić im jakieś tło w postaci właśnie cisów,szmaragdów - coś zimozielonego


To jest bardzo wąska łezka ale może faktycznie cisy by się tutaj przydały. W planach były miskanty ale niestety nie było w szkółce. Nie mam za bardzo pomysłu na to miejsce więc wiosną mogę przerobić ale teraz niech cieszy oko. Bardzo chciałam mieć u siebie wrzosy ... to i mam . A może wsadzę tu jeszcze brzozę na pniu... okropnie mi się podoba i podsadzę trawami żeby zasłonić te kosze?
____________________
Aneta Daleka droga do ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies