Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Daleka droga do ogrodu.......

Pokaż wątki Pokaż posty

Daleka droga do ogrodu.......

Anetka 22:51, 14 wrz 2016


Dołączył: 03 maj 2014
Posty: 132
____________________
Aneta Daleka droga do ogrodu
Anetka 22:58, 14 wrz 2016


Dołączył: 03 maj 2014
Posty: 132
Moje pierwsze kule do ogrodu.
____________________
Aneta Daleka droga do ogrodu
Dominika11 07:10, 15 wrz 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
no no kochana kule super
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Dominika11 07:12, 15 wrz 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Anetka napisał(a)
rabata bardzo fajna
co dasz za buksikami, bo tak łyso ???
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
omelka1 10:14, 15 wrz 2016


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 965
Anetka napisał(a)


Teraz widać dokładnie jak to u mnie jest. Naprzeciw domu do końca działki mają być tuje ale tu gdzie teraz kwitną kwiatki jest wąsko na 50 cm. Dlatego właśnie pomyślałam o wąskim pasie cisów, który by wszedł w łezkę przy śmietnikach.


Obstawiałabym również cisy .
Proszę o więcej szczegółów na temat kulek.
____________________
Agata-OGRÓD...niekończąca się opowieść i przygoda
Anetka 16:18, 15 wrz 2016


Dołączył: 03 maj 2014
Posty: 132
Kule styropianowe pomalowałam białą farbą śnieżką i dodałam trochę barwnika. Roztarłam gąbką i husteczką i wysuszyłam na słoiku. Te zrobiłam na próbę bo zamierzam zrobić większe rozmiary. Koszt kilka złotych
____________________
Aneta Daleka droga do ogrodu
Anetka 16:21, 15 wrz 2016


Dołączył: 03 maj 2014
Posty: 132
Dominika11 napisał(a)
rabata bardzo fajna
co dasz za buksikami, bo tak łyso ???


Wlaśnie co? Co pooglądam ogrodowisko to inny pomysł. Zimą zamówię projekt to wiosną już będę działać . Zastanawiam sie tylko czy ta moja obwódka wystarczajaco gęsta jest? Problem w tym , że ani razu nie było cięta więc teraz też chyba już do wiosny muszę zaczekać.
____________________
Aneta Daleka droga do ogrodu
omelka1 20:53, 15 wrz 2016


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 965
Anetka napisał(a)
Kule styropianowe pomalowałam białą farbą śnieżką i dodałam trochę barwnika. Roztarłam gąbką i husteczką i wysuszyłam na słoiku. Te zrobiłam na próbę bo zamierzam zrobić większe rozmiary. Koszt kilka złotych



Kule prezentują się super na rabacie.Sugerowałabym pomalować je bezbarwnym będą trwalsze.
Bukszpany przytnij dopiero wiosną.Dałabym za obwódką tylko tulipany bo rozchodniki się mocno rozrosną.
____________________
Agata-OGRÓD...niekończąca się opowieść i przygoda
kerii 19:28, 16 wrz 2016


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Anetka napisał(a)


Myślę że te careksy mogę podzielić i wtedy będę miała na druga rabatkę. Czyli raczej pewne żeby została obwódka z tych traw.


Witaj bardzo ładny dom i fajnie się zapowiada ogródek a raczej ogród bo 15a to już jest trochę przestrzeni ja niestety w ciągle modyfikuje to co już mam i to co rośnie od dawien dawna i czasem szkoda usuwać choć nie do końca pasuje do całości

Fajnie ci ta łezka wyszła tylko nie wiem czy ta lawenda i to coś obok tam pasuje. Ja jestem symetryczna i dała bym z drugiej strony też rozplenicę i zostawiła tak jak jest.
A co do śmietnika to nie myślałaś go jakimś pnączem zasłonić? klematisy albo jakieś inne wino.
____________________
Jola Moja glebo terapia
kerii 19:30, 16 wrz 2016


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
A i kule super pomysł, czasem wystarczy trochę inwencji twórczej a wygląd jak byś w ogrodniczym za ciężkie pieniądze kupiła
____________________
Jola Moja glebo terapia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies