Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w deszczu

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w deszczu

Tess 16:38, 10 sie 2015


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
zbieraczkamieni napisał(a)
Dzięki za powitanie. Uzależnienie.

Zapytałam, bo wiem, że naprawdę można uzależnić się od zbierania kamieni. Moja kuzynka jest uzależniona. Ostatnio nawet w jednym z dużych sklepów zajumała mały kamyk "bo taki ładny był".
Dla mnie - zwykły kamień.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
zbieraczkamieni 02:06, 12 sie 2015


Dołączył: 30 lip 2015
Posty: 26
deszczowymaj napisał(a)
I ja przyszłam się przywitać


Witaj.
____________________
nurzam się w zieloności http://www.ogrodowisko.pl/watek/6304-ogrod-w-deszczu
zbieraczkamieni 02:21, 12 sie 2015


Dołączył: 30 lip 2015
Posty: 26
Tess napisał(a)

Zapytałam, bo wiem, że naprawdę można uzależnić się od zbierania kamieni. Moja kuzynka jest uzależniona. Ostatnio nawet w jednym z dużych sklepów zajumała mały kamyk "bo taki ładny był".
Dla mnie - zwykły kamień.


Każdy kamień jest niezwykły, pytanie tylko czy potrzebny w mojej kieszeni, plecaku, ogrodzie, na parapecie okiennym, w szufladzie czy doniczce. Bardzo często są to znaleziska na szczycie kretowiska - trafił się i duży bursztyn, i krzemienny nożyk oceniony przez archeologów na 7000 lat. Najdalszą drogę jaką kamień przebył to ok. 5000 km, najczęściej do 300 m.
____________________
nurzam się w zieloności http://www.ogrodowisko.pl/watek/6304-ogrod-w-deszczu
Psiamama 21:41, 21 sie 2015


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 1212
Witaj Przepraszam, ale przyciągnął mnie Twój nick Uśmiałam się setnie bo likwiduję skalniak... mój M stwierdził, że przydałby mi się jakiś zbieracz kamieni
____________________
Aga-Psiamama;Kulą w płot
zbieraczkamieni 22:14, 21 sie 2015


Dołączył: 30 lip 2015
Posty: 26
Psiamama napisał(a)
Witaj Przepraszam, ale przyciągnął mnie Twój nick Uśmiałam się setnie bo likwiduję skalniak... mój M stwierdził, że przydałby mi się jakiś zbieracz kamieni


Przepraszam, ze Śląska masz blisko do gór, tam je wrzuć, będzie im dobrze. Nad morze nie dorzucisz. Moje kamienie to nie skalniaki, raczej sterty skamielin, których nie miałem gdzie trzymać i wysypały się do ogrodu, i na parapety. Mam tez pomysł na ogrodowy Meteorytowy Zakątek. Jeden M. już tam leży i obrasta siedmiolatką.

Ogrodowisko jest super.
____________________
nurzam się w zieloności http://www.ogrodowisko.pl/watek/6304-ogrod-w-deszczu
Psiamama 22:43, 21 sie 2015


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 1212
Ooooo a moje są nie byle jakie nie jestem paleontologiem, ale piękne ślimaki w nich odciśnięte żeby nie było to nie propozycja Twoje ostatnie zdanie mnie zmroziło bo "M" na forum czasem męża oznacza a u Ciebie jakiś tam leży i obrasta
____________________
Aga-Psiamama;Kulą w płot
Mira104 00:34, 22 sie 2015


Dołączył: 13 mar 2015
Posty: 1919
Ha ha Aga dobre nie wiem dlaczego kobiety piszą "M" zamiast mąż, czy po prostu mój facet no ale co kto lubi. Kolego zdradź nam imię, bo ciężko zwracać się bezosobowo, albo po nicku.
Jeśli możesz to zrób sobie aktywny podpis, bo ciężko Cię znaleźć.
No i na koniec Witamy
____________________
Mira- Ogród Nowicjuszki
Psiamama 10:00, 22 sie 2015


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 1212
He he mąż zwany też "małżem" bidne te chłopy No właśnie zbieraczukamieni jak Ci na imię? I zdjęć więcej daj
____________________
Aga-Psiamama;Kulą w płot
Marga 22:02, 22 sie 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Witaj zbieraczu Też lubię kamienie. Pokażesz jakieś ciekawe okazy? I oczywiście więcej zdjęc z ogrodu
Ujęcie na wycieczce booooskie!
____________________
Ogród dla moich synków
Dominika11 18:27, 19 wrz 2015


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Witaj
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies