Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Agatkowy Zakątek

Pokaż wątki Pokaż posty

Agatkowy Zakątek

deszczowymaj 23:11, 30 lip 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
AgataRed napisał(a)
Jeeej!! Udało się dziękuję bardzo


____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
AgataRed 08:27, 31 lip 2015


Dołączył: 21 lip 2015
Posty: 78
Dzisiaj obudziłam się dość wcześnie. Nie mogę spać jak tu tyle pracy czeka. Wczoraj pojechałam do szkółki kupiłam parę roślinek (szał zakupów, euforia ha ha). No ale teraz trzeba je gdzieś posadzić... no i siedzę i myślę. Niedługo przyjedzie szwagier kończyć taras a ja w szlafroku wędruję z doniczkami po ogródkuTo moja wczorajsza zdobycz
Miskant Gracillimus

Trzcinnik ostrokwiatowy

hortensje bukietowe ( 2 x magical candle i phantom)
tuje danica
____________________
Agatkowy zakątek
AgataRed 08:47, 31 lip 2015


Dołączył: 21 lip 2015
Posty: 78
Na przeciwko rabaty z hortensjami rosną trzy brzozy, które dostałam od kolegi (ma on swój kawałek lasu przy domu i miał tych brzóz sporo. Brzozy przywędrowały razem z grzybnią i dzięki temu rosną u mnie kozaki Koło brzóz powstaje rabata w lekkim półkolu (katalpa szczepiona na pniu, róża wielkokwiatowa Madame Mailand, sosna z miękimi igiełkami nie pamietam nazwy i kosodrzewina)Wszytskie te trawy chiciałabym posadzić właśnie tam. Brakuje mi niestety wyczucia co do przyszłej wielkości tych roślin i sama chyba przez to nie przebrnę. Dołączam zdjęcie tej części zakątka
____________________
Agatkowy zakątek
AgataRed 08:49, 31 lip 2015


Dołączył: 21 lip 2015
Posty: 78
Uprzejmie proszę o pomoc w metamorfozie tej części ogródka Trzeba tu pozmieniać
____________________
Agatkowy zakątek
Karol99 09:48, 31 lip 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Bardzo ładne zakupy.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
deszczowymaj 11:04, 31 lip 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Zakupy superaśne
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
AgataRed 12:52, 31 lip 2015


Dołączył: 21 lip 2015
Posty: 78
Dzięki Myślałam jeszcze o rozplenicy, ale nie mieli.
____________________
Agatkowy zakątek
Karol99 12:58, 31 lip 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
AgataRed napisał(a)
Na przeciwko rabaty z hortensjami rosną trzy brzozy, które dostałam od kolegi (ma on swój kawałek lasu przy domu i miał tych brzóz sporo. Brzozy przywędrowały razem z grzybnią i dzięki temu rosną u mnie kozaki Koło brzóz powstaje rabata w lekkim półkolu (katalpa szczepiona na pniu, róża wielkokwiatowa Madame Mailand, sosna z miękimi igiełkami nie pamietam nazwy i kosodrzewina)Wszytskie te trawy chiciałabym posadzić właśnie tam. Brakuje mi niestety wyczucia co do przyszłej wielkości tych roślin i sama chyba przez to nie przebrnę. Dołączam zdjęcie tej części zakątka


Powinnaś trochę podkrzesać brzozy, zrobiłyby się ładniejsze. I dostrzegłem jedną która ma dwa pnie, może lepiej jeden wyciąć? Bo będzie potem psuła efekt..
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
AgataRed 13:11, 31 lip 2015


Dołączył: 21 lip 2015
Posty: 78
O dziekuję Nie myślałm o tym, miało być naturalistycznie ha Muszę się im przyjrzeć i dzisiaj się do tego zabiorę
____________________
Agatkowy zakątek
Kuba 13:57, 31 lip 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Jeśli zakupy mają być posadzone na tej rabacie to najpjerw zerwij darń i nadaj rabacie kształt bo z tej perspektywy ciężko zobaczyć co gdzie ma rosnąć, zestaw roślin kupiłaś fajny
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies