Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Agatkowy Zakątek

Pokaż wątki Pokaż posty

Agatkowy Zakątek

AnnaCh 01:05, 09 sie 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Witaj Agato
Fajnie się zaczynają Twoje ogrodowe przygody
Pozwolisz, że będę zaglądała do Ciebie częściej?
Mój M mówi, że najpierw kazałam mu wozić ziemię i siać trawę, a teraz ją zrywam i że za mną nie trafi Ale jak już coś zrobię to nawet mu się podoba.
O zakupach to już mu nawet nie mówię
Pozdrawiam
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AgataRed 22:24, 09 sie 2015


Dołączył: 21 lip 2015
Posty: 78
Dziękuję za odwiedziny Aniu o zapraszam do zaglądania do mnie. A co do zakupów to już się szykuję na targi rolne nie mogę się doczekać Mój M również się przygotowuje, ale psychicznie żeby ze mna tam wytrzymać (bo szaleję tam z córą kurki, świnki, króliczki i cała masa roślin).
____________________
Agatkowy zakątek
paulina_ns 10:20, 10 sie 2015


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
AgataRed napisał(a)
Hah oni wszyscy tak mają Mój jak wracam z wycieczki do szkółki i zobaczy moje zdobycze to tylko kwituje że ON to by mi większe kupił No ale zaraża sie nteż powoli moją pasją i chcociaż niechetnie trawnik oddaje to jednak potem zadowolony z efektów


Faceci chyba muszą do tego dojrzeć mój na początku tylko się złościl, że trawnik zrywam, a jak powstała jedna, druga rabatka to sam powiedział, że ładnie to wygląda. Teraz to on mnie prześladuje, że może jeszcze tu by coś zrobić, a u mnie w głowie póki co pustka na dalsze koncepcje, zdarlam darn przy kojcu psa i stoi, pomysłów brak.
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
AgataRed 15:20, 10 sie 2015


Dołączył: 21 lip 2015
Posty: 78
Na razie za gorąco. Ja z córcią to w sumie ciągle na plaży siedzimy No ale pomysły do głowy i nowe inspiracje powstają. Tylko wszystko musi się mi wyklarować bo inaczej wszystko znowu pomieszam Będzie ciąg dalszy rabatki z trawami i brzozami....
____________________
Agatkowy zakątek
GorAna 23:23, 12 sie 2015


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Agatko, widzę, że ostro działasz w ogrodzie
Na rabatach, jak zrobi sie gęsto to poprzesadzasz....wszyscy to przerabiają
Pozdrawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Ewa777 12:41, 13 sie 2015


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18446
Z rabatkami mam ten sam problem. Jak sadzi się rzadko, to rabatka wygląda pusto. Wiadomo, że kiedyś się wszystko rozrośnie, ale jak roślinki są młode, to mi za pusto.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
AgataRed 13:12, 28 sie 2015


Dołączył: 21 lip 2015
Posty: 78
Dawno nie pisałam, i nadszedł wkońcu czas nadrobić zaległości. Wstawiam parę fotek z mojego Zakątka.
I już po zbiorach lawendy.
Róże kwitną po raz drugi
Szał zakupów na targach rolnych (owies, jeżówki, liatra, rozplenica)
Prace przy rabacie i mój Tofik wygrzewający się w słoneczku.
____________________
Agatkowy zakątek
AgataRed 13:49, 28 sie 2015


Dołączył: 21 lip 2015
Posty: 78
A tak aktualnie wyglada rabatka z brzozami. Marzy mi się efekt naturalistycznego ogrodu z trawami, kwiatami, ukrytymi ścieżkami i zakątkami. A co z tego wyjdzie??

____________________
Agatkowy zakątek
sylwia_slomc... 00:42, 25 lis 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81961
Coś tu bardzo cichutko Witam poczytałam pooglądałam i w fajnym kierunku idzie zmiana .....już jest o wiele ładniej , zakupy super
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Filemon24 07:52, 25 lis 2015


Dołączył: 29 maj 2015
Posty: 1914
wątek się fajnie zapowiada ale nagle cisza a szkoda
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies