Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

Anda 12:03, 20 cze 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33550
07_Rene napisał(a)
Ewo, masz cudowne róże w świetnych zestawieniach. Na zdjęciach wygląda, że gęsto u Ciebie... Czy róże przez to nie chorują bardziej niż nie podsadzone bylinami?
Bardzo mi się podoba, tak jak jest właśnie u Ciebie, ale mam obawy...

edit: czosnki purpurowe super wyglądają


Jest gesto. Najbardziej porozkladala mi sie na rabatch kocimietka, wysoka odmiana po deszczach legla. Na zachodniej rabacie roze calkowicie zdrowe, bo maja caly dzien slonce. Wschodnia jest rano zacieniona i tam roze troche lapia maczniaka i plamistosc. To jednak tez zalezy jaka roza, bo Cecilia lapala maczniaka nawet w donicy, gdzie stala jako soliter. Tak samo Mayor of Casterbridge. Od poczatku mial sklonnosc do maczniaka. Mrs John Laing juz z natury do okazow zdrowia nie nalezy. Za to Jude w ogole nie choruje, same zdrowe listki, mimo ze wymienione roze rosna obok niej. Zobaczymy, jak bedzie w tym roku.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 12:05, 20 cze 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33550
jolanka napisał(a)
Summer Song jest piękna, kolor wyjątkowy Czosnki to będa mialy wzięcie w tym roku


Na dodatek bardzo ladnie pachnie i zapach unosi sie w powietrzu (jak nie ma wiatru ) Czosnki tez slicznie pachna
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 12:06, 20 cze 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33550
Mixtoorka napisał(a)
Piękne róże, podzielam zachwyt nad Summer Song. Piękna jest. Wszystko cudne!


Dzieki Karola
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
kamila66 12:07, 20 cze 2016


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Ewuniu piękne zdjęcia pokazujesz Rośliny w nasyconych barwach Kolokacja róż robi wrażenie :0
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
Kawa 12:15, 20 cze 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Ewunia Aniołku mój piękna ta summer song
i reszta też of corse
macham poniedziałkowo
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Ewik 12:41, 20 cze 2016


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Jak zawsze sliczności u Ciebie ,pozwolisz ze czosnek bordowy zgapie,super wygląda.
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Kasya 13:07, 20 cze 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42123
Anda napisał(a)


Bierz ile chcesz


u was jeszcze pada ciagle ??
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Kasya 13:10, 20 cze 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42123
Anda napisał(a)


Czy to chodzi o Super Fairy?
https://www.davidaustinroses.com/german/Showrose.asp?Showr=3551

To byłaby pnąca.

A Lovely Fairy to rabatowa
http://www.rosenpark-draeger.de/Alle-Rosen/Bodendecker-Kleinstrauch/Lovely-Fairy.html

To ciekawa jestem, jaka naprawdę masz różę. A masz już kwiaty?




lovely fairy wypadla mi pozimie ale jej miejsce zajal old port ktorego musialam wysadzic z krzakow
a summer song mam wciaz na liscie rezerwowej bardzo mi sie u ciebie podoba
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Basilikum 13:28, 20 cze 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
no wreszcie udalo mi sie doczytac zaleglosci i nacieszyc oczy obrazkami przewrotnikowe kwiatki jemy na chlepbie z bialym serem i dodaje do salatki.
A mieczyki u mnie zimuja i nawet sie rozmnazaja. Mam ich pelno juz

U nas dzis wreszcie slonko, jak przetrwam do srody to ma byc wreszcie bez deszczowo
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Warmia 13:41, 20 cze 2016


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Kasya napisał(a)

lovely fairy wypadla mi pozimie ale jej miejsce zajal old port ktorego musialam wysadzic z krzakow
a summer song mam wciaz na liscie rezerwowej bardzo mi sie u ciebie podoba


Ale wymarzła?
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies