Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

makkasia 09:56, 23 cze 2016


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
niesamowity kolor ma ta letnia piosenka - i te Twoje zdjecia - uwielbiam do Cibei przychodzić. Zostawiam uściski
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Anda 10:02, 23 cze 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33373
07_Rene napisał(a)
Mam nadzieję, że już nie pada...
U mnie upalnie i duszno....


Nie pada Wczoraj też już nie padało Dzisiaj również mamy upał.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 10:03, 23 cze 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33373
makkasia napisał(a)
niesamowity kolor ma ta letnia piosenka - i te Twoje zdjecia - uwielbiam do Cibei przychodzić. Zostawiam uściski


Kasiu, dziękuje serdecznie Pozdrawiam słonecznie
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Dominika11 10:05, 23 cze 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
u nas tez gorączki są - podobnież od przyszłego tygodnia troche chłodniej
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
sylwia_slomc... 10:25, 23 cze 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81915
Śliczne te mieczyki, nie wiedziałam, że są takie co nie trzeba wykopywać
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Gruszka_na_w... 12:56, 23 cze 2016


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22004
Zachwycił mnie tymianek jako obwódka. Świetny pomysł
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
13:03, 23 cze 2016
Anda napisał(a)


Olu, byłam u Ciebie
Twoje Ametysty to na pewno nie Ametysty. Bardzo szkoda. Mam nadzieję, że uda sie reklamacja. Wkurzylabym się porządnie na takiego sprzedawcę.
Szałwie i kocimiętki i przywrotniki u mnie już częściowo obcięte. Teraz sie porządek zrobił na rabatach


oby sie reklamacja udała ...ja reklamowałam jakos niedawno przemarzniete bodziszki co mi wygineły ..a niby na strefe 4 się nadaja.

wymigali sie... zreszta nie byłam waleczna napisali mi ze u nich bez problemu zimują ...chciałam zobaczyc na zywo te łany 3letnie to odpisali ze nie w ogrodzie a w doniczkach ...(zapomnieli tylko dodac ze w ogrzewanej szklarni )
aktualnie nie maja ich w sprzedazy bo nie urosły.

raz tam tylko zamawiałam i ostatni Florinni.pl ludzie koszmarni jak dla mnie juz nie chodzi o zwrot kasy (to tylko stówka) ale o zakłamanie jakie robią.
katel 13:29, 23 cze 2016


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Anda napisał(a)

Wszystkie Twoje różyczki cudowne ale Summer Song szczególnie mnie urzeka .
Mój się niepokojąco zachowuje, zwiesza luźno pąki (za sucho nie ma na pewno), są wiotkie, obawiam się, że może mu coś korzenie podjada (smakował naliściakom), dostanie dziś Dursban do ziemi bo obawiam się o niego .
W jakiej odległości od środka róży (Summer Song) mogę posadzić lawendę (też do jej środka), 60cm będzie ok, czy mało?
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
Basilikum 14:19, 23 cze 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
Anda napisał(a)

ta bedzie miala trojaczki

u mnie tez upal wreszcie. No i wreszcie moge podlac roze gnojowka nie bylo po co podlewac jak woda im stala po kolna
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Karol99 14:29, 23 cze 2016


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Piękna ta różyczka.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies