Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

mira 22:58, 30 lis 2016


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Jak dobrze że u Ciebie jeszcze ogród na tapecie - na takie fotki się czaję - super ogród wygląda w takim szronie, u mnie właśnie mocno sypie nie wiem co ranek pokażę. Malowanki też widziałam - zdolniacha z Ciebie.

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
AgataP 09:49, 01 gru 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Ewa zdjęcia boskie, dla takich widoków kocham zimę
____________________
Z Pszenicznej...
inka74 10:12, 01 gru 2016


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15018
piękne zimowe fotki. Lubię takie oszronione rośliny.

fajnie ci malowanie wychodzi na żywych obiektach, jaka profesjonalna ściąga
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Anda 11:43, 01 gru 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33421
Zana, Abiko, Ewik, Mirella, Kawa, eee_tam, MonikA, Basilikum, Warmia, Makao, Ryska, Gierczusia, AnnaCh, Iwk4, AsiaK_Z, Katel, Madzenka, Mira, AgataP, Inka74 i Pawel odpowiadam zbiorowo, coby bardziej kompaktowo prowadzić wątek Dziękuję serdecznie za przemiłe wpisy i cieszę się, że fotki tak Wam się spodobały. Zima jest zimna, ale bardzo fotogeniczna. Iwonko, moja ulubiona fotka to właśnie ta z trawą, która i Tobie w oko wpadła Dzieci czasem ubarwiam Ale często tego jednak nie mogłabym robić

Jankosiu, internet jest pełen niespodzianek, ale co ma zwisać nie utonie Tak to chyba brzmiało czy coś pomyliłam? Pozdrawiam również

Flower1, no mam ją, żeby można było choć trochę zobaczyć co u mnie w trawie piszczy A w przyszłym roku dzięki Tobie będę polować na begonie

Pszczelarnia, dziękuję za link, bardzo ciekawa strona, nie tylko ogród. Książkę będę mieć na uwadze. Ulmer to bardzo dobre wydawnictwo, tak więc książka powinna być dobra.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
lojalna_ 11:46, 01 gru 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Anda napisał(a)
Jeżówki




Takie artystyczne fotki nalezy pokazywać )) pieknie ))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Zana 11:54, 01 gru 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Kurcze, dopiero teraz dostrzegłam, że zdjęcia tej jeżówki to taki cykl.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Anda 11:56, 01 gru 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33421
Jola, dzięki, ja tylko art pokazuję
Zana, chyba za dużo zdjęć na raz daję, mieszają się
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
rozark 12:11, 01 gru 2016


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
aby takie zdjęcia robić nie tylko trzeba mieć odpowiedni sprzęt ale i odpowiednie umiejętności, których zazdraszczam
____________________
pozdrowionka
lojalna_ 12:13, 01 gru 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Ewcia TYLKO )))) tak się nie godzi ♡♡♡♡ pisać .....

____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Anda 12:22, 01 gru 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33421
Renia, Jola, fotografowanie sprawia mi przyjemność, a same pewnie wiecie, że to, co sprawia przyjemność, robi się przeważnie dobrze Tu na forum dobrych fotek jest dużo. Sprzętu do tego nie trzeba jakiegoś specjalnego, choć ułatwia on sprawę. Znam kiepskich fotografów z wypasionym sprzętem za grube tysiące, którzy dzięki niemu robią foty dobre, ale jednak nie powalające. Znam też fotografów, którzy komórką potrafią zrobić zdjęcia powalające na kolana
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies